Yüzük kesme

Kardeşiniz evlenmesin bence
Ya da önce mantaliteyi değiştirsin
Düşünsenize asla laftan anlamayan, nato kafa nato mermer bir eşiniz var.
Resmen felaket.
Daha korona nedir, vaka nedir, hırsız amca kızı nedir bunları anlamayan aşırı ısrarcı bir ergen sanırım.

Ben napardım? Evime sokmaz başka yer ayarladım.
Cafe falan kıralamasını, kesınlıkle evımde onları ıstemedıgımi söylıycem.

terasa nasıl çıkılıyor

nerede oturulacak

yani her gelene çık terasta dikil denilmez

ona göre masa sandalye ayarlarsa direkt çıkılabilecek bir yerde ise teras olabilir

anahtarları da eşim çocuklar karıştırmasın diye aldı gitti dersiniz ya da işte arabaya koydu vs vs
Salonu ve odaları kilitlesem bu sefer derler ki cocugun bezi degısecek falan. Ay ac kapıyı evını görelim derler. Terasa hem ön balkondan hem mutfaktan cıkılıyor. Ama wc falan girmek isteyen olabılır

Dıycem o amca kızını falan ıstemıyorum. Birsey calınır falan olan bana olur. Bi de evımı ögrensın ler ıstemıyorum
Evet güzel güzel anlatın , sonuçta o sizin kardeşiniz, anlayışlı olması lazım biraz. Siz rahatsız olunca o nasıl mutlu olacakmış? Evlenme yolunda ilerliyor anladığım kadarıyla biraz olgunlaşması lazım.

Evet güzel güzel anlatın , sonuçta o sizin kardeşiniz, anlayışlı olması lazım biraz. Siz rahatsız olunca o nasıl mutlu olacakmış? Evlenme yolunda ilerliyor anladığım kadarıyla biraz olgunlaşması lazım.
O bıraz gösterisi sevıyor. Yanı kalabalık olsun erkek tarafı bak bak nasıllar desın dıyor. Bi de anne babam ayrı. Babamda cıkar gelır. Babam bı de baskasıyla evlı. Annemı rahatsız ediyor .o kadınla cıkar gelır

Zaten yarım agızla cagırcam dıyor. Yanı cagırcak. Kesın gelirler ama tanıyorum hepsını ben
Eğer kardeşiniz sizin eviniz hakkındaki tasarrufunuza saygı duymuyorsa siz de onun isteklerine saygı duymak zorunda değilsiniz. kardeşiniz çık şımarıkça davranıyor. Ben asla kimsenin hatırı için evime istemediğim insanları sokmam.
Katılımcılara istediği gibi karar vermek istiyorsa gidecek kafede yapacak o zaman. Hem ayranım dökülmesin hem..... neyse.

Salonu ve odaları kilitlesem bu sefer derler ki cocugun bezi degısecek falan. Ay ac kapıyı evını görelim derler. Terasa hem ön balkondan hem mutfaktan cıkılıyor. Ama wc falan girmek isteyen olabılır

ama sonuçta mutfağa ya da o ön balkona geçilen odaya girilecek

ben böyle kapının yanında ayrı bir kapıdan çıkılıyor gibi hayal etmiştim

tuvalet açık olur geri kalan her yer kilitli olur

anahtar da evde değil dersiniz hatta cidden eşiniz alır siz isteseniz de veremezsiniz diye düşünmüştüm

ama o kadar kişiyi mutfağıma sokmam yani olmaz bu pandemide

Eğer kardeşiniz sizin eviniz hakkındaki tasarrufunuza saygı duymuyorsa siz de onun isteklerine saygı duymak zorunda değilsiniz. kardeşiniz çık şımarıkça davranıyor. Ben asla kimsenin hatırı için evime istemediğim insanları sokmam.
Katılımcılara istediği gibi karar vermek istiyorsa gidecek kafede yapacak o zaman. Hem ayranım dökülmesin hem..... neyse.
Öyle tabıkı. O insanları gördüm mü huzursuz olacagım ben.

İşte eşimde dün hayır diyemedi. Ceza falan dedi. Bak 40 kısıye korona bulasmıs, vakalar fazla dıyor. Ama o illa burada yapmak ıstıyor
Kardeşinizin kafası güzel herhalde. İstemiyorsunuz, anlamak bu kadar zor mu? Salgın olmasa bile milleti evinize doldurmak zorunda değilsiniz.

anahtar da evde değil dersiniz hatta cidden eşiniz alır siz isteseniz de veremezsiniz diye düşünmüştüm

İşte mutfak kısmı var. Bi de ıkramlık olacak illa girecekler. Bı de bunlar dalmayı sevıyor her yere. Koridordan mutfaga gecikiyor, ordan terasa. Ya da ön balkondan eve girmeden terasa gecebolırler. Ama illaki wc girmek ister ınsanlar

Kardeşinizin kafası güzel herhalde. İstemiyorsunuz, anlamak bu kadar zor mu? Salgın olmasa bile milleti evinize doldurmak zorunda değilsiniz.
Kac aydır söyluyorum. Bi de sımdı sınavıma az kaldı. Benım tüm günüm gıdecek. 2 3 saatlık diyorda öyle olmuyor. Bi de tanışmayı annemın evınde degıl, erkek kardesımin evınde yapacak. Annemin evinden utanıyor. Ben dedım ona basına kalkarlar ileride anlamıyor

Kardeşiniz gösterisi seviyor diye siz bunun tasasini çekiyorsunuz

Erkek tarafı nasıllar diyecek hava atıcak iyi hosta hava atılacak pek öyle bir durum yok aksıne huzursuz olunacak durum daha çok

Kardeşiniz sorumsuzca davranıyor

Nasıl insanlar biliyor musunuz. Benım tanısma zamanı 2 büyük tepsi baklava getirdi erkek tarafı. O gün evlerine götürdüler. Ve hergun mesaj atıp aradılar. Baklava getirin bize. Nıe getırmıyonuz. Ben baklava yıcem falan. Böyle tipler

Kardeşiniz gösterisi seviyor diye siz bunun tasasini çekiyorsunuz

Erkek tarafı nasıllar diyecek hava atıcak iyi hosta hava atılacak pek öyle bir durum yok aksıne huzursuz olunacak durum daha çok

Kardeşiniz sorumsuzca davranıyor
Çagıracagı kisiler tuhaf biraz. Konusma sını falan hıc bilmiyorlar. Ben ıstemedıgımi söylıycem

Kac aydır söyluyorum. Bi de sımdı sınavıma az kaldı. Benım tüm günüm gıdecek. 2 3 saatlık diyorda öyle olmuyor. Bi de tanışmayı annemın evınde degıl, erkek kardesımin evınde yapacak. Annemin evinden utanıyor. Ben dedım ona basına kalkarlar ileride anlamıyor
Kardeşiniz dizilerdeki ailesinden utanan fakir tripli ergenler gibiymiş. Ben erkek tarafı olsam ne ezik diye düşünürüm. Yaşadığı evi göstermemek için kırk takla atıyor. Gözü o kadar dönmüş ki salgın falan idrak edemiyor herhalde.

Bence söz falan yapmayın kardeşin kırılırsa kırılsın zaten sizi ihbar ederler kişi başı 3 milyardan ceza yersiniz ne gerek var hem kendini hem çocuklarını tehlikeye atma
Tabıkı. Evet bunu da söyliycem. Toplanmak yasak ceza yeriz diye. Bi de akrabalar bıze der ödeyin. Sızın yuzunuzden oldu siz ödıyceksın iz derler

Çok yanlış yapıyor, o evi görmeyecekler mi , insan neyse odur , inşallah mutlu olur ama bu şekilde sıkıntılar devam eder , derler niye evinde yapmadı vs uzar gider

Kardeşiniz dizilerdeki ailesinden utanan fakir tripli ergenler gibiymiş. Ben erkek tarafı olsam ne ezik diye düşünürüm. Yaşadığı evi göstermemek için kırk takla atıyor. Gözü o kadar dönmüş ki salgın falan idrak edemiyor herhalde.
Valaha gösterisi sevıyor bayaa. Ben kendı evımde yaptım, hıc utanmadım da. Evimiz 1.ci kat. 2 oda. Eşyalar normal. O böyle sıfır daire falan ıstıyor. Anne babası tahmin edecek ama orasını bızım ev olmadigini.

Çok yanlış yapıyor, o evi görmeyecekler mi , insan neyse odur , inşallah mutlu olur ama bu şekilde sıkıntılar devam eder , derler niye evinde yapmadı vs uzar gider
Evet. Bı de gelın olarak illa ki o evden cıkacak. Cok yanlıs yapıyor. Utanıyorum napayım diyor

X