Yol yakınken dönmeli Mİ?

Siz o'nun ailesini istemiyorsunuz ama o'nun sizin ailenize aynı şrkilde davranmasını hazmedemiyorsunuz. Çok ilginç.

Ne kadar kavga ederseniz edin,ne O ailesinden sizin demenizle soğur,nede siz ailenizden vazgeçebilirsiniz.Artık ikiniz aile olma yönünde atım attınız.Anne babaları bir adım geride bırakacaksınız.Geçmişi kurcalamayacaksınız,yok şunu yaptılar,bunu dediler,çözüm olmadığı gibi kendinizden soğutmuşsunuz.Geçmişi bırakın,önünüze bakın.

Sonuçta evlenmişsiniz bu çok büyük bir olay bence.Tek kalemde silmemelisiniz ve sorunlar ufak da olsa büyük de olsa sorunu çözme odaklı olmalısınız.Gurur her zaman yapılmalı ama yapılmayacak yerler de var.Gidin sarılın ona ne olacak ki,her şeyin daha güzel olacağına eminim.
Hem farklı kültür demek kötü bir şey değil ki.Bana göre daha da güzel.Keşfedecek ,yaşayacak daha çok şey var. : )

Cani
Canim peki sorununuz ne tam olarak yani yatak ayırmaya kadar giden bence sorun aileler olmamali ben bunu anlamıyorum işin içine senin benim ailem girmemesi lazım bence yoksa işin içinden çıkamazsınız sonuçta herkez dış kapının dış mandalı yani

Aileye ısınmasan da sırf bu yüzden evlilik bitmemeli. Bire bir eşinle olan problemler olsa tamam. yüzde yüz eşinin ailesini seven ısınan çok azdır zaten

Niye ayri yatiyorsunuz ki??

Ailesini bilerek evlenmissiniz..simdi niye skinti cikariyorsunuz..

Ailesiyle evlenmediniz..cok sevseniz takmazsiniz zaten..

bilerek evlendiğim için zaten ailesine saygı duymak için kendimi zorluyorum karşılıklı aşırı bi tartışmamız olmadı ama
iyi de ikiniz arasındaki sorun ne

sana ne ailesinden ona ne senin ailenden

mesafe koyarsınız bayramdan bayrama da katlanırsınız karşılıklı olur biter
Ailesine uzağız aslında yani 10 saatlik bi mesafe var aramızda bende bunu düşünerek sorun yaşamayız idare ederiz diye düşündüm ama düşündüğüm gibi olmadı. Mesela biz daha 2 aylık evliyken kayınvalidem ile kayınpederim gelip bir ay bizde kaldı. Yazın tatilin bir ayını onlarda geçiriyoruz şubat tatilinin on günü de ordayız tatil dışında da onlar yılın bir iki ayı bize geliyo yani yakın olsak daha iyi olurdu belki... En azından bi evin içine sığmazdık. Herneyse şuanki tartışmamızda bu konuyla ilgili şubat tatilinde eşimin memleketine gidicektik, eşimin anne babası da şimdi diğer oğluna istanbula gelmişler yirmi gündür falan ordalarmış yılbaşında bizde gidelim 3-4 gün orda kalırız dedi ben de şubatta zaten gidicez ne gerek var dedim ve yeni yıla kayınvalidemle girmekte hiç istemiyorum.Bir de kayınpederim yılbaşında emekli olduktan sonra bize geliceklermiş yine bi ay kalırlar heralde ... Yani sorun benim yılbaşında yanlarına gitmek istememem..

ya siz ya o. alttan alan yoksa isin yurumesi zor evet. ama alttan alacak kadar sevseydiniz birbirinizi zaten simdiye kadar bir adim atardiniz.

Ne kadarlik evlisiniz
Severekmi gorucu usulumu
Yani cok sogumus gibisin yol yakinkrn derken bu noktaya ne kadar zamanda geldiniz merak ettim

Şubbatta iki yıl olucak. Severek evlendik aileler tanışmak için bir araya gelince baya sorunlar çıktı ben daha o zaman biz bu şekilde huzurlu olamayız ailelerin kaynaşmasını bekleyelim diye nişanı ertelemek istedim. O da ertelersek olmaz ayrılırız biliyorum diye telefonda hüngür hüngür ağladı (hiç duygusal tepkiler vermeyen adam)... Ben de kıyamadım ailemi karşıma aldım onlar da engel olursak mutsuz olursa diye istemeden de olsA onay verdiler.

Siz o'nun ailesini istemiyorsunuz ama o'nun sizin ailenize aynı şrkilde davranmasını hazmedemiyorsunuz. Çok ilginç.[/Q
ya siz ya o. alttan alan yoksa isin yurumesi zor evet. ama alttan alacak kadar sevseydiniz birbirinizi zaten simdiye kadar bir adim atardiniz.
O çok inatçı bu zamana kadar hep ben adım attım geçen yıl bi ara haftasonu ailesine gimek istemediğim için ( o zamanlar erzurumda görevliydik ailesine 7 saatlik mesafedeydik) kendini üç gün yatak odasına kilitlemişti sanki kötü bişey yapıcam bi bayan olarak ne yapabilirsem artık...Şimdi umrumda değil yoruldumm artık nereye varacaksa varacak ...

cok enteresan. cocuk yok anladigim kadariyla. supheniz varsa dikkat edin olmasinda. yoklugunu hayal edin her konuda. varligi ve yoklugu arasinda bir fark goremiyorsaniz bosuna yorulmayin. ama unutmayin bosandiktan sonra odun olsaydi da kocam olarak kalsaydi diyen bayanlarin sayisi de pek az degil. bunu da adamlari ozlediklerinden degil bosanmanin getirdigi sikintilardan dolayi soyluyorlar.

Çok haklısınız, teşekkür ederim tavsiyeniz için.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…