Tüp Bebek Merkezleri Yumurta donasyonu

Hadi hayırlısı.Belki sayenizde vazgeçerler,doğru yolu bulurlar😂😂😂baya çaba harciosunuz😂😂😂
Ben uyarımı yaparım yapılan yanlış doğru değil derim ki doğru değil dinen ve insan nesli için bunu ben de demiyorum insalah okursunuz neyse ben yanlisi derim gerisi istediğini yapar canım benim 😂😂😂😂😂sen taşa etme benide takibi bırak oldumu beybisi😂😂😂

Ben uyarımı yaparım yapılan yanlış doğru değil derim ki doğru değil dinen ve insan nesli için bunu ben de demiyorum insalah okursunuz neyse ben yanlisi derim gerisi istediğini yapar canım benim 😂😂😂😂😂sen taşa etme benide takibi bırak oldumu beybisi😂😂😂
Ok😂😂😂hangi konuya gireyim mesela var mı bı öneriniz?KK muhtarisiniz sanırım.Yahu sanane be güzel kardesim.Senin görevin mi milleti vazgeçirmek.Cok komik ve çaresiz duruosun

Senin de Işin beni takip etmek galiba hayırdır nereye istersem yazarım
Yanlış görüyorsam yazarım beni takip etmeyi bırakıp kendini işinizi yapın
Böyle hissetmen çok güzel bence çünkü dinen yasak haram bir şey birbirinden habersiz kardeşler hamile kalicaksiniz başkasının spermi başkasının yumurtası haram 4 din yasaklıyor yapmayın imtihan dünyası bu dünya hatta türkiye de bu yasak ve 4 yıldan başlıyor cezası 4 dinde zina diyor nesilleri değiştirmek nesillerle oynamak oluyor yapmayın bu hisse güvenin inann rabbim o hissi kalbinize veriyor

Ok😂😂😂hangi konuya gireyim mesela var mı bı öneriniz?KK muhtarisiniz sanırım.Yahu sanane be güzel kardesim.Senin görevin mi milleti vazgeçirmek.Cok komik ve çaresiz duruosun
Ben muhtarım demedim sen geldin asıl muhtarlığı yaptın ve devam ediyorsun nereye istersen ne isterse yaz ama bir başkasının nereye ne yazdigina karışma canım kardesim benim 😂😂😂😂

Sen burada dini kullanıp insanların umutlarını,hayatlarını ve hayallerini manipüle ve sabote etme hakkını nerden buluyorsun kendinde..!! Eğer gerçekten dini bütün bir insan olsan insanların mutlu olmasını desteklersin,hasta ruhlu bir insan iyi bir insan olamaz,iyi bir insan olmayan dini ağzına alamaz,sen buraya niye giriyorsun

Böyle hissetmen çok güzel bence çünkü dinen yasak haram bir şey birbirinden habersiz kardeşler hamile kalicaksiniz başkasının spermi başkasının yumurtası haram 4 din yasaklıyor yapmayın imtihan dünyası bu dünya hatta türkiye de bu yasak ve 4 yıldan başlıyor cezası 4 dinde zina diyor nesilleri değiştirmek nesillerle oynamak oluyor yapmayın bu hisse güvenin inann rabbim o hissi kalbinize veriyor
Kusura bakma ama annelik duygusu bu herkes tatmak ister buda insanların kendi seçimi kendi karari her birey kendisinden sorumlu bizim bi yorum yapmamiz veya yönlendirmemiz uygun olurmu sizce

MssPARE MssPARE ya yine mi sen.Bikti millet senden,yaka silkti,istemio kimse seni hala ugrasiosun.Gelmis kaç gün sonraki şeyleri dislike yapiosun.Ya bı uzaklaş git kardeşim ya.Senin derdin ne.
Çok enteresan bir kişilik kendisi🤗,hakikaten tez konusu fln olabilir,düşündüm bu profil üzerine biraz çünkü sağolsun çok uğraşıyor iz bırakmak için,sadece bana değil konuyla ilgilen herkese dadanmış,yazdıklarına bakınca 2 sonuca vardım; 1) arkadaşın da çocuğu olmuyor ve baskılardan dolayı istese de donasyon yaptıramıyor,için için merak ediyor o yüzden bu konuya giriyor,kınamakla beraber donasyon yaptıranları da sanırım biraz kıskanıyor. 2.) arkadaşın gerçekten kafası biraz fazla karışmış,Allah’ın kimi cennete koyup koymayacağı ile ilgili fikirleri var ve ona göre kesin günah olan bu işlemden kimleri ne kadar vazgeçirebilirse o kadar hanesine artı yazılacak ve cennete gidecek,biz günahkarları yolundan döndürmekle görevlendirildiğini bile sanıyor olabilir ki … neyse

Neyse yine de ben konuyu bulandıran arkadaşlara bir yandan çok sinirlendemde öte yandan teşekkür ediyorum.Çünkü; sağolsunlar bunlara sinirimden cevap yazmaktan aldığım negatif sonucunda kafamı dağıttılar sağolsunlar.Şimdi bunları bir kenara bırakırsak,ilk donasyonda negatif alıp,ikinciye devam eden var mı,ben yaptırdığım merkezi sıkıştırmaya başladım,çünkü ilkinde detaylı test almamışlar şimdi bir sürü ek test istediler,oysa ki ilkinde garanti demişlerdi,ruhsal ve fiziksel olarak dağılmış vaziyetteyim,derslerime giremiyorum,önümü göremiyorum,her doktor farklı bir tavsiye veriyor,bu süreçte olan arkadaşlar varsa nasıl bir yol izliyorlar

Neyse yine de ben konuyu bulandıran arkadaşlara bir yandan çok sinirlendemde öte yandan teşekkür ediyorum.Çünkü; sağolsunlar bunlara sinirimden cevap yazmaktan aldığım negatif sonucunda kafamı dağıttılar sağolsunlar.Şimdi bunları bir kenara bırakırsak,ilk donasyonda negatif alıp,ikinciye devam eden var mı,ben yaptırdığım merkezi sıkıştırmaya başladım,çünkü ilkinde detaylı test almamışlar şimdi bir sürü ek test istediler,oysa ki ilkinde garanti demişlerdi,ruhsal ve fiziksel olarak dağılmış vaziyetteyim,derslerime giremiyorum,önümü göremiyorum,her doktor farklı bir tavsiye veriyor,bu süreçte olan arkadaşlar varsa nasıl bir yol izliyorlar
Negatif sonuçta herhangi bir sebeb gösterdilermi bide donmus embriyo sayınız kaç bende düşünüyorum erken menopoz dönemindeyim ama çok merkez var ve iyi bı yeri tercih etmek istiyorum olumsuz sonuçta ne yapıyor lar

Mrb lar daha önce iki kez rahim filmi çektirdim sıkıntı yok ama bazı doktorlar donasyon öncesi tekrardan film istiyorlar bu konuda düşünceniz nedir acaba ? Rahim filminden sonra bı kez daha kürtaj oldum ama acaba kalıntı vb birsye kalmismidir bebeğin tutunmasini önleyecek birşey olurmu bilemedim
Merhaba öncelikle işiniz rast gitsin ancak kürtaj sonrası film cektirmenizde fayda olacaktır.rahim içi ve tüplerin durumu için.sonucta okadar masraf hem maddi hem manevi uzun bir süreç heba olmasın.kibris için bilgi almak isterseniz de yardımcı olurum seve seve 🙏

Merhabalar öncelikle geçmiş olsun.malesefki bir sürü merkez 100 💯 garanti verip oluruna yapıyor bu işi 😔 aslında öncesinde detaylı bakıp süreci iyi yönetmek gerekir. Hoş tabiki bir yerden sonra Allah'ın takdiri ama insanlari sömürmek hiç adil değil.isterseniz yardımcı olabilirim sormak yada danışmak istediğiniz şeyler varsa🙏

Merhabalar öncelikle geçmiş olsun.malesefki bir sürü merkez 100 💯 garanti verip oluruna yapıyor bu işi 😔 aslında öncesinde detaylı bakıp süreci iyi yönetmek gerekir. Hoş tabiki bir yerden sonra Allah'ın takdiri ama insanlari sömürmek hiç adil değil.isterseniz yardımcı
Negatif sonuçta herhangi bir sebeb gösterdilermi bide donmus embriyo sayınız kaç bende düşünüyorum erken menopoz dönemindeyim ama çok merkez var ve iyi bı yeri tercih etmek istiyorum olumsuz sonuçta ne yapıyor lar
Merhabalar bu süreç mesakatli ve maddi anlamda da zorlayan bir süreç merkez ve Dr seçimi önemli dilerseniz bilgi paylaşımı yapabilirim😇🙏

X