Yorumlarınıza ihtiyacım var..!Acil

Denisee

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2009
130
0
1 haftadır bır cocukla konusuorum benden hoslandıınısozlernden ve davranıslarndan anlıodum ve bendnde ona karsı bı elektrk olustu ama bellı etmıodum o hep bellı edıodu gerek yuz yuze grk msnde dun gorustk ıste knsmadn snra cıkmaya basladk bana cok ıyı davranıodu cok yakındı snra yarn bısıler yapalm dıye knstk ole snra ayrıldk eve gıttı msnı actı slm hayatm yazdm ben ablası kardesmn az ısı cıktı msnını acmamı soledı dedı bnde benm yazdıımı solersenz sevınırım dedım o da tabıkı dedı snra benm bı msn vardı onu ekledm o msne slm dedım as dedı ben felanca ıste senın adın ne o da ısmını soledı bıraz sohbet ettı snra ben ben olduumu soledım o da hıı ok dedı bende ok? yazdm cnm benm acıl cıkmam lazm anahtarı almaya geldm bende smdı felan dedı 1 saate kdr evdeım ararım senı veya gelnce konusurz dedı bnde bıse yazmdm snra bıse yuaz dedı bnde ok dedm sdce snraa 3 e kdr bekledm gelmedı ben cıkıorum dedm msj cektm o da aradı acmadm ne tesaduf eve geldı ben ona maıl atmstm 3 gnluk ılıskı arıosan bıtırelm ılk gunden dıye o yanls dusunuosn sana deger verıorum verdıım degerle kal dedı snra ben asıl sen benı kaybetmemeye bak felan dedım ama takmadı benı snra hayatm cnm napıosun felan dedı konu deıstı buqn msne gırdı bı gunaydn bıle demedı ben yazdm bı kere ksntk 3 -4 kelıme o hala bıse yazmıo bana sızce ben cok mu abartıorum yoksa o cok mu umursamazzz dun ablası cıkıo 2 dk snra ona yazıorm bska msnden tabı bn olduumu blmıo cvp verıo acıl yorumlarınızı beklıorum

Bu ne yaaa.
Sakın devam etme konuşmaya. Daha 1 haftadır konuşuyorum diosun. Şimdiden seni böyle tereddüt ettiriyosa fazla uzatmadan def et bence. MonaPisa'ya katılmamak elde değil yani. Sakın haaa peşinden koşayım msnine bişiler yazayım arayayım deme. Biri gider biri gelir hayırlısıyla inşallah. Salla gitsin.

ya oruc başıma vurdu, yada ben yaşlanıyorum yeni nesilin konustugu dil agir gelmeye başladı :nazar:
bi nane anladıysam arap bacı olayım :nazar:

Canım kusura bakma ama bu işte bir yanlışlık var. 3 gündür berabersiniz ve daha şimdiden sana böyle davranıyor.....! Çok büyük eksi. Bu ilişkinin gidişatı ortada. Hiç uzatma noktayı koy. Daha kıymetli olursun o zaman....

yalan söylemiş yüzüne gözüne bulaştırmış,bu şekilde kabullenme sen bence,bırak kendini geri çek o peşinden koşmadan sen tek kelime dahi etme

3 günlük,henüz adı bile konulmamış şey için kendinizi bu kadar paralarsanız,neticeside bu olur.
Neden bu kadar üstüne düştüğünüzü anlamadım doğrusu.
Yazmıyorsa yazmasın,sizde ölmüyorsunuzdur aşkından 3 günde herhalde

bu erkekler kendilerini cokmu cin sanıolar hiçmi akıllarına gelmior
hiçmi kafaları calısmıyor nasıl bi yürekleri var böle okudum zaman cok sinirlerim
bozuluyor madem böle yapıcaksın caban niye neden
canım bence o kendini belli etmiş ablası falan hikaye senle konusmak istememmiş
yol yakınken ayrıl sakın cekme kendini bişey sanmaya baslar hele affedersen alıskanlık yapar nasılsa affedio die sürekli sana bunu yapar

Konuya yorum yazamıyacağım. Genelde de bu tip şifre gibi yazılara cevap yazmıyorum.
Çünkü anlamıyorum.
Ben yorum yazanlara sormak istiyorum. Bu yazıları nasıl çözüyorsunuz ve cevap yazıyorsunuz?

Vah benim güzel Türkçem vah!senağlama
Sen bu hallere mi gelecektin?

Diyebiliyorum sadece.
Bu ve benzer yazılar için.:a015:

bence bu seni sallamıyor
hadi ablası vardı msn de o da sonradan geldi
tanımadı birine nie önce cvp veriyo,sevgilisi dururken
bir derdim var bölümünde uzayıp gidecek yeni konular açmak istemiyorsan
bence başlamadan vazgeç bu ilişkiden

hiçbişey anlamadım:kahve:
hoslandınızzemuszemus
cıktınızzemuszemus