Cilt Bakımı Ürünleri yüzündeki tüyler için biodepil kullananlar...

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
E

EU1

Ziyaretçi
arkadaşlar yüzündeki tüyler içi biodepil tüy azaltıcı cilt bakım kremi kullanan var mı aranızda? ben bu ürünü çok uygun bir fiyata aldım açıkcası halen kullanmaktayım..biraz yararını görür gibiyim..tüyler alındıktan sonra üç ay boyunca ilk üç gün sabah,öğlen akşam kullanılıyor...ben bir aydır kullanıyorum..üç ayda sonuç veriyormuş..bilgisi olan var mı? a.s.

arkadaşlar biodepıl kullanan yok mu hiç yav???

bioder mı soyledıgın ılac eger oysa para verıp alma derım. ben 2 tup kadar kullandım koltuk altı ve bacaklarım için, ancak kardesım cok uzun bır zaman cok cok duzenlı bır sekılde kullandı ama hıcbır faydası olmadı.

yok güzelim yaa bıoder değil...bıodepıl tüp şeklinde yeşil bir rengi var bu da bitkisel...istersen net ten bak hangisini dediğime...cevabın için teşekkür ederim...

limonla tuzla yüz ovulurmu cilt ne hale gelir yüzümüzden olmayalım

yüzdeki ayva tüylerinden kurtulmak için etkili bir yöntem bilen varsa lütfen söylesin.yanaklarımda sarı tüyler var ama uzun uzunlar.renkleri açık olduğu için lazer görmüyor,kökleri belli olmadığı için iğneli epilasyonda olmuyor.ama ben her aynaya baktığımda onları görüyor ve sinir oluyorum.hele soğuk havalarda üşüdüğümde resmen kabarıp aslan yelesi gibi oluyorlar.sinir sinir sinir....

yüzdeki ayva tüylerinden kurtulmak için etkili bir yöntem bilen varsa lütfen söylesin.yanaklarımda sarı tüyler var ama uzun uzunlar.renkleri açık olduğu için lazer görmüyor,kökleri belli olmadığı için iğneli epilasyonda olmuyor.ama ben her aynaya baktığımda onları görüyor ve sinir oluyorum.hele soğuk havalarda üşüdüğümde resmen kabarıp aslan yelesi gibi oluyorlar.sinir sinir sinir....

Canım benimde sen gibi ayva tüylerim var fakat iğneli epilasyon yaptırıyorum çokta iyi oluyor. Ayrıca ben Guttu Karınca Yumurtası Yağı kullanıyorum. Bu konu ile ilgili "Vücut Bakımı" kısmında bir başlık var.Bakabilirsin...

bana iğneli epilasyon denediler ama olmadı.yapan kız renkleri çok açık olduğu için köklerini göremiyorum dedi.iğneyi doğrudan kıl köküne sokmadıktan sonrada bir faydası yok epilasyonun.karınca yumurtası yağını bir kez denedim ama açıkçası her seferinde yüzüme ağda yaptırmak istemiyorum.kurtulayım derken tüyler iyice kalınlaşıp siyahlaşmasın sonra.tüyleri almadan uygulayabileceğimiz bir yöntem yokmu????

X