Tüp Bebek Merkezleri Yumurta donasyonu

Merhaba Kıbrıs'ta donasyon işlemi düşünüyorum yaş 23 amh çok düşük donasyon yaptırmayı düşünüyoruz ama hangi klinik işini hakkıyla yapıyor yazar ve öneri verirseniz sevinirim
Merhabalar süreç ve sorularınız hakkında yardımcı olmak isterim.🙏

Neyse yine de ben konuyu bulandıran arkadaşlara bir yandan çok sinirlendemde öte yandan teşekkür ediyorum.Çünkü; sağolsunlar bunlara sinirimden cevap yazmaktan aldığım negatif sonucunda kafamı dağıttılar sağolsunlar.Şimdi bunları bir kenara bırakırsak,ilk donasyonda negatif alıp,ikinciye devam eden var mı,ben yaptırdığım merkezi sıkıştırmaya başladım,çünkü ilkinde detaylı test almamışlar şimdi bir sürü ek test istediler,oysa ki ilkinde garanti demişlerdi,ruhsal ve fiziksel olarak dağılmış vaziyetteyim,derslerime giremiyorum,önümü göremiyorum,her doktor farklı bir tavsiye veriyor,bu süreçte olan arkadaşlar varsa nasıl bir yol izliyorlar
Oncelikle sonucunuZ icin cok uzuldum.her nasip vaktine esirdir. Kalanlar size evlat olsun
Onemli olan rahim filminiz nasildi, rahim her sekilde uygun muydu, olusan embriyolariniz kacinci gun ve kaliteleri neydi? Kalanlarin kalitesi nasil?
Sizin daha once gebeliginiz oldu mu, bagisiklik ya da pihtilasma testleriniz nasil?
Esinizin sperm dna testi yapildi mi?
Merkezler maalesef mukemmel diyorlar ama olmadigi zaman aciklamalari olmuyor.
Eger bakmadiysaniz burda baska bir sayfa vardi donasyon ile ilgili. 6000 kusur sayfa:) Vaktiniz olursa bu surecleri deneyimlemis cok ornek var. degerli bilgiler alinabilit.

Merhabalar öncelikle geçmiş olsun.malesefki bir sürü merkez 100 💯 garanti verip oluruna yapıyor bu işi 😔 aslında öncesinde detaylı bakıp süreci iyi yönetmek gerekir. Hoş tabiki bir yerden sonra Allah'ın takdiri ama insanlari sömürmek hiç adil değil.isterseniz yardımcı

Merhabalar bu süreç mesakatli ve maddi anlamda da zorlayan bir süreç merkez ve Dr seçimi önemli dilerseniz bilgi paylaşımı yapabilirim😇🙏
Çok isterim herkes olumlu sonuçları yazmamış hep olumsuz olanlar yazmış ve olumsuz olanlar kliniği eleştirmemis yani bazı şeyler Allah'ın takdiri her zaman bı olumsuzluk vardid istediğim doktor iyi kötü işini layıkıyla yerine getiren birini bulmak maddi tarafı bı tarafa önemli olan psikolojik olarak çöküş dönemine giriyor insan

Merhaba bende önümüzdeki ay donasyon düşünüyorum. Henuz merkeze karar vermedim. Gynolife, dünya tup bebek merkezi ve mucize ekip arasinda kaldik.

Turkiyede ki gittigim tup bebek merkezi dünya tup bebekten Berk beyi önerdi. Yakin bir arkadasim da yedi yıl önce mucize ekip firdevs hanima yaptirmisti bir kızı var. Cok memnun kalmisti. Ama karar asamasindayiz hala

Hiti eski sayfalardan öneren çok bende Türkiye'de tüp bebek görüyorum ama erken menopoz dönemindeyim doktoruma soramiyorum bu durumu yasak olduğu için burdan okuduğum bilgilerle hareket ediyorum Firdevs hanimi duydum ama olumsuzu çok maalesef bizde karar veremedik diğer ay adette başlıyacagiz onun için acele de etmek lazım donor seçmeleri için

Oncelikle sonucunuZ icin cok uzuldum.her nasip vaktine esirdir. Kalanlar size evlat olsun
Onemli olan rahim filminiz nasildi, rahim her sekilde uygun muydu, olusan embriyolariniz kacinci gun ve kaliteleri neydi? Kalanlarin kalitesi nasil?
Sizin daha once gebeliginiz oldu mu, bagisiklik ya da pihtilasma testleriniz nasil?
Esinizin sperm dna testi yapildi mi?
Merkezler maalesef mukemmel diyorlar ama olmadigi zaman aciklamalari olmuyor.
Eger bakmadiysaniz burda baska bir sayfa vardi donasyon ile ilgili. 6000 kusur sayfa:) Vaktiniz olursa bu surecleri deneyimlemis cok ornek var. degerli bilgiler alinabilit.
Çok çok teşekkür ederim ilginize ve bilgilendirmelerinize🙏🙏Maalesef çok kapsamlı testler istenmedi,rahim filmi de istenmedi.Klasik kan testleri ve eşimin sperm analizi istendi,iyi çıktı sonuçları Kıbrıs’a sperm vermeye gitti,işte uygun donörle embriyo oluşturuldu.Kaliteli 8 embriyo olduğu söylendi.Embriyolar donduruldu geçen ay transfer sonuç negatif. Bu platform harika buradan çok şey öğrendim öğrendiklerimi de oradaki doktora soruyorum.En son istersen HSG çektir ikinci transferi öyle yapalım dendi ama sanırım bunu en başta söylemeleri gerekiyordu.Bende 1 ay boyunca aldığım onca hormon ilacını boşa atmamak için ara vermeden tedaviye devam etmek istedim.Bu arada oranın da onayıyla 2 gün önce rahim çizdirme operasyonu yaptırdım.Buna rağmen yine tutmazsa o zaman HSG yaptırıcam.Biraz tersten oldu ama mantıklısı bu geldi.Yine ilaçlara başladım,bu arada da covid oldum,bakalım saçma sapan bi sürece girdim,umarım sonu hayırlı olur.O dediğiniz donasyonla ilgili 6000 küsur sayfa olan konu başlığını nasıl bulabilirim acaba,buradan çok bilgi sahibi oluyorum.Bu arada daha önce gebeliğim yok,iş güç,hayat gailesi,ayakları yere basalım fln derken yıllar geçiyor,5 sene önce evlendim zaten çocuk işine de anca sıra geldi ama geç geldi,bakalım bu yumurta donasyonu denen şey gerçekler mucize,umarım ben dahil dileyen herkes bu mucizeyi ve mutluluğu yaşar.İlginize tekrar çok teşekkür ederim🌹🙏

Çok çok teşekkür ederim ilginize ve bilgilendirmelerinize🙏🙏Maalesef çok kapsamlı testler istenmedi,rahim filmi de istenmedi.Klasik kan testleri ve eşimin sperm analizi istendi,iyi çıktı sonuçları Kıbrıs’a sperm vermeye gitti,işte uygun donörle embriyo oluşturuldu.Kaliteli 8 embriyo olduğu söylendi.Embriyolar donduruldu geçen ay transfer sonuç negatif. Bu platform harika buradan çok şey öğrendim öğrendiklerimi de oradaki doktora soruyorum.En son istersen HSG çektir ikinci transferi öyle yapalım dendi ama sanırım bunu en başta söylemeleri gerekiyordu.Bende 1 ay boyunca aldığım onca hormon ilacını boşa atmamak için ara vermeden tedaviye devam etmek istedim.Bu arada oranın da onayıyla 2 gün önce rahim çizdirme operasyonu yaptırdım.Buna rağmen yine tutmazsa o zaman HSG yaptırıcam.Biraz tersten oldu ama mantıklısı bu geldi.Yine ilaçlara başladım,bu arada da covid oldum,bakalım saçma sapan bi sürece girdim,umarım sonu hayırlı olur.O dediğiniz donasyonla ilgili 6000 küsur sayfa olan konu başlığını nasıl bulabilirim acaba,buradan çok bilgi sahibi oluyorum.Bu arada daha önce gebeliğim yok,iş güç,hayat gailesi,ayakları yere basalım fln derken yıllar geçiyor,5 sene önce evlendim zaten çocuk işine de anca sıra geldi ama geç geldi,bakalım bu yumurta donasyonu denen şey gerçekler mucize,umarım ben dahil dileyen herkes bu mucizeyi ve mutluluğu yaşar.İlginize tekrar çok teşekkür ederim🌹🙏
Histereskopi islemi sonucunda sadece cizik atilmamistir, rahim ayni zamanda goruntulendigi icin doktorunuz bir sorun olup olmadigini size belirtmistir. Yapisiklik, sivi durumu, polip vb gibi…
Size olusan 8 embriyonun bilgisi ne olarak verildi?
Kaliteleri nedir? Transfer edilenlerin kaliteleri neydi? Dondurulmuslariniz icin kagit vermislerdir,eger dondurulanlar 4aa ya da 4ab yada en kotu 3ab degilse lutfen hicbir sekilde onlari tranafer etmeyeceginizi ve yeni donor talep ettginizi belirtin.

Histereskopi islemi sonucunda sadece cizik atilmamistir, rahim ayni zamanda goruntulendigi icin doktorunuz bir sorun olup olmadigini size belirtmistir. Yapisiklik, sivi durumu, polip vb gibi…
Size olusan 8 embriyonun bilgisi ne olarak verildi?
Kaliteleri nedir? Transfer edilenlerin kaliteleri neydi? Dondurulmuslariniz icin kagit vermislerdir,eger dondurulanlar 4aa ya da 4ab yada en kotu 3ab degilse lutfen hicbir sekilde onlari tranafer etmeyeceginizi ve yeni donor talep ettginizi belirtin.
Çok teşekkür ederim gerçekten bilgilendirmeleriniz için,şimdi acayip huylandım.Evet bi kağıt getirdiler imzalar fln,embriyoların dondurulma işlemlerini içeren fakat kağıtta kesinlikle yumurtaların kalitelerini derecelerini içeeen herhangi bir bilgi yok.Embriyoların oluşma sürecinde ordan bilgi verilirken 5 tanesi hemen 5. Günde geliştiler yol Gül gibi vb.bileler dediler diğer üçü daha yavaş gelişmiş,ama derece kaçıncı kalite fln kesinlikle bilgi yok,hemen yarın sorucam,ben de bu konularda o kadar bilgisizim ki böyle bir şeyi buradan öğreniyorum,acayip sinir oldum şimdi ,çok ama çok teşekkür ederim🙏🙏❤️❤️🥰🥰

Turkiyede ki gittigim tup bebek merkezi dünya tup bebekten Berk beyi önerdi. Yakin bir arkadasim da yedi yıl önce mucize ekip firdevs hanima yaptirmisti bir kızı var. Cok memnun kalmisti. Ama karar asamasindayiz hala

Ama maalesef parasal yönden de zor olduğu için en iyisine bakmaktan kaç gündür doğru düzgün uyuyamadim
arkadaşlar merhaba, karar verdiniz mi? Bende gynolife ve dünya tüp bebek merkezi arasında kararsızım, bir türlü tam emin olamadım.

arkadaşlar merhaba, karar verdiniz mi? Bende gynolife ve dünya tüp bebek merkezi arasında kararsızım, bir türlü tam emin olamadım.
Hit te karar kıldık eşimle gynolife da iyidir onuda çok araştırdık ikisi arasında kaldık ama Kıbrıs'ta bu işi ilk başlatan ilk tüp bebek kliniği felan açan hit olduğu için onun hakkında yorumları çok fazla olduğundan yani gerçekten buraya sahte hesap açıp doktor öneren reklam yapan çok gerçekten hite gidip hamile kadınlarla konuştum eşimde daha tecrübelidir diye ona karar kıldık Allah pişman etmesin aslında hepsinin başarı oranı aynı inşallah sağlıklı donorler buluruz hepimiz

Neyse yine de ben konuyu bulandıran arkadaşlara bir yandan çok sinirlendemde öte yandan teşekkür ediyorum.Çünkü; sağolsunlar bunlara sinirimden cevap yazmaktan aldığım negatif sonucunda kafamı dağıttılar sağolsunlar.Şimdi bunları bir kenara bırakırsak,ilk donasyonda negatif alıp,ikinciye devam eden var mı,ben yaptırdığım merkezi sıkıştırmaya başladım,çünkü ilkinde detaylı test almamışlar şimdi bir sürü ek test istediler,oysa ki ilkinde garanti demişlerdi,ruhsal ve fiziksel olarak dağılmış vaziyetteyim,derslerime giremiyorum,önümü göremiyorum,her doktor farklı bir tavsiye veriyor,bu süreçte olan arkadaşlar varsa nasıl bir yol izliyorlar
Bnde bristish de donasyon yaptirdum sonucum pozitif cikti ama sonra dusun yaptim malesef simdi dondurulmus embriyolar icin hazirlaniyorum

Mennunmuydunuz ordan
Ben memnun kaldim herhangi bir sorun yasamadim sonucumda pozitif geldi keseyide gorduk kalp atislarini duymak icin gidicektik ama benim doktor randevumdan 2 gun once kanamam oldu ve dusuk yaptim suan dondurulmus embriyolarim icin hazirlaniyorum 1-2 hafta icinde kibrista olucam

X