Yusufum2010'un Diyet Günlüğü

Yusufum2010

Hazirana 78 insAllah!!
Kayıtlı Üye
20 Ağustos 2011
239
0
Merhaba kizlar ben 2 yillik evli ve 1 yasinda bir evlat sahibiyim.
Genc kizken gayet iyiydi kilom bana göre.63-65 arasinda gidip geliyordum sürekli.Taaaki esimle tanisana kadar :82: Tanisdiktan 1 yil sonra 71 kg ile nisanlandim 6 ay sonra dügünüme kadar tam 4 kg aldim.75 kg ile evlendim.derken 6 ay sonra tam 90 kg ya ciktim.tam kafama koymustum zayiflamayiki hamile oldugumu ögrendim öylece kaldi.doktorumun sayesinde hamileligimde sadece 8 kg aldim ve dogumdan sonra kendiliginden gitti o 8 kg.simdi ramazan fln derken 4 kg aldim 94 üm suan. inanin bana okadar psikolojim bozuldiki kendime ne giyincek bisey aliyorum nede kendime bakasim geliyor.nerde o eski ben nerde simdiki ben.acilen toparlamam lazim kendimi ömrümün en güzel yillarini böyle gecirmek istemiyorum.lütfen bana yardim edin...

merhaba canım boyun kaç.Diyetisyene gittin mi hiç.

Yok cnm gitmedim.Ama ramazan bitsin ilk isim bir spor salonuna yazilcam.Ablam diyetisyene gitmisti bi kari olmadi diyetisyenin söylediklerini bizde biliyoruz ama yapmayi kafana koymalisin demisti.kendi 20 kg verdi suan.
boyum 1.58 aslinda önceki kg da fazlaydi boyuma göre ama kapali oldugum icin hep etek giyiniyordum kilolarimda kamufle oluyordu.zaten benim problemim basenlerim.belim cok ince basenlerim cok genis:2:

azim mi istiyorsun canım benden bir tavsiye eğer durumun varsa al evine bir tane eliptik bisiklet karşısına da bir tane ayna koy aynanın üstüne de müthiş fiziği olan bir bayanın kocaman fotosunu koy ona baka baka spor yaparsın azim oldukça kiloları da verirsin.Kilo vermek inan bana zor değil sen yeterki iste başarırsın.Spordan sonra en önemli nokta bol bol bol bol su iç. Bi prograda ender saraçı dinledim diyor ki (afedersin sadece belirtmek için söylüyorum) idrarın rengi içme suyunun berrak rengi gibi olmadıkça kilo veremezsiniz..........Ben yaptım çok çok çok doğru .Oturduğun yerde sürekli su iç gece 7den sonra birşey yeme çok mu canın çekti taneli çorba iç.Çok faydasını görürsün..

azim mi istiyorsun canım benden bir tavsiye eğer durumun varsa al evine bir tane eliptik bisiklet karşısına da bir tane ayna koy aynanın üstüne de müthiş fiziği olan bir bayanın kocaman fotosunu koy ona baka baka spor yaparsın azim oldukça kiloları da verirsin.Kilo vermek inan bana zor değil sen yeterki iste başarırsın.Spordan sonra en önemli nokta bol bol bol bol su iç. Bi prograda ender saraçı dinledim diyor ki (afedersin sadece belirtmek için söylüyorum) idrarın rengi içme suyunun berrak rengi gibi olmadıkça kilo veremezsiniz..........Ben yaptım çok çok çok doğru .Oturduğun yerde sürekli su iç gece 7den sonra birşey yeme çok mu canın çekti taneli çorba iç.Çok faydasını görürsün..

evde crosstrainer m var cnm türkcesi ne bilmiyorum ayakta yapiliyo.evet benim kesinlikle azime ihtiyacim var sanirim biktim artik "aslinda senin yüzün cok güzel" cümlesinden.sonu fizigin cok igrenc güzelligin hic bi ise yaramaz demek resmen :KK14:

tamam işte şu dakikadan itibaren (diyet demiyorum) sağlıklı beslenmeye başla .Biz topikteki kızlar felan yanındayız hatta bak aklıma ne geldi foto koy ...yani bu gün bir fotoğrafını çek 3 haftada bir buraya fotoğrafını ekle değişimi kendi gözlerinle gördükçe daha da azimlenirsin :KK76:

tamam işte şu dakikadan itibaren (diyet demiyorum) sağlıklı beslenmeye başla .Biz topikteki kızlar felan yanındayız hatta bak aklıma ne geldi foto koy ...yani bu gün bir fotoğrafını çek 3 haftada bir buraya fotoğrafını ekle değişimi kendi gözlerinle gördükçe daha da azimlenirsin :KK76:

sagol cnm ins. basaririm bende birgün :KK1: bugünde iftara davetliyim ne yesemki acep :97: karniyarik fln yapmis kayinvalidem

Yok cnm gitmedim.Ama ramazan bitsin ilk isim bir spor salonuna yazilcam.Ablam diyetisyene gitmisti bi kari olmadi diyetisyenin söylediklerini bizde biliyoruz ama yapmayi kafana koymalisin demisti.kendi 20 kg verdi suan.
boyum 1.58 aslinda önceki kg da fazlaydi boyuma göre ama kapali oldugum icin hep etek giyiniyordum kilolarimda kamufle oluyordu.zaten benim problemim basenlerim.belim cok ince basenlerim cok genis:2:

öncelikle kadınlarkulubune hoşgeldin.burda kocaman bir aileyiz.inşallah kk seninde zayıflama destek olur :KK16:

diyetisyenin şu faydaası oluyor.her gittiğinde yag kas ölçümü yapıyor ne kadar kg verdiğini ne kadar yagdan verdiğini görüp motive oluyorsun :KK34: ama tercih meselesi tabi.kk da diyet zayıflama yarışlarımız var onlara katılmanı tavsiye ederim eğer düzenli paylaşım yapabileceksen.linkini vereyim incele katılmak istersen cuma yarışmasına katılmak isteyenler var oraya yaz.müsait olan bir takım seni davet eder.takım arkadaşların bir müddet sonra ailen gibi oluyor.

zorlu yolunda başarılar ve sabırlar dilerim :KK16:

Merhabalar...

Bu bölüm kilo vermeyi başarmış arkadaşların başarı öykülerini paylaştığı bölümdür.

O yüzden konunuz ilgili başlığa taşınmıştır..

Keyifli Paylaşımlar....:KK71:

canım merhaba. sen kararlısın beynınde işi bitirmişsin bizde yanındayız herzaman.. ama önce dıyetısyene gıt ıstersen. ama eger gıtmıcem dıyorsan da kendınde basarabılırsın :) sana guvenıyoruz tatlım:KK34: ben kendı cabamla 5 haftada 7 kılo verdım . iftara gıdınce de önce 2 bardak su ıc . corbayla baslayınca da zaten canın fazla bişey ıstemez:KK56: afıyet olsun canım

canım merhaba. sen kararlısın beynınde işi bitirmişsin bizde yanındayız herzaman.. ama önce dıyetısyene gıt ıstersen. ama eger gıtmıcem dıyorsan da kendınde basarabılırsın :) sana guvenıyoruz tatlım:KK34: ben kendı cabamla 5 haftada 7 kılo verdım . iftara gıdınce de önce 2 bardak su ıc . corbayla baslayınca da zaten canın fazla bişey ıstemez:KK56: afıyet olsun canım

cok sagol cnm galiba bu sefer yapicam sizin yardimarinizla.. ah ah kilolunun halinden gercekten sadece kilolular anliyor :KK1:

X