Yumurta ve Sperm Donasyonu ile Tüp Bebek

Genetik tarama embriyoya yapılıyor. Donore değil o sebeple olmaz heralde.
Donore yapılan testler varmış söylediklerine göre ama guven vermiyor bana
Genetik tarama embriyoya yapılıyor. Donore değil o sebeple olmaz heralde.
Donore yapılan testler varmış söylediklerine göre ama guven vermiyor bana
Düsük olma riskini eleme sansi var NGS ya da digerlerinde fakat embriyo saglikliyken sagliksiz da olabiliyormus genetik taramaya gönderildiginde.

Merhaba hanımlar sma için artık kan testi isteniyor ya bizim ulkemizde acaba donora da yapılabilir mi bu kan testi sonuçta onun da garantisi yok hastalık durumunda bile nasıl yol izleyebiliriz ki

Merhaba hanımlar sma için artık kan testi isteniyor ya bizim ulkemizde acaba donora da yapılabilir mi bu kan testi sonuçta onun da garantisi yok hastalık durumunda bile nasıl yol izleyebiliriz ki
Sma için ülkemizde erkekten kan testi istiyorlar. Eğer erkekte sorun çıkarsa kadindan alıyorlar. O yüzden yurt dışı için de eşlerimizin yaptırması daha mantıklı. Benimm eşim geçen hafta kan verdi.
Ayrıca talepte bulunursanız Donore de sma testi yapılıyormuş.

Merhabalar ben temmuz da tedaviye başlayıp Ağustos da Kıbrıs a yumurta donasyonuna gitmeyi planlıyorum inşallah. Henüz Bristih ve Hit arasında kaldım .
Ama dün biri şey yazmış Hit in embrilog uzmanı çok iyiymis ve yeni yakın British e geçmiş diye duydum bilgisi olan ya da önerisi olan?

Kızlar Gynolife da tedavi göreniniz var mı? Tecrübelerinizi aktarır mısınız.
Son zamanlarda duymuyorum artık adini

Hiç sıkıntı çekmeden gidip gelmek, nerede kalacağım, ulaşımı nasıl sağlayacağım, yanıma para alacak mıyım, kaldığım yerden kliniğe nasıl gideceğim, transfer sonrası havaalanına nasıl geri döneceğim, sabah öğle akşam nerede ne yiyeceğim vb. ana dertlerin :) olmaması tedavi sırasında aslında görünmeyen çok önemli unsurlardan bence, başkalarının sizin adınıza her şeyinizi planlıyor olması çok hoş, insan strese girmiyor ve ekstradan başka şeyler düşünmüyor! En son gittiğimizde eşime dedim ki; iyi ki bu şekilde her şey paket dahilinde sadece uçaktan iniyoruz ve gerisi artık dönene kadar kliniğin kontrolünde ne güzel...
Biz her gittiğimizde hiç zorlanmadık, çok rahat gidip geldik, Biotexcom eşim ve bana hem sağlık sigortamızı yaptı epostayla gönderdi, hem tedavi olduğuma dair izin kağıdımı, hem ulaştığımızda bizi alıp karantina otellerine bırakıp sabahında kendileri Covid testi yapıp sonuç çıkana kadar odamızda bize her türlü imkanı sağladılar, yaz döneminde ise iznimize denk getirip tedavi boyunca da paket kapsamında 9 gece kaldık, eşim ve benim için extra bir ödememiz olmadı. Süreci çok güzel yönettiler gerçekten, ben memnun kaldım.
Biz her gittiğimizde tedaviye başka ülkelerden de gelenler vardı, orada tanıştığımız kişiler oldu ve benim bildiklerimden, pandemiden önce üçüzlere hamile kaldı ve redüksiyondan sonra bir kız bir erkek ikizlerini doğurdu :) Pandeminin ilk aylarında ise, her ülke tarafından ilk önce gidip gelinmesi yasaklanan ülke İtalya olmasına rağmen, izinle en çok İtalya'dan tedaviye gelmişlerdi. Hatta bizi güldürmüşlerdi, İstanbula girişleri serbest olduğu için önce İstanbula gelip, İstanbuldan Kiev'e geçiyorlarmış :) eee ne de olsa, onlarda Akdeniz insanı, İtalyanlarla bu tarz konularda benzeşiyoruz diye boşuna demiyorlar :):sampiyon:
Mesela Almanya'dan da birisiyle tanışmıştık, o ise donasyona değil, tüp bebek tedavisine gelmişti, ilaçlar tedaviler imkanlar daha pahalı, burası daha iyi demişti.
Merhaba! Biotexdemi tedavi gördünüz

Sma için ülkemizde erkekten kan testi istiyorlar. Eğer erkekte sorun çıkarsa kadindan alıyorlar. O yüzden yurt dışı için de eşlerimizin yaptırması daha mantıklı. Benimm eşim geçen hafta kan verdi.
Ayrıca talepte bulunursanız Donore de sma testi yapılıyormuş.
Merhaba! Biotexdemi tedavi gördünüz

Var çok şükür ikiz kızlarım ama son embriyo idi ve imha etmek istemedim vicdan yaptım :KK43: ama Şuan maalesef keşke noktasındayım :KK43:

Amin inşallah cnm
Var çok şükür ikiz kızlarım ama son embriyo idi ve imha etmek istemedim vicdan yaptım :KK43: ama Şuan maalesef keşke noktasındayım :KK43:

Amin inşallah cnm 🙏🏼
mrb biotexdemi tedavi gördünüz

X