Yumurtam çatlamış bir bakarmısınız lütfen

Hainkoca

Üye
Kayıtlı Üye
29 Ekim 2016
223
88
Kızlar merhaba6 aylık evliyim hiç korunmadık.
Dün dr a gittim ultrasonla baktı sol yumurtan çatlamış dedi.ne demek istedi.akşam eşimşe ilişkiye girdik önceki 2 günde girmiştik.
Bu ay hamile kalabilirsin dedi dr.
Çok heyecanlıyım.
Yumurta çatladıktan kaç gün sonra belli olur hamilelik.
İhtimal nedir.yoksa hamilemiyim..
Nolur bilgisi olanlar cevapyalabilir mi.dr a bişey soramadan çıktım.lafam karıştı

meyremasin

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
18 Kasım 2012
2.050
1.083
Yumurtan catlamis demek iliskiye girebilirsin tam zamani demek canim :) ogunleri degerlendirdiysen sorun yok. Eger dollenme olursa birkac hafta sonra belli olmaya baslar. Iliskiden 10gun sonra hemen ogrenen de var. Adet gunu geciciknce anca ogrenende var o herkese gore degisiyor.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1192 gün geçti.

Hainkoca

Üye
Kayıtlı Üye
29 Ekim 2016
223
88
Doktorun çatlamış dediğindem önceki 2 gün ve dr a gittiğim gün ilişkimiz oldu.sanırım günü kaçırmadım.inşallah yaa çok saoll

meyremasin

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
18 Kasım 2012
2.050
1.083
Tamam canm sorun yok merak etme. İnsaallah tutar. Allah gönlüne gore versin.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1192 gün geçti.

burcu1888

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Mayıs 2016
2.323
2.333
32
Doktorun çatlamış dediğindem önceki 2 gün ve dr a gittiğim gün ilişkimiz oldu.sanırım günü kaçırmadım.inşallah yaa çok saoll
Kaçırmamışsın hatta tam ideali olmuş :)
10 15 gün içinde belli olur büyük ihtimalle

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1480 gün geçti.

Lovelyxx

Hayalim tek kelime ; çocuklu:)
Kayıtlı Üye
4 Nisan 2017
70
32
28
Merhaba hayırlı olsun ınsallah hayırlısıyla bebişin olur.Benimde 3 tane yumurtam çatlamış acaba hamile kalma ihtimalim yüksek mi bu ay heyecandan ölüyorum daha 9 gün var adet olmamama nolur bana da cevap yazın ☺️

ceylin-46

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Ocak 2017
2.732
1.498
26
Merhaba hayırlı olsun ınsallah hayırlısıyla bebişin olur.Benimde 3 tane yumurtam çatlamış acaba hamile kalma ihtimalim yüksek mi bu ay heyecandan ölüyorum daha 9 gün var adet olmamama nolur bana da cevap yazın ☺️
3 yumurta baya iyi canım bide 3 u de catlamis hamile kalma ihtimalin yüksek inşallah güzel haber alirsin

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1077 gün geçti.