Çocuklardan sonra yüz çökmesi

Ben mezoterapi ile ilgili konu açmıştım ama cevap gelmedi, size sorayım. Mezoterapi ben tek seans yaptırdım ve canım inanılmaz acıdı. Bir daha gözüm kesmiyor, ağladım yapılırken. Ve 20 gün oldu gram değişiklik yok, çok parlayacak cildiniz dediler ama yok yani. 2-3 seans yaptırmam gerekiyordu ama vazgeçtim sanırım. Sizce normal mi?

Normal, o tip şeyler genelde para tuzağı. Cildin üstünden yapılan naneler geçici parlakllık sunuyor, 3 gün sonra eski hamam eski tasa dönüyorsunuz.

Komşu çocuğu, kuzenim vb 1 sata gelse her yerim çöküyor çocukla 24 saat geçirince yüzün değil hayatın çöker konu sahibesi dfdhfdhfdh canını sıkma. Şaka şaka, kahve içiyorsan içme, erken yatmaya çalış, bolca su iç, bir de hazır mevsimiyken karnabahar-brokoli tipi sebzelerden bolca ye benden bu kadar.

Komşu çocuğu, kuzenim vb 1 sata gelse her yerim çöküyor çocukla 24 saat geçirince yüzün değil hayatın çöker konu sahibesi dfdhfdhfdh canını sıkma. Şaka şaka, kahve içiyorsan içme, erken yatmaya çalış, bolca su iç, bir de hazır mevsimiyken karnabahar-brokoli tipi sebzelerden bolca ye benden bu kadar.
Aynısını düşündüm 🤭 arkadaşımın bir çocuğu var bir saat beraber dursak hayattan soğuyorum dünyamdan vazgeçiyorum omuzlarım çöküyor dayak yemiş gibi dönüyorum eve on yıl yaşlanıyorum dilenci gibi görünüyorum 😩 tabi çocuk olursa yüz de çöker anne de göçer 😁 analar alınmasın bazı çocuklar çok feci 🤕

Ben de en son bir konu açmıştım gülme çizgilerim belirginleşti, ne yapmalıyım , diye. Sonra bir yerden hindistan cevizi yağı duydum . Geceleri masaj yaparak sürüyorum . Gerçekten azaldı gibi . Botoks gibi can yakıcı şeylerden önce hindistan cevizi yağıni bir deneyin.
Tüylenme yaptımi peki

Ben mezoterapi ile ilgili konu açmıştım ama cevap gelmedi, size sorayım. Mezoterapi ben tek seans yaptırdım ve canım inanılmaz acıdı. Bir daha gözüm kesmiyor, ağladım yapılırken. Ve 20 gün oldu gram değişiklik yok, çok parlayacak cildiniz dediler ama yok yani. 2-3 seans yaptırmam gerekiyordu ama vazgeçtim sanırım. Sizce normal mi?
Anestezi kremi sürmediler mi? Ben birkaç sene önce leke için yaptırdım çok memnun kaldım. İşe yaraması için 3-4 seans gerekiyor tabii ki.

S
Anestezi kremi sürmediler mi? Ben birkaç sene önce leke için yaptırdım çok memnun kaldım. İşe yaraması için 3-4 seans gerekiyor tabii ki.
Sürdüler aslında 10-15 dakika arası bekledik. Ama etki etmedi mi bilmiyorum acı eşiğim de çok düşük değildir. Bana da 3 seans önerdi doktorum, ama ilkinde hiç değişiklik olmadı, sizde ilk seanstan sonra olmuş muydu?

S

Sürdüler aslında 10-15 dakika arası bekledik. Ama etki etmedi mi bilmiyorum acı eşiğim de çok düşük değildir. Bana da 3 seans önerdi doktorum, ama ilkinde hiç değişiklik olmadı, sizde ilk seanstan sonra olmuş muydu?
Normalde 30 dakika filan beklenir uyuşması için. Bence erken başlamışlar.
Epey uzun zaman oldu ben yaptıralı ama ilk seanstan sonra bile izlerde silinmeyi fark etmeye başlamıştım diye hatırlıyorum.

X