Yürüyerek incecik olmaya varım diyenler !!!!

günaydıınn..
dün ilk günümdü ve gayet rahat gecti.. bakalım hedefime ulaşabilecekmiyim. dünkü menüm:
sabah:
2 dilim çavdar ekmeği
2 dilim beyaz peynir
3 siyah zeytin
şekersiz çay

ara:
1 yeşil elma

öğle:
içine salatalık rendelenmiş bir kase yoğurt

ara:
1 portakal

akşam:
koca bir kase salata
1 bardak ayran

şimdilik suyu çok içemiyorum.ama hergün 1 bardak arttırarak içicem artık.sonunda 2.5- 3 lt.ye çıkıcam inşallah. bu arada 2 km de yurudum..
not: 67 ye cıktmıstım.bakalım haftaya pazartesı 1 haftalık sonucu yazıcam.

Merhaba , ben de bugün diyete başladım. Bi saatlik yürüyüşümü ve 45 dk kadar sporumu yaptım. Ama akşam yemeğinde dayanamayıp fazla kaçırdım. 81 kiloyum 70 olmak istiyorum

Merhaba , ben de bugün diyete başladım. Bi saatlik yürüyüşümü ve 45 dk kadar sporumu yaptım. Ama akşam yemeğinde dayanamayıp fazla kaçırdım. 81 kiloyum 70 olmak istiyorum

canım hayırlı olsun diyetin.inşallah sende hedeflediğin kiloya ulaşırsın.

selamlaaarrrr... bugun itibarıyla ilk haftamı tamamlamışbulunmaktayım :KK1: neticemi tam -2,7 KG. :KK76:
üstelik ikinci gün hariç hiiiç aç kalmadım. önüme ne pastalar ne börekler baklavalar geldide bir kırıntı bile yemedim. yüzvermedim hiç birine :KK14:
şimdi sıra ikinci haftada :KK4:

eee kızlar sonuçlar ne???
bende ramazadan önce koşu bandında yürüyüşe başlamıştım hftanın 4-5 günü 45 dk yürüdüm 2 hfta boyunca baya sıkılaştım kiloda kayıp yoktu ama çevremde herkes ne kdr zayıflamışsın diyordu. ama kiloda gözükmeyen kayıp moralimi bozdu ve ramazanında girmesiyle bıraktım yürüyüşü... ramazanda 2 kg zayıfladım. dün akşam gene yürüyüşe başladım bu sefer 30dk ilk hfta için planlıyorum. daha sonra her hfta 5 dk artırarak 1 saate çıkarmayı planlıyorum. bakalım sonuç ne olacak:)))) bir de istikrarlı olsam:))))

Bugün 3. Günüm yürüyüşte, hem ilk haftadan yorulup yılgınlık oluşmaması için hemde özel durumdan ötürü her gün yürüyemedim. Yediklerime dikkat etmedim hatta özel durumdan iştah patlaması yaşıyorum... Ama 300 gr zayıflamış bulunmaktayım:)))) başarılarımın devamını diliyorum:))))

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

X