Yüz askı işlemim

brc er

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Temmuz 2023
7
0
33
Merhaba arkadaşlar ben iple yüz askı işlemi yaptırdım bugün 4. Günü ilk yaptığı an yüzümün aldığı şekilden memnun kalmadım acıdan o an çok inceleyemedim ama ilk an olan görünümden memnun kalmadım yanaklarım da alt kısıma doğru bir sarkma vardı bunun yok olmasını istedim fakat ilk gördüğüm aynada sanki yanaklarımda ağzımın içinde şeker varmış gibi bir görünümdü akşam daha da orantısız dahada egri bir görüntü oluştu şu an yanağımın biri daha asagı diğeri daha yukarı duruyor dalgalanmalar var şişlik var ben şu an çok pişmanım ama geçici bir durum olmasını diliyorum ağrım dokununca var ama dokunmayınca pek yok bu konuda tecrübesi olanlar var mı acaba ben dr un iyi bir işlem yapamadığını düşünmeye başladım çok moralim bozuk

Cok gecmis olsun. Merak etmeyin 6 ay icinde en gec duzelir yalniz keske biraz arastirsaydiniz. Ip aski hicbir ise yaramadigi gibi cildin elastikiyetine zarar veriyor. Artik yurtdisinda ip aski islemlerinden uzak duruyor insanlar fakat sanirim Turkiyede hala populer. Ben sahsen ip ask yapan plastic cerraha guvenip hicbir islem yaptirmam cunku boyle biseyi tavsiye etmemeli. Doktorunuzun adi nedir soyleyin lutfen de diger insanlar da magdur olmasin.

Adana’da Murat kesin e yaptırdım 1 hafta oldu hala iri beze gibi şişlikler var bazı yerler çökük girintili cıkıntılı orantısız off çok pişman oldum bir an önce erisin istiyorum boşa para verdim ve hiç memnun olmadım bu işleme

Bende bugün yaptırdım kim icat ettiyse bu kadar acı çekilmez hemde geçici bir şey için çok pişmanım sanki başımın iki yanından çivilemişler gibi ağrıyor konuşamıyorum yemek yiyemiyorum mimik yapamıyorum cerrahi yaptırın asla bu acı geçici bir uygulama için çekilmez

Cok gecmis olsun. Merak etmeyin 6 ay icinde en gec duzelir yalniz keske biraz arastirsaydiniz. Ip aski hicbir ise yaramadigi gibi cildin elastikiyetine zarar veriyor. Artik yurtdisinda ip aski islemlerinden uzak duruyor insanlar fakat sanirim Turkiyede hala populer. Ben sahsen ip ask yapan plastic cerraha guvenip hicbir islem yaptirmam cunku boyle biseyi tavsiye etmemeli. Doktorunuzun adi nedir soyleyin lutfen de diger insanlar da magdur olmasin.
Doktorum Adana’dan Murat keskindi. 1 hafta sonra bozuldu zaten hiç memnun kalmadım param çöpe gitti boşuna ağrı çektim

X