Yumurta ve Sperm Donasyonu ile Tüp Bebek

Sevgili arkdaşlar merhaba bu yaz sperm donasyonu düşünüyoruz kur durumuda malum o yüzden önerebileceğiniz memnun kaldığınız merkezleri fiyatları ile birlikte özelden yazabilir misiniz şimdiden çok teşekkürler.

Valla ben de en az sizin kadar kararsızım. Bana kalsa ikinci dozu hemen ertesi hafta olurum. Yeterki su salgın illeti çıksin hayatımızdan. Bi yandan da yeni bir ilişkiye başladım, yani henüz ilk basamaklardayız. (Bu arada buradan bekar olduğumu bilenler bana dua ettiler onun etkisi mi diye düşünmüyor değilim bu gelişme). vize falan araştırırken adam neden diye sordu tatile gidecem dedim. Iliskinin gelecegi varsa bu yalan başıma bela olur mu onun düsuncelerine girdim şimdi de. Bi de ben sperm de almayı düsünüyordum gercekten allak bullağım :KK17::KK17::KK17::KK17:
Canım akışına bırak neticede araştırıyorsun bunda yalan yok.üstelikte ilk günden sperm alacam falan zaten diyemezsin asıl o zaman ilişkinin geleceği varsada gideceğide olurdu herhalde.Adımlarınızı dahada sağlamlaştırdığınızda hala tatile gidecem dediğin için için rahat etmezse şaka ile karışık söyle gitsin.sanki her konuda herkes herkese yüzde yüz dürüstde sende bunu dert ediyorsun.yeri geliyor karı koca bile yalan söylemesede bazı şeyleri gizliyor yada söylemeyi erteliyor takılma canım

İlk dozun karantina icin faydasi yok, ama koruyuculugu ne kadar ondan da emin degilim.
Biraz kafam karisti canım sinovactan bahsediyorsan koruyuculuk diğer herşeyde olduğu gibi kişiden kişiye değişiyor.hastamda 400 üzeri çıktı annesine aşı tutmadu

• Beğen
Reactions: 2be
Kredi cekmistim bu işler icin. Neyse eşya alırım artık o paraya diyorum. Sonra da kendi kendime diyorum ki sen ne saçmalıyorsun daha kaç gün ömce başlayan şey için :halay:
Canım eğer bebişlere harcamayacaksan yatırım yap dolar al altın al koy kenara unut .parasını yatırıp krediyi kapasan yüne zarardasın.dosya parası sigorta ücreti va kesecekler.önümüz kriz temkinli ol

Canım akışına bırak neticede araştırıyorsun bunda yalan yok.üstelikte ilk günden sperm alacam falan zaten diyemezsin asıl o zaman ilişkinin geleceği varsada gideceğide olurdu herhalde.Adımlarınızı dahada sağlamlaştırdığınızda hala tatile gidecem dediğin için için rahat etmezse şaka ile karışık söyle gitsin.sanki her konuda herkes herkese yüzde yüz dürüstde sende bunu dert ediyorsun.yeri geliyor karı koca bile yalan söylemesede bazı şeyleri gizliyor yada söylemeyi erteliyor takılma canım
Yok bu konuyu zaten sadece ailem ve bir arkadasim biliyor onlar da yumurta donduragim kısmını biliyorlar sadece. Zaten kimseye asla söylemem böyle bir sey. Ben ilerde ortaya çıkarsa diye korktum bi an. Ben ilk önce kendimi dusunuyorum doğruyu söylemek gerekirse ve şu an en çok istediğim şey çocuk o yüzden kimse için yolumdam vazgeçmem. Bazı şeylerin ortaya çıkması insanın elinde olmadığı için ne olur ne olmaz biraz korku var ama, onu dile getirmeye calıştım.

İlk dozun karantina icin faydasi yok, ama koruyuculugu ne kadar ondan da emin degilim.
Biraz kafam karisti aslinda.
2 be ben ilk doz biontec 4 haziran oldum 2. Doz en erken 18 temmuz benim transferim temmuzun ilk haftası inşallah hamile kaldığımda 2. Dozu yaptırmayacağım koruyuculuk %60-65 oluyormuş karar senin ben bir ay daha bekleyemedim biliyorsun 1.5 yıldır gidemedim kist sıvı iki tedavi iptal oldu sonrada gidemedim tabii gitmek için her şeyin yolunda olmalı kist sıvı olmamalı
Allah hepimizin yardımcısı olsun.

2 be ben ilk doz biontec 4 haziran oldum 2. Doz en erken 18 temmuz benim transferim temmuzun ilk haftası inşallah hamile kaldığımda 2. Dozu yaptırmayacağım koruyuculuk %60-65 oluyormuş karar senin ben bir ay daha bekleyemedim biliyorsun 1.5 yıldır gidemedim kist sıvı iki tedavi iptal oldu sonrada gidemedim tabii gitmek için her şeyin yolunda olmalı kist sıvı olmamalı
Ben de agustos diye niyetlendim artik, beklemek istemiyorum.
Tabi kul plan yaparken kader ne der gorecegiz.🙈.
Zaten bir cok bilinmeyen var, asiyi da eklemeyeyim bari bunlarin arasina..

Çok tşk ederim. Ngs’den sağlam gelen 1 embriyom transfer edildi. 10. Gün değerim 212,22 şimdiye kadar olan tüm gebeliklerde beta hgc sonucum ilk kez bu kadar yüksek geldi. Normalde hep 50-60 ve sağlıklı ilerleyemeyen gebelikler oldu. 4 gebelığımde sonlandı maalesef. İnsallah bu sefer katlanarak artar ve bebeğimi kucağıma alırım🙏Darısı Tamara ve Zaza arkadaşıma ve tüm bu uğurda emek veren arakadaşarımıza. Hepimiz bebek sahibi olalım anneliği yaşayabilelim🙏🥰
tebrik ederim, Hayırlı uğurlu olsun 👏👏🧿🥰 Sağlıkla kucağınıza almayı Rabbim nasip etsin 🙏🙏🙏

Ama eger kıbrısa gidiyorsan canım 2 doz olmadan karantinadız gidemiyorsun:KK43:

Öyle tabii fakat sürekli bir endişe hali hala var sağlıkla sıhhatle kucağıma alırsam ancak o zaman geçer sanırım
Rabbbim saglicakla kucagina almayi nasip etsin 🙏🙏🙏🙏🙏rabbim nazarlardan saklasin🧿🧿🧿🧿. insallah darisi burdaki tum arkadaslarimin basina insallah❤❤❤❤🙏🙏🙏🙏

Merhaba ilk 3 ay gebelikte yapmıyorlar sonrasında aşılanma var.. bengü de 3 aylıktan büyük olabilir
Bende tv de gordum bengü oluyordu hatta dedimki bengu hamile degilmiydi bengu nun annesiyle benim annem izmirden arkadas yengemle cok samimi annesi o tanistirmisti annemi annesiyle aramis bengunun annesini oda öyle soylemis hamilelikte oluyormus 4.5 aylikmis bengu o yuzden sorun olmaz demis doktoru ben kendisiyle bir yuzyuze karsilasmistim oda ayak ustu izmirde sarki secmelerine gidiyordu ilk ciktigi zamanlarda .

X