Yzmdeki tylerden nasl kurtulabilirim?

jesikaa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Eylül 2008
57
0
37
arkadaşlar benim yüzümde hafifiten biraz biraz belli olmaya başlayan tüyler cıktımirmirmirmir annem zamanında dokulur onlarar dokunma dedı bende dokunmadım ama 21 yasındayım ve rahatsız olmaya basladım agda istemiyorum krem yag falan varmı bildigin??????

aynı sorun bndede var ya yanak cevresinde sac gibi seyler var ama bn alıyorum annem alıkca seyrelir dedi ama bi türlü seyrelmedii ama bn doktor eldiveni ile alıyorum 2 hafta fln ıckmıyor ama çok canım acıyorr. yüz die hassas ama mecbur:S

sir ağda kullanıp inceletebirlsniz onları ama bence en iyi çözüm lazer epilasyondur kökten çözüm valla =)

tüz yüz 50lira laserin seansı kökten kurtul yani birşey sürersin yok sivilce,akne yapar lekesi kalır sonra ugraş dur benım yanaklarım,çenem 1seansta bitti bıyıklarımsa 3seansta ömür boyu rahatlıga yelken açtım tavsiye ederim

bence de yüze ağda kullanmayın ben de lazer yaptırmak istiyorum insallah işe yarar

kızlar yaşınız küçükse ağda eldiven gibi şeylerden uzak durun. alın bi tüy sarartıcı krem sürün sanki hepsi yok olmuş gibi oluyor. ben sarartıcı kullanıyorum senlerdir. çokda memnunum, aldırıldığı zaman neyle alırsanız alın yanak kılları çoğalarak çıkıyor yada alerji yapıyor

ewetttt kollarıma surmusdm sarartıcıyı sapsarı oldu çok da guzel oldu ama o ne..
çoook çoğaldı upuzun kıllarm var ya :KK43: bi de siyah kara kara

ewetttt kollarıma surmusdm sarartıcıyı sapsarı oldu çok da guzel oldu ama o ne..
çoook çoğaldı upuzun kıllarm var ya :KK43: bi de siyah kara kara

:dilcikar::dilcikar: lazer tabiki
sarartıcılar zamanla tüyleri uzatıyorrrrrrr

evet aynı sorunla ben de karşılaştım.sarartıcı kesinlikle tüyleri uzatıyor.ama lazer yaptırmaya da cesaretim yok.uzun dönem sakıncaları net olarak bilinmiyor sonuçta.acaba tecrübeli hanımlar bizimle paylaşabilir mi ???

sir ağda yüzü sarkıtıo sir ağda kuLLanmayın bnce. bn bebek pudrası sürüyorum yüzüme hem tüyLer inceLio ve zamanLa döküLmeye başLıo hemde siviLceLeri kurutuo buyrunnnnnnnnn

kızlar yaşınız küçükse ağda eldiven gibi şeylerden uzak durun. alın bi tüy sarartıcı krem sürün sanki hepsi yok olmuş gibi oluyor. ben sarartıcı kullanıyorum senlerdir. çokda memnunum, aldırıldığı zaman neyle alırsanız alın yanak kılları çoğalarak çıkıyor yada alerji yapıyor

mrb canım bn yzumu hıc aldırmadım ve senın gıbı saratmayı dusnuyorum.bı arkadas avonu kullan dedı bı arkadas sally hansenı bı arkadasda okyanus suyu kullan dedı bn de okyanus suyunu dusunuyorum ama karar vermedım sararır mı uzarmı ne olur?sen ne kullanıyosun uzadımı?sararınca cok bellı oluomu?bılıyorum cok soru sordum ama yardımıca ıhtıyacım var..sımdıden tskler canım

tüy sarartıcı kremi uzatma yapmadımı hiç??benim yaşım küçük bıyıklarımı aldırmadımda sarartıcı kullanmak istiyorum ama uzatır,çoğaltır diye korkuyorum.hangi markayı kullandınız?
(heryerede yazıyorum aynı şeyleri amabenneyaptımki)

tüy sarartıcı kremi uzatma yapmadımı hiç??benim yaşım küçük bıyıklarımı aldırmadımda sarartıcı kullanmak istiyorum ama uzatır,çoğaltır diye korkuyorum.hangi markayı kullandınız?
(heryerede yazıyorum aynı şeyleri amabenneyaptımki)

bende 16 yaşındaym esmer olduğmdan galiba yüzümdeki tüyler çok fazla bıyıklarımı 2 yıldır sesu marka sarartıcı sürüyorm tüyleri uzatıp karartması bi yana artı bide o bölgeyi tenine göre koyu bi renge dönüşüyo ama tabi annem aldırmam izin vermedii için mecburm senağlama

ben epilasyon yaptırdım ama siyah kıllar gitti yüzümde yerine beyaz kıllar geldi bunlardan nasıl kurtulabilirim

Ben reçineli ağda kullanıyorum kuaförüm yüz ağdası bu dedi pek övdü, gerçi ben aslen Balıkesirliyim ve hep Balıkesirdeki kuaförler bundan kullanırdı bıyık ve yüz için ,orda yüze girmedim ama ıstanbulda her kuaförde bulamazmışım öyle dedi.Neyse ben yaklaşık 3 aydır kullanıyorm ve hafif bir sivilcelenme var ama geçior sonra şakakta ise sürekli var ama tüylü halindeykende vardı sanki.Aslında tüyler gidince gözüme daha bir çarpar oldu .Yüzü sarkıtır diye yorum yapıyorlar mafoldumben ama tüylü halide çok kötükafamçokkarıştı.Kuaförüm iğneli epilasyon yapalım diyor ama henüz sıcak bakmıyorum bu yüz kılları çok kötü ya :çok üzgünüm:

arkadaşlar ben yıllardır sarartıcı kullanıyorum hiç bi uzama yapmadı. sadece sarılığı gittğinde gözünüz alıştığı için uzamış gibi geliyor size. ama tekrar sarartınca gene bişi belli olmuyor. bana mantıken ters gelio sarartıcının uzatması. yani saçlarımızı sarartınca zayıflatıyor kırıyor diğer tüyleri niye uzatsın ki.laelaelaelaelae

valla bende kullandım sarartıcı sesu marka kullandım yankalarımda vardı favori kısımlarında yani.sararınca çok güzel oluyoda bi süre sonra arttığını gördüm çoğalıp daha uzadılar.sebebi ise şuymuş.bu kısımdaki tüyler nede olsa dökülüp yerine yenisi çıkıyor ya kimyasalı yüyen kıl kökü dökülüyo yerine daha güçlü olarak geliyor nasıl desemki hani ayakkabı vurdukça deri kendini korumak için daha kalın bi deri yapar ve zamanla nasır oluşurya aynı o durum gibi işte.o yüzden ordaki kıllara dokunmadan önce çok kıllıysanız önce bi hormon testi yaptırın derim.ama yapınız gereği kıllıysanız en kesin çözüm lazer epilasyon iyi bir yerde tabi

X