Yüzük kesme

Yarım agızla cagırcam dıyor. Kimsesiz gıbı olmayayım kalabalık olsun dıyor. Ama inanın hırsızlık falan neler neler var.
Kimsesiz gibi olmayacaksa elini cebine sokacak
Hem harcamam hem kalabalık olsun hee.

Eve gelmesin derseniz eşinizi bahane edin
Eve gelirlerse de kilitleyin. Akrabalara eşim titiz dersiniz

Dün cagırma dedım. Yarın agızla cagırcam dıyor. Amca kızı var bı tane. Bunda hırsızlık falan da oldu hatta. Kadın varya sevgi yolunda cocuguna gözlük falan caldırmıs. Siz olsanız evinize sokar mısınız bunları. Bu kadın kesın gelırmıs.
Iste bende onu dedim covitten dolayı çağıramiyoruz den kimse gelmesin
Ha illaki olucaksa kadını izlemeye alıcaksınız bütün gece
Kitleyin heryeri

Ben olsam o gecenin bir heycani olucak bide bunlar yuzunden iyice gerilmeye ne gerek var

Böyle akraba olup geliceği yere hiç gelmesin

Olan size olacak onu düşünün önce. Dertsiz başınıza dert açacaksınız. Kötü insanları bile bile evime davet etmezdim. Kardeşiniz bugün küser, yarın barışırsınız.
Dıycem o amca kızını falan ıstemıyorum. Birsey calınır falan olan bana olur. Bi de evımı ögrensın ler ıstemıyorum

Iste bende onu dedim covitten dolayı çağıramiyoruz den kimse gelmesin
Ha illaki olucaksa kadını izlemeye alıcaksınız bütün gece
Kitleyin heryeri

Ben olsam o gecenin bir heycani olucak bide bunlar yuzunden iyice gerilmeye ne gerek var

Böyle akraba olup geliceği yere hiç gelmesin
Kadın ve 3 cocugu. Sürekli onları gözetlemem lazım. Kapıyı kilitlesem bahane ile actırır bunlar. Yengem galan meraktan gelir

Çok kırılıyor, inanın trıbe gırıyor. Benı anlamıyor. Benım derdım o insanları ıstemıyorum. Zaten kurtuldum kafam rahat
Ben de sizin gibiydim
Evlenirken ne cahırdık ne de eşimi ve yeni soyadımı söyledik. Koptu gitti arasa bile bulamazlar artık. Evimi vs de tarif etmelerini yasakladım aileme.
Kardesiniz bu tepkiniz saygı duymak zorunda.

Bi de hırsızlık huyları var bunların. Sadece amca kızı falan cocuguna bıseyler caldırdı. Sonra annesının altınlar calındı falan. Hic ıstemıyorum. Eli uzun gercekten
Cnm ben nasıl kabul edersin kesin bir dille reddet , bu riski alma bence , ayrıca ben öyle insanları evimin değil içinde kapımın önünde bile istemezdim açıkçası

Ben de sizin gibiydim
Evlenirken ne cahırdık ne de eşimi ve yeni soyadımı söyledik. Koptu gitti arasa bile bulamazlar artık. Evimi vs de tarif etmelerini yasakladım aileme.
Kardesiniz bu tepkiniz saygı duymak zorunda.
Bunlarda hersey var. Aklınıza gelen herseyı yapabilirler. Elleri uzun. Emınım bırseyler götürürler.

Bunlarda hersey var. Aklınıza gelen herseyı yapabilirler. Elleri uzun. Emınım bırseyler götürürler.
Benim bir grup akrabam da kötü kalpli. İşsiz güçsüz aç. Habire borc ister vermez. Ver yiyeyim modunda lar. Babama beni eşime mahcup edemezsin dedim.

Arkamdan eşi ki bilir nasıl biri ki saklıyorlar diyorlarmış🤣

Kadın ve 3 cocugu. Sürekli onları gözetlemem lazım. Kapıyı kilitlesem bahane ile actırır bunlar. Yengem galan meraktan gelir

Anammmm anammm

Kadın 3 çocuk başka davetliler o davetlilerin kari koca çocuklar oooo sizin yüzük takma işi tam ihbarlık olucak :sinirli:

Artık covit19 halay başı olur :halay:

terasa nasıl çıkılıyor

nerede oturulacak

yani her gelene çık terasta dikil denilmez

ona göre masa sandalye ayarlarsa direkt çıkılabilecek bir yerde ise teras olabilir

anahtarları da eşim çocuklar karıştırmasın diye aldı gitti dersiniz ya da işte arabaya koydu vs vs

X