Lekeler, Çiller Yüzümde ki renk eşitsizliğini ve vajina karalığını giderip beyazlattım(RESİMLİ)

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları

Whoomp

Ayda🌙
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
20 Şubat 2018
98
-12
24
Merhaba arkadaslar benim yaklasik 2 hafta once cildim cok kotuydu surekli kizariyordum beyaz tenli olmama ragmen ve vajinam da inanilmaz koyulukta simsiyahtı resmen suan bembeyaz ve hos bir pembelikte. Evet nasıl mi ? cok sıkı arastirmalarimla birkac krem kesfettim ve 14. Gundeyim suan inanilmaz harika sonuclar elde ettim ve Sizlerle deneyimlerimi paylasmak istedim cunku cilt renginden memnun olmayan onlarca kadin var. Sunu da soylemeliyim ki ben bir doktor vs degilim sadece memnun kaldim ve tavsiye ediyorum ama kremler cok guclu ve ciddi kremler herkese yaramayabilir doktorunuza danismaniz en doğrusu. Mutlaka aksam uygulanmali bu kremler cunku cildiniz bildiginiz yogun sekilde soyulup alttan savunmasiz yepyeni bir cilt çıkıyor, ondan dolayı gece uygulanip gunduz mutlaka ama mutlaka gunes koruyucu en az 50spf koruyu faktorlu bir gubes koruyucu kullanmak gerekiyor yoksa cildiniz daha beter gunes yanigi olur bas edemezsiniz. Aslinda kışın uygulanmasi gerekir ama zaten evden çıkmıyorum diye bu mevsimde basladim ama siz kışın baslayin isterseniz size kalmis. Simdi kullandigim kremlerİ açıklıyorum:KK43:Sadece eczanede satilir)
1- Acnelyse krem %0.1(Cilt soyucu krem)
2-Expigment %4 krem(cilt leke acma- renk eşitsizliğini beyazlatma)
3- Madecassol %1 merhem(ciltte oluşan kızarıklığı giderme,hücre yenileyici onarıcı)
4- Hametan %5.35 krem( nemlendirici, yanik tedavi,kizariklik vs onarici)
5-Bepanthol cilt bakim kremi
6- sari kantoron yaği

Evet arkadaslar kremlerim bunlar simdi nasil uyguladimi anlatıyorum. Oncelikle ben expigment ile basladim gunde 1 kere geceleri sürdüm , 3.gün Acnleyse kremi kesfettim sonra bakin burasi cok onemli sadece 4 gun kullandim sizde 4 gun kullanin ilk 2 gun etkisi yokmus gibi gorunur ama 3. Gun soyulmayi fark ediceksiniz soyulma olduktan sonra 4. Gun birakicaksiniz Acnelyseyi yoksa kimyasal yanik olusur yuzunuz ve vajinanizda. Sonra maddecassol kremi gündüzleri uyandiktan sonra nemlensin ve kizarikligi alsin diye sürdüm malum cildim soyulup kızardıgi icin ve kirmiziliklar pembelesti. Simdi Acnleyse sadece 4 gun kullanip sonlandirdiktan sonra cilt cok tahris olup kizarip acıyabiliyor ondan dolayi 2 gun ara verip expigment devam edilmeli (Hala expigment devam ediyorum) ama medicassol Kremi de birakmayin nemlendirin Cildinizi ve ben extradan hametan, bepanthol, sarİ kantoron yagi ile cildimin nemlenmesini ve parlamasını destekledim bunları almak Cok da sart degil istediginize bagli ama Acnleyse de cildinizde yoğun yillardir gecmeyen sivilce izleri vs varsa kullanin ben meraktan aldim ama cok soydu cildimi siz ben sadece ne uyguladığımi soylemek icin yazdim yoksa tavsiye etmem tavsiyem expigment ve maddecassol Kremler. Yazdigim kremleri arastirip kullansaniz daha iyi olur. He unutmadan vajinaya da ayni sekilde uyguladim yüzümle birlikte inanilmaz karaydi ve simdi inanilmaz beyaz ve pempelesti vajinamin resmini atamam buraya tabi ki ama yuzumun oncesi ve sonrasi resmini paylaşiyorum bakin isterseniz ve sormak istediklerinizi sorabilirsiniz cekinmeyin. Sonrasi olan fotolari bugun cektim yani 14. Gunumde. Oncesi fotolar da 14 gun oncesine yani kullanmadan oncesine ait.

Eklentiler

• CAD7A9DC-5095-4038-81F4-9B12E2035A79.jpeg
    CAD7A9DC-5095-4038-81F4-9B12E2035A79.jpeg
    104,6 KB · Görüntüleme: 5.269
Son düzenleme:
Unutmadan favori kremler Expigment ve madecassol krem bunlari alicaksiniz, Acnleyse cok kotu sivilce izleriniz yoksa kullanmayin diger kremler ve sari kantiron yagi da keyfinize kalmis İsterseniz alin

medicassol 30 tl civari, acnleyse 55 tl civari ve expigment krem 13 tl civari cok ucuz ve mucizevi expigment ama tek kullanilmamali Mutlaka nemlendirici ve kizariklik gidermesi icin hucre yenilemesi icin maddecassol krem de alip kullanmalisiniz ve bu asamada cildiniz cok inceliyor. Kalinlastirmak icin hametan kremi kullandim hemde o da guzel bir nemlendirici ve cildi kalinlastirma ozelligi var 10 tl civari, sari kantoron yagi da gratisten aldim 14 tl bepantol hic hatırlamıyorum ama 30-40 tl civari evet kremleri yalnizca eczaneden temin edebilirsiniz ama bence kafaniza gore almamalisiniz ben kafama gore arastirip aldim ama neyse ki uzucu sonuc olmadi ama su da var ki herkeste ayni etki yapmayabilir ondan dolayi doktorunuza danismalisiniz ve. MUTLAKA GUNDUZLERİ 50spf FAKTOR GUNES KREMİ KULLANMAK ZORUNDASİNİZ. VE MUMKUN OLDUKCA GUNESE CİKMAYİN CİKARSANİZ GUNESTEN KORUNUN HATTA EVDE BİLE OLSANİZ. yoksa cildiniz rezalet gunes yanigi olur mahfolursunuz.

Son düzenleme:
Tam boyut

Eklentiler

• FBBF083C-26BB-4FE4-8154-CC30F43615BE.jpeg
    FBBF083C-26BB-4FE4-8154-CC30F43615BE.jpeg
    46,4 KB · Görüntüleme: 2.404
  • 72DF949E-CC82-4701-A4BE-B92E100CA43C.jpeg
    72DF949E-CC82-4701-A4BE-B92E100CA43C.jpeg
    70,5 KB · Görüntüleme: 2.619
Ay sunu da unuttum ilk hafta kipkirmizi olucaksiniz bildiginiz domates gibi ve soyulucak yuz ve vajinaniz bunu goze alabiliyosaniz uygulayin bu kremleri ama 2. Haftadan sonra bembeyaz bir cilt sadece ilk hafta zorlu surec ve expigmenti en fazla 2 ay kullanilmali oyle yaziyor recetesinde 2 aydan fazla kullanilmamali ama 2 ay dolmadan yeni cildinizde memnun kalana kadar kisa da kullanabilirsiniz. Ben 2 hafta daha kullanicam yani krem bitene kadar cunku benim kizariklik renk esitsizligi, vajina kararmasi ve gozenek sikayetimden baska bir sorunum yoktu ondan 2 aya ihtiyac duymuyorum

Bence burada expigment falan önermeyin. Yaz aylarında oldukça tehlikeli deriyi incelttiği için. Ciddi lekelenmelere yol açabilir. Yine de siz bilirsiniz.

ben dıkkatlı kullabdım gunesten korunmsk sart tabı ondn ama zaten kısın kullsnılmasını belırttım
Bence burada expigment falan önermeyin. Yaz aylarında oldukça tehlikeli deriyi incelttiği için. Ciddi lekelenmelere yol açabilir. Yine de siz bilirsiniz.

Merhaba arkadaslar benim yaklasik 2 hafta once cildim cok kotuydu surekli kizariyordum beyaz tenli olmama ragmen ve vajinam da inanilmaz koyulukta simsiyahtı resmen suan bembeyaz ve hos bir pembelikte. Evet nasıl mi ? cok sıkı arastirmalarimla birkac krem kesfettim ve 14. Gundeyim suan inanilmaz harika sonuclar elde ettim ve Sizlerle deneyimlerimi paylasmak istedim cunku cilt renginden memnun olmayan onlarca kadin var. Sunu da soylemeliyim ki ben bir doktor vs degilim sadece memnun kaldim ve tavsiye ediyorum ama kremler cok guclu ve ciddi kremler herkese yaramayabilir doktorunuza danismaniz en doğrusu. Mutlaka aksam uygulanmali bu kremler cunku cildiniz bildiginiz yogun sekilde soyulup alttan savunmasiz yepyeni bir cilt çıkıyor, ondan dolayı gece uygulanip gunduz mutlaka ama mutlaka gunes koruyucu en az 50spf koruyu faktorlu bir gubes koruyucu kullanmak gerekiyor yoksa cildiniz daha beter gunes yanigi olur bas edemezsiniz. Aslinda kışın uygulanmasi gerekir ama zaten evden çıkmıyorum diye bu mevsimde basladim ama siz kışın baslayin isterseniz size kalmis. Simdi kullandigim kremlerİ açıklıyorum:KK43:Sadece eczanede satilir)
1- Acnelyse krem %0.1(Cilt soyucu krem)
2-Expigment %4 krem(cilt leke acma- renk eşitsizliğini beyazlatma)
3- Madecassol %1 merhem(ciltte oluşan kızarıklığı giderme,hücre yenileyici onarıcı)
4- Hametan %5.35 krem( nemlendirici, yanik tedavi,kizariklik vs onarici)
5-Bepanthol cilt bakim kremi
6- sari kantoron yaği

Evet arkadaslar kremlerim bunlar simdi nasil uyguladimi anlatıyorum. Oncelikle ben expigment ile basladim gunde 1 kere geceleri sürdüm , 3.gün Acnleyse kremi kesfettim sonra bakin burasi cok onemli sadece 4 gun kullandim sizde 4 gun kullanin ilk 2 gun etkisi yokmus gibi gorunur ama 3. Gun soyulmayi fark ediceksiniz soyulma olduktan sonra 4. Gun birakicaksiniz Acnelyseyi yoksa kimyasal yanik olusur yuzunuz ve vajinanizda. Sonra maddecassol kremi gündüzleri uyandiktan sonra nemlensin ve kizarikligi alsin diye sürdüm malum cildim soyulup kızardıgi icin ve kirmiziliklar pembelesti. Simdi Acnleyse sadece 4 gun kullanip sonlandirdiktan sonra cilt cok tahris olup kizarip acıyabiliyor ondan dolayi 2 gun ara verip expigment devam edilmeli (Hala expigment devam ediyorum) ama medicassol Kremi de birakmayin nemlendirin Cildinizi ve ben extradan hametan, bepanthol, sarİ kantoron yagi ile cildimin nemlenmesini ve parlamasını destekledim bunları almak Cok da sart degil istediginize bagli ama Acnleyse de cildinizde yoğun yillardir gecmeyen sivilce izleri vs varsa kullanin ben meraktan aldim ama cok soydu cildimi siz ben sadece ne uyguladığımi soylemek icin yazdim yoksa tavsiye etmem tavsiyem expigment ve maddecassol Kremler. Yazdigim kremleri arastirip kullansaniz daha iyi olur. He unutmadan vajinaya da ayni sekilde uyguladim yüzümle birlikte inanilmaz karaydi ve simdi inanilmaz beyaz ve pempelesti vajinamin resmini atamam buraya tabi ki ama yuzumun oncesi ve sonrasi resmini paylaşiyorum bakin isterseniz ve sormak istediklerinizi sorabilirsiniz cekinmeyin. Sonrasi olan fotolari bugun cektim yani 14. Gunumde. Oncesi fotolar da 14 gun oncesine yani kullanmadan oncesine ait.
Benimde bacaklarimda batik lekeleri var expigment suruyorum ama aciyor lekeleri kaybolmadi 1 sene olcak peki acnelyse krem kesin soyuyormu peki kac gunde soyma oluyor birsey giyemiyorum lekeler yuzunden

Unutmadan favori kremler Expigment ve madecassol krem bunlari alicaksiniz, Acnleyse cok kotu sivilce izleriniz yoksa kullanmayin diger kremler ve sari kantiron yagi da keyfinize kalmis İsterseniz alin
Ya ben expigment kullandım sürdüğüm bölge kıpkırmızı oldu ve kabardı ama kaşıntı acıma falan yok, sizde de böyle bir etki oldu mu? Kabarıklık beni çok korkuttu bırakmayı düşünüyorum.. 🥺

Benimde bacaklarimda batik lekeleri var expigment suruyorum ama aciyor lekeleri kaybolmadi 1 sene olcak peki acnelyse krem kesin soyuyormu peki kac gunde soyma oluyor birsey giyemiyorum lekeler yuzunden
Benim bildigim bu kremler yuze etkili vücuda kullanimini bilmiyorum simdi ne soylesem yalan olur bir eczane ya da dr. Danışın isterseniz

Ya ben expigment kullandım sürdüğüm bölge kıpkırmızı oldu ve kabardı ama kaşıntı acıma falan yok, sizde de böyle bir etki oldu mu? Kabarıklık beni çok korkuttu bırakmayı düşünüyorum.. 🥺
Olmaz olur mu oldu tabi :KK43: ama iste bunu sakin ise yaramamis olarak görmeyin ise yaradiginin etkisi 2 hafta icerisinde gecer ama su da var eger dokunamicak kadar aciyip yaniyorsa belirgin bir kabariklik kizariklik tahris varsa 3 gun ara verip oyle devam etmeyi oneriyorlar bir de buz komleksi yapın tahris bolgesine iyi gelir

Ben acnelyse 2 haftadır lekeler için başladım cildim asiiri soyuluyor fondöten süremcek duruma geliyorum ama lekeler hala geçmedi tam

1- Acnelyse krem %0.1(Cilt soyucu krem) sadece 4 gün
2-Expigment %4 krem(cilt leke acma- renk eşitsizliğini beyazlatma) 2 ay kullanılacak değilmi
birde güneşsiz zamanlarda yani ekimden sonra
sagolun

Merhabalar expigment kremi 2 haftadir kullaniyorum soyulmalar var ve bir yandanda ten rengim baya karardi bu normalmi

X