Yüzeysel düşünmeyi nasıl ögreneceğim?

Mesela reddedildim 3.5 -4 yıl önce ama reddedilmeyi değil de arkasındaki nedenleri görmeye çalışıyorum.Takintiya meyilli bir yapım var çok gereksiz düşünmem yüzünden.
Bu bir karakter özelliği de olabilir, psikolojik bir rahatsızlık da.
Bunu anlamak için de günlük rutinlerinize ne derecede yansıdığını görmeniz gerekiyor.
Sizde gün içinde sizi çok rahatsız eden bir durum mu bu?
Yoksa hayatınız akışta mı?

Bu bir karakter özelliği de olabilir, psikolojik bir rahatsızlık da.
Bunu anlamak için de günlük rutinlerinize ne derecede yansıdığını görmeniz gerekiyor.
Sizde gün içinde sizi çok rahatsız eden bir durum mu bu?
Yoksa hayatınız akışta mı?
Ben aynı zamanda bipolar hastasıyım tedavi de görüyorum o yzuden şu an hayatim hiçbir şey yapamadan geçiyor çok isteksizim çünkü bipolardan dolayı.
Takinti ve çok düşünme mevzusuna gelince sürekli beynim gereksiz yere fazla çalıştığı için bence çok düşünmüş oluyorum ve mutlu olamıyorum.Yani hayatımı etkiliyor hele reddedilme takıntısı.Birakip gecemiyorum

Ben aynı zamanda bipolar hastasıyım tedavi de görüyorum o yzuden şu an hayatim hiçbir şey yapamadan geçiyor çok isteksizim çünkü bipolardan dolayı.
Takinti ve çok düşünme mevzusuna gelince sürekli beynim gereksiz yere fazla çalıştığı için bence çok düşünmüş oluyorum ve mutlu olamıyorum.Yani hayatımı etkiliyor hele reddedilme takıntısı.Birakip gecemiyorum
Anladım, geçmiş olsun.
Tedavinize devam edin.
Yeterli gelmiyorsa ek destek alabilirsiniz.
Mesela Youtube’da Psikolog Tülay Kök’ün sayfası yardımcı olabilir bunun için.

X