Pudra, Fondöten, Kapatıcılar Youngblood fondöten

Catharsis

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
12 Mart 2009
5.982
4.913
kızlar youngblood mineralsin toz fondötenini deneme sonucu aldım ama eczanedeki uzman bu ürünün likidinin olmadıgını söylemişti. nette araştırdım ve liqidini buldum. kafam karıştı cildim kuruya dönük karma likidi daha iyi olmaz mıydı bu cilde?

hem tozunu hem likidini deneyenler görüşlerini bildirebilir mi?

bir de id mineralsle aynı oldugu söyleniyor bu markanın. aslı var mı ki..

Son düzenleyen: Moderatör:
ben de eczaneden youngbloodun toz olanını aldım canım. 88lira verdım. strawberrynette 57 liraya buldum. biraz üzüldüm açıkcası.. tek tesellim; ben ivory tonunu almıştım strawberryde ivorysi yoktu. bu arada samur fırça dısında hiçbi fırcayla sürülmez dedi uzman bana. ama 90liraydı o fırça almadım ben de.. çok pahalı geldi. uygun fiyata samur fırça tavsiyen var mı?
mutlaka yanıt bekliyorum cnm..

çok sağol canım benim..
ben bu hafta bakıcam. dediğin gibi araştırırım. internetten artnet diye bir markanın 20lıraya samur fırcası oldugunu duydum. ykm ve ya watsonsda o marka bulunuyormuş. gidip bir bakayım. uygun fiyata bulabilirsem seni bilgilendiririm..

cnm bugun baktım samur fırça.. shi seidonun ki 150 lira idi. alamadım çok geldi. artnet diye bir markanın orjinal oldugu idda edilen samur fırçasını 13liraya aldım. ama bence gerçek samur değil çünkü o kadar yumuşak bir yapısı yok.
bununla idare edicem bu ay. kredi kartım hafileyince de youngbloodunkini alıcam.

arkadaşalr merhaba.ben de id. bare minerals fond. kullanıyodum.yerine young blood gelmiş.
kalite olarak fark varmıdır ki? bir de ben i.d nin light ını kullanıyodum.young blood da hangi tonunu alsam acaba?

Benimde kafamda aynı soru işaretleri var aslında eczanelerden aldığım bilgiye göre i.d nin türkiye'ye ithalatı durdurulmuş yani marka youngblood olarak isim değiştirmemiş halen i.d olarak amerika'da falan satılıyor sadece türkiye'ye gelmiyor o kadar. Ankara'da bir eczane'de i. d. ürünleinin satıldığını öğrendim ama bir kere aldık diyelim eğer artık buraya gelmeyecekse elimdekini kullanıp bitirince yeni bir marka arayışına girmem gerekecek, bunu istemiyorum doğrusu. Ama i.d kullanan arkadaşlarım çok memnun olduklarını söylüyorlar acaba young blood denen marka da i.d kadar iyi midir, cilde zararsız falan mıdır? yani i.d yi gece yatarken bile ciltten temizlemeye gerke yokmuş ya acaba young blood ta tamamen zararsız bir ürün müdür? Bir kere eczanede deneme amaçlı youngblood fondoten kapatıcı allık ruj denemiştim, gerçekten çok güzel görünüyordu yüzümde(hatta i.d den daha güzel duruyordu diyebilirim:) ama tek kafama takılan soru cilde tamamen zararsız olup olmaması

bu markaları kullanan arkadaşlar deneyimlerinizi bizimle paylaşırsanız çok sevinirim

ben id nin mineral veil ini almıştım geçen sene ama yüzümde kaşıntı yaptı

bazılarında da sivilce yapmış

içeriğindeki bizmut yüzündenmiş bu da.

young blood diye değiştirilmiş ürünleri ama hala güvenemiyorum pek sanki sadece ismi değişmiş gibi geliyor bana taktım bi kere :)

fresh minerals diye bir marka gördüm ama denemedim içeriğinde bizmut yokmuş güya bilemiyorum

everyday minerals die bir marka var, onda da bizmut yokmuş ama Türkiye'de satılmıyormuş ancak internet sitesinden sipariş verebiliriz. Türkiye'de özellikle de Ankara'da bu ürünü bulabileceğimiz bir yer var mı acaba?

young blood da gece temizlenmeyenlerden...

ama ben temızlıyorum. günün kiri ile yatmak istemem..

bır de rüzgardan,güneşten koruyor youngblood. altına normal nemlendirici sürüyorum sadece. 50 faktörümü sürmüyorumartık.
id min. kullanmadım ama youngblood harika..
açık tenliyim . ivory kullanıyorum. porselen gibi yapıyor.. ben çok memnunum..

kızlar peki youngbloodun likit fondotenini mi kullanıyorsunuz,benim cildim kuru olduğundan likit fondotenleri tercih ediyorum.açık tenliyim,içinde pembelik olmayan açık tonu hangisi?ivory de pembelik varmı???

kızlar peki youngbloodun likit fondotenini mi kullanıyorsunuz,benim cildim kuru olduğundan likit fondotenleri tercih ediyorum.açık tenliyim,içinde pembelik olmayan açık tonu hangisi?ivory de pembelik varmı???

ben toz olanı kullanıyorum.
benim cildim de kuru .. ama bunun tozu öyleki alışılmış ürünlerden değil. fırçayla yedirirken kremmiş gibi dağılıyor yüzde..
likidi daha mı iyidir bilemem ama kuru ciltliyim diye likid peşinde koşma bence..

ayrıca canım ivoryde pembelik ya da bronzluk yok. hani porselen gibi seviyorsan ve beyazsan idealdir sana da...

ama gene de tüm yüze sürdür testerından mutlaka..öyle al

arkadaşlar bnm cildim sivilce bakımndan biraz sorunlu. o yzden doktorum bu markayı önerdi. kullananlar memnun mu cvplarsanız sevinrmyerimseniben

arkadaşlar bnm cildim sivilce bakımndan biraz sorunlu. o yzden doktorum bu markayı önerdi. kullananlar memnun mu cvplarsanız sevinrmyerimseniben

benim çene bölgemde periyodlarım zamanında illaki 1-2 sivilce çıkardı. bunun dışında tek tek diğer yerlerde çıkardı.
bu ürünü kullanmaya başladığım zamandan beri periyodlarımda bile sivilve çıkmıyor.
bu ürün sayesinde mı oldu yoksa yıllardır kullandıgım max faktörüm mü sivilce yapıyordu bilemiyorum.

benim çene bölgemde periyodlarım zamanında illaki 1-2 sivilce çıkardı. bunun dışında tek tek diğer yerlerde çıkardı.
bu ürünü kullanmaya başladığım zamandan beri periyodlarımda bile sivilve çıkmıyor.
bu ürün sayesinde mı oldu yoksa yıllardır kullandıgım max faktörüm mü sivilce yapıyordu bilemiyorum.

evt doktorumda sivilce çıkarmaz rahat kullanabilirsin demişti. çünkü d,ğer markaları kullandığımda bazen çıkıo yüzümde. tşk ederim en yakın zmanda alıcam doktorda önerdiğine göre bi bildiği vardırkaydirigubbakcemile2

Benim tenim bugday ne açık ne koyuyum.youngblood'un hangi numara fondoten ve pudrasını tavasiye edersiniz.Bir de allık almak istiorm aynı markadan.

Bir Arkadaşımız yıkanmadan yatılanlardan demiş.Bazı zamanlar yıkamadan yatmak zorunda olduğum oluyor da .Biraz açıklıyabilirmisini?

Teşekkür ediyorum şimdiden.

yves rocher almayı düşünüyordum aslında ürünlerimi sizce ne yapmalıyım? :s

yves rocher da güzel ama ben youngbloodu tavsiye ederim.

en iyisi iyi bir eczaneye git. hani güzellik uzmanı çalıştıranlardan..

ikisinin de uygun tonunu sürdür.. beğendiğini alırsın

bir de aksam bu fondotenle yatılıyor hiç zararı yok cilde ama gene de günün kiriyle yatmamak adına ben önermem..

Canım benim yüzümde sivice lekeleri var toz şeklinde olduğu için lekeyi kapatabilir mi. Mutlaka sürülünce teni güzel gösteriyodur ama lekenin belli olmaması biraz zor. BU konuda yorumu olan var mı? bende en kısa zaman da almayı düşünüyorum..

Canım benim yüzümde sivice lekeleri var toz şeklinde olduğu için lekeyi kapatabilir mi. Mutlaka sürülünce teni güzel gösteriyodur ama lekenin belli olmaması biraz zor. BU konuda yorumu olan var mı? bende en kısa zaman da almayı düşünüyorum..

canım şimdi sivilce lekesinden lekesine fark var. gidip sürdürmen en mantıklısı.. ben de sadece çene bölgemde aylık periyodlarım zamanında 1-2 cıkar ve iz bırakırlardı.. onları kapatıyor ama gözaltı morluklarım var. o konuda muhteşem diyemem....

X