Yoruldum yardımmmm

Haklısınız diyordum ki son cümlenize kadar

Eşin olması üçüncü kişilerin onunla ilgili her şeyi size sorup sizden icazet almasını gerektirmez
Kusura bakmayın Sizin için öyle olabilir benim için öyle değil tabiki eşimle alakalı herşeyden haberim olmalı

Senin eşinse onunda kaynı kardeşi sayılır düşünmüş belki hediye niyetine yapmış görende ne yapmış sanar altı üstü bi pasta fazla triplisin inmeseydiniz o zaman assagı.. planınızda assa ınmek varmış inmişsiniz planda olmayan tek sey bi pasta onuda amma abartmışsınız..
Aynı frekansta düşünemiyoruz demek ki düşüncemizin aynı olmasını da beklemiyorum tabiki benim için önemli

Pasta yapacağından haberim yoktu ki kayınvalideme de o tek başına kutlamak istiyormuş bizde pasta yapalım da yengem beni düşünmedi demesin demiş eşim için sizce saçma değil mi bu ben varken benim kocamı neden sen düşünüyorsun ki
Oooo ağır bir vaka.

Kusura bakmayın Sizin için öyle olabilir benim için öyle değil tabiki eşimle alakalı herşeyden haberim olmalı

sahibi misiniz annesi mi

Oğlum 6 yaşında onunla ilgili şeyleri bilmek isterim kendini yönetemez şu an

Ama eşime eltim pasta yapsa ben de hoşlanmam belki bu durumdan ama bana sormalı deme cüretini gösteremem

Eşim bir birey önce x sonra eşim hatta önce x sonra baba sonra eş sıralaması daha doğru olabilir

Tabiki sahibi değilim ama siz benim eşimle olan bağımı bilemezsiniz ki aynı şey bana yapılsa eşim daha ağır bir tepki verirdi ve benimle alakalı herşeyi bilmek ister eşim kendi benim sahibim olarak görmüyor bende onu ama birbirimiz hakkında herşeyi bilmek istiyoruz bizim ilişkimiz bu şekilde olduğu için belkide bu kadar ağır tepki veriyor olabilirim tabiki.

sahibi misiniz annesi mi

Oğlum 6 yaşında onunla ilgili şeyleri bilmek isterim kendini yönetemez şu an

Ama eşime eltim pasta yapsa ben de hoşlanmam belki bu durumdan ama bana sormalı deme cüretini gösteremem

Eşim bir birey önce x sonra eşim hatta önce x sonra baba sonra eş sıralaması daha doğru olabilir
Ve kaç yıllık evlisiniz bilmiyorum ama ben bir senelik evliyim özenip birşeyler yapıyorsam ve bunu anlatıyorsam sormalı diye düşünüyorum

O elti olsam kalkıp kaynıma pasta yapmazdım. Ama sizin yerinizde olsam da, bu kadar gereksiz bi kıskançlık göstermezdim.
Kötü bi niyeti olsa, mumu sizden istemez herseyi hazır edip koyar kocanın önüne süüpriiiiiz diye

Ve kaç yıllık evlisiniz bilmiyorum ama ben bir senelik evliyim özenip birşeyler yapıyorsam ve bunu anlatıyorsam sormalı diye düşünüyorum

Bakın sizin partinize rağmen pasta yapmadı hoş değildi zaten

Ama bana sormalı olmaz

Eşiniz bir birey tıpkı sizin gibi

Enişteniz size doğum gününüzde tişört alsa eşiniz ben de gömlek aldım bir şey alınacağı zaman bana sor dese olur mu

Pasta yapacağından haberim yoktu ki kayınvalideme de o tek başına kutlamak istiyormuş bizde pasta yapalım da yengem beni düşünmedi demesin demiş eşim için sizce saçma değil mi bu ben varken benim kocamı neden sen düşünüyorsun ki
Cnm ben kötü niyet göremedim kadıncağızda.

Eltiniz hic de masum gelmedi. Yaranmak icin seni hice saymis. Haklisiniz bence. Annesi ablasi olsa neyse de yengesi sonucta

X