Yüzdeki ben

Belginada

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
16 Mart 2021
4
7
37
Kızlar merhaba,
Yeni olduğumdan konuyu nereye açacağımı bilemedim.Şimcik şöyle oluyur.Şu yüzde olan kahverengi Izzet Altınmeşe benleri varya.İste ondan benim boynumda var ve beni çok rahatsız ediyor.Ek olarak hamilelikte de ufak bı et beni daha çıktı boynumda şu ten rengi olandan.Bir yerde okudu..limon tuzu kürünü ve 4 gündür uyguluyorum.Ten rengi olan düştü düşecek ve karardı.İzzetimsi olan da deriden ayrılıyor gibi ve dokununca acıyor,onun da renginde kararma başladı.Demem o ki bu tür yolları deneyen var mı?

Kızlar merhaba,
Yeni olduğumdan konuyu nereye açacağımı bilemedim.Şimcik şöyle oluyur.Şu yüzde olan kahverengi Izzet Altınmeşe benleri varya.İste ondan benim boynumda var ve beni çok rahatsız ediyor.Ek olarak hamilelikte de ufak bı et beni daha çıktı boynumda şu ten rengi olandan.Bir yerde okudu..limon tuzu kürünü ve 4 gündür uyguluyorum.Ten rengi olan düştü düşecek ve karardı.İzzetimsi olan da deriden ayrılıyor gibi ve dokununca acıyor,onun da renginde kararma başladı.Demem o ki bu tür yolları deneyen var mı?
Bence bu tarz yollarla benleri dokunmak pek dogru degil. Ben yuzumdeki benleri plazma ile aldirdim harika oldu iki ay icinde iz falan kalmadi herkesin cildine gore fark eder ama bence harika bir olay. Neden bu tarz yollari denediniz merak ettim aldirmak daha saglikli ve kolay.

4 yaşında bir kızım var ek olarak ms hastasıyım.Malum.covid süreci ve bulunduğum bölge komple pandemi hastanesi.Hastaneye gitmem pek mümkün olmadığından bu yola başvurdum ama umarım pişman olmam

X