Anti-Aging Yüze hyaluronik asit sürmek.

Anti-Aging - Sağlıklı Yaşam ve Yaşlanma

ranhaaaaa

Üye
Kayıtlı Üye
2 Kasım 2019
134
61
39
Merhaba arkadaşlar bildiğiniz gibi hyaluronik asit yüz dudak gözaltı vs gibi yerlere enjekte edilen dolgu dediğimiz maddenin adı. Bilenler bu maddenin direkt yüze sürülen serum versiyonunu kullanıyormuş. Hyaluronik asit üretimi vücutta kendiliginden üretildigi ama yaşla birlikte zamanla azaldigi için kullanımı sayesinde yüze dolgun bir görünüm nem yumusaklik parlaklık veriyormus. Günlük nemlendirici yerine kullanilabiliyormus. Ben bugün aldim ve sabah ilk isim denemek olacak. Aramizda varsa kullanan yine de deneyimini paylasabilir mi?

Ben kullaniyorum hyalüronik asit ve faydasini da gördüm cilt daha canlı daha ışıl ışıl daha güzel duruyor üstüne c vitamini serumu sürüyorum onun üstüne de retinol süruyorum en sonunda da gözaltı serumumu ve gece kremimi sürüp bitiriyorum
Daha yumusak daha canli parlak duruyor

Ben kullaniyorum hyalüronik asit ve faydasini da gördüm cilt daha canlı daha ışıl ışıl daha güzel duruyor üstüne c vitamini serumu sürüyorum onun üstüne de retinol süruyorum en sonunda da gözaltı serumumu ve gece kremimi sürüp bitiriyorum
Daha yumusak daha canli parlak duruyor
Evet ışıltı canlılık ve parlaklığı ben de farkettim bı kac gundur. Yani sürer sürmez öyle dolgu yapilmis gibi ani bir değişim olmuyor ama kesinlikle begendim. Ben gece leke kremi kullandigim için gündüz kullaniyorum şimdilik sadece. Ama üstüne extra nemlendirici ya da serum surmuyorum. Güneş kremimi sürüyorum. Bilmiyorum yanlış birşey yapmıyorum dur insallah

Evet ışıltı canlılık ve parlaklığı ben de farkettim bı kac gundur. Yani sürer sürmez öyle dolgu yapilmis gibi ani bir değişim olmuyor ama kesinlikle begendim. Ben gece leke kremi kullandigim için gündüz kullaniyorum şimdilik sadece. Ama üstüne extra nemlendirici ya da serum surmuyorum. Güneş kremimi sürüyorum. Bilmiyorum yanlış birşey yapmıyorum dur insallah

Hyalüronik asit gündüzde sürülebilir ama ben hep gece sürüyorum üstune c vitamini serumu onun üstune retinolü ve gece kremimi gözaltı kremimi sürüyorum..mutlaka retinol ve c vitamini serumuda al canım birde geceleri mutlaka gece kremini sürmelisin uzmanlar söylüyorlar
Ayrıca kremler yüzeysel tamir ederler yüzü serumlar ise en alt tabakaya inip tamir ederler

Hyalüronik asit gündüzde sürülebilir ama ben hep gece sürüyorum üstune c vitamini serumu onun üstune retinolü ve gece kremimi gözaltı kremimi sürüyorum..mutlaka retinol ve c vitamini serumuda al canım birde geceleri mutlaka gece kremini sürmelisin uzmanlar söylüyorlar
Ayrıca kremler yüzeysel tamir ederler yüzü serumlar ise en alt tabakaya inip tamir ederler
Teşekkür ederim canım. Ben de öyle yapayım bari. C vitamini serumu da aldim. Yani gece önce leke, sonra c vitamini ve üzerine gece kremi olacak. Umarım yanlış bir kambinasyon deiildir 😃 leke kremi sürmek zorundayım ve ondan da çok memnunum. Gündüz de hylunirik asit ve üstüne güneş iremi olur artık. Bendeki cvitamini çok parlatiyor o yüzden gündüz suremiyorum

Teşekkür ederim canım. Ben de öyle yapayım bari. C vitamini serumu da aldim. Yani gece önce leke, sonra c vitamini ve üzerine gece kremi olacak. Umarım yanlış bir kambinasyon deiildir 😃 leke kremi sürmek zorundayım ve ondan da çok memnunum. Gündüz de hylunirik asit ve üstüne güneş iremi olur artık. Bendeki cvitamini çok parlatiyor o yüzden gündüz suremiyorum
leke kremi ne kullanıyorsunuz? lekeleriniz gunes lekesi mi yoksa çil seklinde mi?
benimde dogumdan sonra halletmem lazim bu lekeleri :KK43:

C vitamini serumu günduz sürulmez canım gece sürmen gerek onu yoksa leke yapar

leke kremi ne kullanıyorsunuz? lekeleriniz gunes lekesi mi yoksa çil seklinde mi?
benimde dogumdan sonra halletmem lazim bu lekeleri :KK43:
La Roche posayin pogmentclar serum kullanıyorum. Bende leke bariz yok aslında zamanla oluşan güneş veya yıpranma lekeleri ufak tefek. Yarısına geldim sayılır sanki azalmış gibi geldi. Ama asıl faydasını cildimin parlaması olarak gördüm. Pırıl pırıl olmaya başladı cildim tazelendi purursuz bebeksi bi görüntü oluştu bir kaç yakın arkadaşım söyledi. Tabi temizlik tonik hyalunirik asit kullanmaya devam ediyorum da

aa ben bilmiyordum canim bı kaç defa surdugum bile olmuştu iyi ki söyledin. Peki malum su ara dışarı cikilmiyor evdeyken güneşe cikmadigimiz için sürmenin zararı var mıdır yine de ?

ben sürülmemesi gerektiğini okumuştum o yüzden hep geceleri sürüyorum canım

Selamlar,

Ben şu an New Essentials Gözenek Sıkılaştırıcı Serum kullanıyorum ama kombine formül bunlar içeriğindeki dozlar yeterli midir bilemiyorum. Sizin kullandığınız Hyalüronik asit ve c vitamini serumlarınız hangi marka acaba , memnunsanız ben de denemek isterim?

Selamlar,

Ben şu an New Essentials Gözenek Sıkılaştırıcı Serum kullanıyorum ama kombine formül bunlar içeriğindeki dozlar yeterli midir bilemiyorum. Sizin kullandığınız Hyalüronik asit ve c vitamini serumlarınız hangi marka acaba , memnunsanız ben de denemek isterim?

Ben pure markalı serumları kullanıyorum hayvanlar üzerinde denenmiyor ondan tercih ettim ve benim alerjik bir cildim olması rağmen bana çok iyi geldi hyalüronik asit c vitamini bide retinol 3 lü serumlar olarak satılıyor daha bu bitmeden 2 tane daha sipariş verdim çok memnunum canım

X