Yürüyerek incecik olmaya varım diyenler !!!!

solanum

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
11 Nisan 2012
87
38
KIZLAARRR BENIMLE YÜRÜMEYE VARMISINIZ. BEN BUGUN ITIBARIYLE BAŞLIYORUM. HEDEFİM HAFTADA 1 KG. ACELEYE LUZUM YOK.ÇÜNKÜ SPORLA VERECEĞİM HER KİLO SPORSUZ VERECEĞİM 2 KİLOYA BEDEL BİLİYORUM.HERGUN YAZICAM SONUCLARI.. ÖNCE ÖN BİLGİ :KK42:

29,03,2014
KİLO :65 kg. BOY:1.70

HEDEF: 08,06,2014 ----->55 kg.

OLMAZSA OLMAZLARIM:
1. Hergün 1 saatte 5 km yürüyüş. (google maps den istikametimi belirliyorum)
2. 2 fincan yeşil çay
3. 2 lt. su
4. 20:00 dan sonra sadece su

Son düzenleme:
Bence diyet gruplarina da girebilirsin :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bence diyet gruplarina da girebilirsin :)

daha once denedım dıyet guruplarını ama motive olamadım cunku bır kalıba gıremıyorum.burda kendıme verdıgım tek sart yuruyus :KK15: hem burdan yazınca sankı sıze sozvermısımde mahcup olmamam lazımm gıbı gelıyor. hadı bismillah diyip başlıyorum kısmetse.
bu arada sende baya vermışssin stikerdan gordugum kadarıyla darısı basıma:KK3:

daha once denedım dıyet guruplarını ama motive olamadım cunku bır kalıba gıremıyorum.burda kendıme verdıgım tek sart yuruyus :KK15: hem burdan yazınca sankı sıze sozvermısımde mahcup olmamam lazımm gıbı gelıyor. hadı bismillah diyip başlıyorum kısmetse.
bu arada sende baya vermışssin stikerdan gordugum kadarıyla darısı basıma:KK3:

Dogru soyluyosun aslinda kendini taniman da iyi olmus :)
Evet ama ben malesef 3 kilosunu geri aldim simdi yeniden devam edicem ah bi de yuruyebilsem ama gayret gosteriyorum :)

olsun sakın bozma moralını sen verdiklerinle motive ol.ben ne diyetler denedim.olmuyor olmuyor.ama anladımki ne yersem yıycem (canım çekiyor yemezsem abartıyorum sonra) ama küçük porsiyon.yürüyüş yürüyüş en önemlisi. bunada şöyle karar verdim: bir gün magazinde bade işcilden bahsetmişler.hamil ve 6 km yuruyor.cunku onceden gunde 15 km yururmus.kendımden utandım hıcmı kendıme saygım yok dedım vee basladım 1km den.hergun 500 metre arttıtrdım.sımdı 5 km ye ulastım ve baslıyorum rutine.google maps den hergun farklı rota belırlıyorum mesafemıde bılıyorum.darısı sonrakı gunlere ve ısteyen herkese..

Basarilar canim sana ozaman :)

yuruyusler tam gaz devam edıyor.alıstıkca kendımı cok rahat hıssettırıyor bu yuruyuşler. usendıgım zaman acıp ıncecık kızların fotograflarına bakıp hadı bakalım dıyorum :KK17:

merhabalar
ben de sziin gibi günde 1 saat yürüyorum.13 kg verdim..7 kg fazlam kaldı
(doğum yaptım 20 kg aldım)
54-55 kg hedefim
boyum 1,64
bu arada ben karatay diyeti yapıyorum

ŞİMDİ biz arkadaşlar 1 saat yürüyüşle kaç km yürüyoruzdur acaba?
ben artık yavaş tempoda koşuyorum:)

ŞİMDİ biz arkadaşlar 1 saat yürüyüşle kaç km yürüyoruzdur acaba?
ben artık yavaş tempoda koşuyorum:)

harika ne güzel vermişsin baya.. devamıda gelir inşallah. buarada ben google maps den bakıyorum mesafeye.orada yurume mesafesını ısaretlıyıp yuruyorum.1 saatte 5 km yurumussem saattekı hızım 5km dıyorum. bende gunde 1000 cal.yı gecmemeye calısıyorum.dun ülker kellogs yani bir ürün çıkarmıs yada ben yenı gordum yesıl kabı var.kahvaltılık onu yogurtla karıstıyorum harıka lezzetlı bırsey.

harika ne güzel vermişsin baya.. devamıda gelir inşallah. buarada ben google maps den bakıyorum mesafeye.orada yurume mesafesını ısaretlıyıp yuruyorum.1 saatte 5 km yurumussem saattekı hızım 5km dıyorum. bende gunde 1000 cal.yı gecmemeye calısıyorum.dun ülker kellogs yani bir ürün çıkarmıs yada ben yenı gordum yesıl kabı var.kahvaltılık onu yogurtla karıstıyorum harıka lezzetlı bırsey.

hadi inşallah sen de kg verirsin cnm,
yürüyüş güzargahın nasıl peki?ben en çok deniz kenarında yürümeyi seviyorum..denize araba mesefesi var yürüdüğüm yer ile..zaman da kıymetli benim için..bebeğim var.o yüzden bu isteğimi pek gerçekleştiremiyorum ne yazık ki..yazın hep deniz kenarında yürüyeceğim inşallah ama..

be sitenin yürüyüş alanında yürüyorum.küçük dönemeçli bi gezinti yolu..eskiden 30 tur atınca tam 1 saat oluyordu..şimdi hafif hafif koştuğum için bi saati tamamlamak adına daha çok tur atmam gerekiyor.

ben hep aynı yerlerde yurumekten çok sıkılıyorum.hevesim kırılmaması adına hergün farklı güzergah seçiyorum.hem böylece inişli çıkışlı oluyor :KK66: bu arada gecen tv de izlemiştim denilene göre koşmamak gerekiyormuş.onun yerine tempoyu arttırıp düşürerek yürümek daha yararlıymış.tabi duyduklarım sadece.

HEP DESTEK TAM DESTEKLE BAŞARICAZ İNŞALLAH :KK9:

ben hep aynı yerlerde yurumekten çok sıkılıyorum.hevesim kırılmaması adına hergün farklı güzergah seçiyorum.hem böylece inişli çıkışlı oluyor :KK66: bu arada gecen tv de izlemiştim denilene göre koşmamak gerekiyormuş.onun yerine tempoyu arttırıp düşürerek yürümek daha yararlıymış.tabi duyduklarım sadece.

HEP DESTEK TAM DESTEKLE BAŞARICAZ İNŞALLAH :KK9:

evet inşallah başarıcaz
onu ben de duydum..bi haberci vardı mesut yar sanırım.onun bi röportajında okumuştum..taş devri sporu adı altında..taş devrinde insanlar vahşi hayvanlardan kaçmak için ara ara hızlarını arttırıp azaltarak yürüyor ve koşuyorlarmış.bu sayede daha çok enerji harcıyorlarmış..beyin tehlike var hemen kaç şeklinde algılayıp daha çok enerji yada kalori yakılmasını sağlıyormuş yürüdüğünde de,hatırladığım kadarıyla..
bugün ben de öyle denedim..kulağımda müzik olduğundan pek sıkılmıyrum ben..ama bugün köpekli bi bayan geldi çok korktum..

merhabalar
ben de sziin gibi günde 1 saat yürüyorum.13 kg verdim..7 kg fazlam kaldı
(doğum yaptım 20 kg aldım)
54-55 kg hedefim
boyum 1,64
bu arada ben karatay diyeti yapıyorum

Boylarımız aynı hedefte aynı ; ) şuan kaç kilosun canım ben 76 ile başladım şuan 73

Boylarımız aynı hedefte aynı ; ) şuan kaç kilosun canım ben 76 ile başladım şuan 73

merhaba,
şuan 61 kg yum.53 ile hamile kaldım aslında ama 54-55 iyi diye düşünüyorum..hergün bi saat yürüyor musun

merhaba,
şuan 61 kg yum.53 ile hamile kaldım aslında ama 54-55 iyi diye düşünüyorum..hergün bi saat yürüyor musun

Vaw sende bişi kalmamış vermissin ; ) haftanın en az 3 günü 2 saat yürüyüş yapıyorum 3 haftadır

gunaydıııııınnn;
yoktum nezamandır :KK43: giremedim foruma.. benım yürüyüşler rayında artık bacaklarımda ağrımıyor. yaza hazır oluruz hep beraber diye dusunuyorum :KK76:

merhaba,
bende dün başladım yürüyüşe :KK8::KK8:
boy:1,60
kilo:62
hedef:55-56

aynı zamanda diyette yapıyorum.:KK56:

arkadaşlar nasıl gidiyor yürüyüşlerr.. ben özel sebeplerden aksattım yuruyuslerı ve ustune kıloda ekledim :KK43: sız ıns.devam etmıssınızdır.kendımı toparladım ve yarın ıtıbarıyle vazgecmeden devam edıcem. yanındada sağlıklı gibi gelen bana ayrıca banada uygun oldugunu dusundugum murat topoğlunun diyetini yapıcam. hadı bakalım herkese kolay gelsin..

X