Yol Arkadaşım !!!

Kardesi varken ozellikle kavga cikatmis, vazo bahane. Akli sira erkeklik taslamis. Kardesine akli sira neyi ispat ediyorsa.
Bu adamdan koca olmaz. Cunku daha ergen. Evliligin farkinda degil. Ota b.ka kavga cikarip aileyi cagirmasi sorunlari kendi basina cozecek olgunlukta olmadigini gosterir. Evliligin sorumluluklarinin bilince degil.
Maasi neden verdiniz onu anlamadim. Bu da koleligi kabul etmek bence.
Eskiden aile hukukunda ailenin reisi erkektir maddesi vardi. O kaldirildi. Artik aile reisi diye nir kavram yok. Maasinizi vermeniz hata olmus.

Valla ne oldu boşanamazsın dul dönemezsin bu eve diyen dedem öldü ananem öldü ben evlendim babam terketti hop annem kaldı bir başına. Ömür cürüttü babamla.
1 yol içinde o kadar çöktüm ki gören insanlar bile evliliğimde bir sıkıntı olup olmadığını soruyor

1 yol içinde o kadar çöktüm ki gören insanlar bile evliliğimde bir sıkıntı olup olmadığını soruyor
Dedem anneme toprak kabul etmez boşanırsan bile dedi. Ananem annemin yaşadıklarına ne var erkektir ben de çektim senin kanın benden kırmızı mı dedi. Annem sustu cekti. Baska bir teyzem uyusturucu bağımlısı kocasını cekmedi ananem dedem kimse sahip cıkmasa da adamı bıraktı 1 yıl icinde. Ayrı ev actı. İlkokul mezunuydu tezgahtarlık yaparak hayatını kazandı. Magazaya gelen biriyle tanıstı evlendi coook mutlu 3 cocugu var simdi.

Bi
Dedem anneme toprak kabul etmez boşanırsan bile dedi. Ananem annemin yaşadıklarına ne var erkektir ben de çektim senin kanın benden kırmızı mı dedi. Annem sustu cekti. Baska bir teyzem uyusturucu bağımlısı kocasını cekmedi ananem dedem kimse sahip cıkmasa da adamı bıraktı 1 yıl icinde. Ayrı ev actı. İlkokul mezunuydu tezgahtarlık yaparak hayatını kazandı. Magazaya gelen biriyle tanıstı evlendi coook mutlu 3 cocugu var simdi.
ne güzel teyzeniz o cesareti göstermiş akrabalar ailemi üzer düşüncesini bırakabilsem bir dakika durmam

Doguluysa ezip aklınca sizi adam etmeye çalışıyordur. Çook ezilirsin güzel kardeşim, yol yakınken ilk dönemeçten dön. Yıllarını heba etme

Yok ben devam ettirecem diyorsan çok dişli Olcan. Sessiz sakin olmiycan. Gittiğinde yalvar yakar getircek yani. Kolay kolay bosanmiyorlar blöf yapıyordur. Ama yine de çok ezilir, üzülürsün

Şu evli insanların sürekli baba evime gideceğim, baba evine git demelerine o kadar sinir oluyorum ki.Bu laf aslında sana karşı artık sevgi bitti gidersen de kaybım olmaz manasına geliyor.Eşinize bu durumdan rahatsız olduğunuzu söyleyin bir de sanırım artık sizde onu sevmiyorsunuz.

Çocuk gibi dalga geçerim ben o adamla hadi veli ni ara bekliyorum gibi gibi
Manyak mı ne .
O demeden siz toplayıverin eşyasını hadigit sıra sende diye büyüyünce gelsin .
Sonrada oturur adam gibi dinleyeceksen konuşalım der .
Tartışınca birini ararsan beni evden kovarsan seni rezil ederim diye açar ağzımı yumarım gözümü.

Asıl mantıklı olan bitirmek zaten bunun farkındayım ama bilmiyorum çok zor bir karar ailem üzülür diye herşeyi düşünüyorum
Senin mutsuzluğuna üzülmüyorlar da ayrılmana mı üzülecekler.
Mutsuz, saygısız, sevgisiz bir evliliği devam ettirdikçe psikolojinde bozulacak.
Bir de o ev ikinizin evi, nasıl her aklına estiğinde git diyebiliyor? Bir dahakin de sen git deyin

Eğitimci erkekler böyle despot, eğitimci kadınlar bu kadar ezik olursa ataerkil düzen değişmez, medeniyete erişmek hayal.

E Eterna madem o kadar yıl boşuna okumuşsun. Kasma kendini.
Kocana itaat et, rahat et. Yeter ki düzene çomak sokma.

Çocuk gibi dalga geçerim ben o adamla hadi veli ni ara bekliyorum gibi gibi
Manyak mı ne .
O demeden siz toplayıverin eşyasını hadigit sıra sende diye büyüyünce gelsin .
Sonrada oturur adam gibi dinleyeceksen konuşalım der .
Tartışınca birini ararsan beni evden kovarsan seni rezil ederim diye açar ağzımı yumarım gözümü.
ona sorsanız her türlü ortama girmiş herşeyi görmüş geçirmiş biri

Eğitimci erkekler böyle despot, eğitimci kadınlar bu kadar ezik olursa ataerkil düzen değişmez, medeniyete erişmek hayal.

E Eterna madem o kadar yıl boşuna okumuşsun. Kasma kendini.
Kocana itaat et, rahat et. Yeter ki düzene çomak sokma.
ne söyleseniz haklısınız bana hakettim bunları

Senin mutsuzluğuna üzülmüyorlar da ayrılmana mı üzülecekler.
Mutsuz, saygısız, sevgisiz bir evliliği devam ettirdikçe psikolojinde bozulacak.
Bir de o ev ikinizin evi, nasıl her aklına estiğinde git diyebiliyor? Bir dahakin de sen git deyin
ve beni kovduğunu şuan kabullenmiyor ben öyle birşey demedim diyor

Yahu genceciksiniz, akrabalarım ne söyler diye ömrünüzü mü çürüteceksiniz.İki söylerler sonra susarlar o akrabalar.Kendiniz istemiyorsanız boşanmayın tabi, ama elalem ne der diye de yaşamayın.

Şunu sorun kendinize eşinize kızgın misiniz sevmiyor musunuz?
Illaki ailelerin yanında benimde esiminde saçmaladıgi olmuştur ama bir bütün gibi hareket etmekte fayda var. Yani eşinize vazo buraya falan filan gibi sert bir tepki verdiğinde gülerek patron sensin hayatım diye bilirsiniz. ( buna benzer bir iki şey yasadik ve diğeri hep o an toplayıcı oldu bizde. Ben eşime seni gebertirim dedim kendi ailemin yanında oda güldü. Ama ben çok utandım. Ama üstüme gelse bende pislesirdimm).
Böyle ayrıntılara takılmayın derim. Tadını çıkarın. Bizde ortak hesaba para yatırıyoruz maaşlarımızı. hiç hesaplamadım ne kadar verdigimi. Bizim için uğraşan biri var karşımda.
Ama dediğim gibi seviyorsanız ayrılmayın ama sevgi yoksa da uzatmayın

Babanın evine git ..diyor sürekli ve aileniz bunu hazmediyor.
Babanızın arkanızda olmadığını test etmiş 1 kere..Yani sazı almış eline..maalesef..

X