Pudra, Fondöten, Kapatıcılar Youngblood fondöten

Ben eczaneden youngblood'un sıvı fondötenini almıştım. Rengini biraz koyu almışım, onun dışında sorun yaşamamıştım. Yanlış hatırlamıyorsam sloganı "the makeup you can sleep in it" olan bir marka :KK70: eczacı bayan da tamamen zararsız bir ürün olduğunu hatta cilt sorunlarının düzelmesine yarar sağladığını söylemişti. Bana koyu gelen fondötenimi bir arkadaşıma hediye ettim. Eczanede deneyip bana uygun olan tonu alıcam yarın :)

Ben eczaneden youngblood'un sıvı fondötenini almıştım. Rengini biraz koyu almışım, onun dışında sorun yaşamamıştım. Yanlış hatırlamıyorsam sloganı "the makeup you can sleep in it" olan bir marka :KK70: eczacı bayan da tamamen zararsız bir ürün olduğunu hatta cilt sorunlarının düzelmesine yarar sağladığını söylemişti. Bana koyu gelen fondötenimi bir arkadaşıma hediye ettim. Eczanede deneyip bana uygun olan tonu alıcam yarın :)

ben bayana katılıyorum. az problemli bir cildim var işte az siyah noktalı, arada bir-iki sivilceli.. bu ürünü kullanmaya başlayınca bıçak gibi kesti hepsini. tam emin olamamıştım acaba youngblood sayesinde mi diye.. ama 3 haftalığına tatile gittim ve ürünü unutmuşum evde ... yenisini de almadım tatilde.. birkaç sivilce ve siyah nokta çıktı. evime geldim.ürünü kullanmaya basladım.yok oldular ve çıkmıyorlar... tesadüf mü değil mi yüzde yüz birşey diyemem amabana yaradı diyebilirim.

Kızlar young blood'un i.d ile aynı olduğunu da söylemişti eczacı bayan. i.d. ürünlerinin sitesinden ürün özelliklerini okursanız sivilceleri tedavi ettiğini istatistiklerle açıklamışlar :)

93% of women saw minimized pores*
85% of women experienced improved skin clarity with continued use*
89% said this foundation reduced oily shine throughout the day*

kızlar yorumlarınızı okudum. bnde fondöten almayı düşünodum. estee yide çok öven olmuş. ancak mineral makyaj daha ii . bnde youngblood almaya karar verdim.

kızlar bn youngblood ın ürünlerini almak istiyorum. strawberry nette fiyatları biraz daha uygun. sizce bu site güvenilir mi? daha önce netten hiç alışveriş yapmadım. likit fondötenini ve allığınnı almak istiorum. ne dersiniz?

yorumlarınızı okuyarak bende bugün strawberry den likit olanını siparis verdim umarım memnun kalırım.cildim karma ama toz fondotenleri pek kullanamıyorum sıvı daha güzel geliyo bana.yorumlarımı yazarım kızlar haftaya gelir.umarım kapatıcılıgı da iyidir yaa iyice meraklandım sabırsızlanıyoırum :)

kızlar starwberry de öyle renk seçeneği göremedim ivory honey falan sadece 2 renk var açık bronz anlamadın ben toz fondöten istiyorum tenim açık buğday fikirleriniz kızlar yardım edin yağlıda cildim toz fondöten daha iyi olur yardım

ben de toz fondötenini kullandım yalnız bazı ciltlerde ters etki yapabiliyormuş ki bende de öyle oldu her yerim kaşındı bir süre sonra da kistik sivilceler çıktı makyaj uzmanım mineral makyajın yağlı ciltlere uygun olmadığını problemleri arttırdığını kullanmamam gerektiğin söyledi internette bazı yorumlar da var bu yönde. her yönden çok güzel bir fondöten ama malesef bana çok zararı oldu kullandığım günler yüzüm sanki yağ sürmüş gibi oluyordu halbuki cildim parlayacak kadar yağlı değildir, malesef vazgeçtim ben shiseidoya geçmek zorunda kaldım o da pek kapatmıyor

arkadaşlar yorumlarınıza baktım da bende bugün youngblood markanın fondoten ve üzerine uygulanan pudrasını aldım birde fırca aldım 35 tl :KK43:( cok pahalı geldi ama aldık..

cildim geniş gözeneklerle dolu o yüzden sizce nasıl bir etki yapar da ha da genişletirmi ki uzman hiçbi zararı yok dedi ama..

kizlarr toz fondoten derken hangisini kastediyorsunuz?
ben netten baktim su urunlere:
-Mineral Radiance Crème Powder Foundation
-Natural Mineral Foundation
-Hi-Definition Hydrating Mineral Perfecting Powder

ben kapaticiligi iyi olan bir mineral foundation(yani pudra) istiyorum, sanirim ilk 2 yazdigim istediklerimden ama biri cream powder foundation biri de mineral foundation, hangisi daha kapatici ve hangisi sadece nemlendirici ile kullanilinca daha cok kapaticilik sagliyor anlayamadim...

yağlı cilde uygun mu kızlar yani mat sonuç verir mi ya da en azından parlama yapmasın??

X