Yuzdeki siyah çıkan tüyler için çözüm

Esmannuur

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Şubat 2020
3
0
29
Merhabalar 25 yaşındayım ve yüzümdeki tuyler artk beni cok rahatsz ediyor. Agdayla aliyorum ama siyah siyah cikmaya basladi yanak bölgem ve fauller artk erkek sakali gibi evlenicem inanin cok dert ediyorum bu durumu ve çıkma süresi tüylerimin cok az tuylerim cikarkende svilceli çıkıyor ne yapicagimi sasirdim. Lazer epilasyon düşünüyorum bu konuda fikiri olan yardimci olabilir mi?

1 seneye kadar lazere gittim. Normal insanlar ayda 1, iki ayda bir giderken; bende 20 gün olmamış yeniden uzardı. Fauller tamam temizlendi. Diğer tüyler inceldi, çenem hariç. 1 seneden fazla oldu yine kendim alıyorum. Çok geri geldi diyemem. Lazerden sonra rahatlık oldu biraz. Sivilceli çıkmadan ya yanlış yöne almandan, yada ağdanın yüzü tahriş etmesinden oluyor.

Lazer yaptir. iyi bir yere gidersen ten rengine ve kıl yapısına göre uygun lazeri uygularlar. Sabırlı olman ve düzenli gitmen gerekiyor.

1 seneye kadar lazere gittim. Normal insanlar ayda 1, iki ayda bir giderken; bende 20 gün olmamış yeniden uzardı. Fauller tamam temizlendi. Diğer tüyler inceldi, çenem hariç. 1 seneden fazla oldu yine kendim alıyorum. Çok geri geldi diyemem. Lazerden sonra rahatlık oldu biraz. Sivilceli çıkmadan ya yanlış yöne almandan, yada ağdanın yüzü tahriş etmesinden oluyor.
Lazer bende düşünüyorum kullanilan makina neydi acaba

Seftali tuyler bendede var..
Az once kas biyik temizligi yaptim. Gercekten rahatsiz edici.. birde yuz cildim ince agds kizartiyor hemen.
Yani sinir bozucu gercejten.

X