Z. Kamil tüp bebek aşamaları

Eşle gelinen aşama tüm evraklar tamamlanınca doktordan randevu alıyorsunuz. Tüm evrakları teslim ediyorsunuz. Onlar da kurula yolluyorlar. İmza için ikinizin de olması gerekiyor.

Eşle gelinen aşama tüm evraklar tamamlanınca doktordan randevu alıyorsunuz. Tüm evrakları teslim ediyorsunuz. Onlar da kurula yolluyorlar. İmza için ikinizin de olması gerekiyor.
Çok teşekkürler bilgiler için. Ben psikiyatri hariç randevularımı aldım. Psikiyatriye bulamıyorum. Randevusuz da imzalatamam hehalde. Son bir soru sormak istiyorum. Rahim filmim şubatta çekildi, geçerliliği bardır umarım. Yoksa tekrar cekilmek zorunda mıyım ?

1 yıllık diye biliyorum.

Ne demek bende de polip çıktı . Pazartesi ameliyat olacağım sonra inşallah tedaviye başlayacağım

Tam bı sırası yok açıkçası, ben Zeynep kamilde çıkarttım raporu. Sabah erken saatte randevusuz kan ve USG için gittiğimde bir form verdiler Herbir Dr a imzalatmak gereken bir kagitti o muayeneleri tamamladıktan ve imza aldıktan sonra o kağıt ile dosya actiriyorsun zaten.... Belki gittiğin hastane de sistem farklıdır cnm gittiğinde muayene bir görüş tekrar sekreterlikle

Bana o formu vermediler. Önce rahim filmi vs hallet 21. Gün sistemik sağlık raporu için gel dediler. İnşallah bir şeyleri yanlış yapmadım :/

Selam, 10 gündür zeynep kamil psikiyatriden randevu alamıyorun her gün saat 16:00 da giriyorum yok. Sağlık raporunu randevuzuz onaylatabilir miyim acaba bilginiz var mı ?

Evet oldum Allah'a şükür. Dün oldum çıktım hastaneden. Biraz zor; ama Drlarımın ve ekibinin hassasiyeti sebebiyle hızlıca oldu bitti Allah'ıma binlerce şükür. Polip varken rapor verirler evet. Benim raporum hazır.

Arkadaşlar nasipse yarın tüp bebek ignelerine başlayacağim. Bugün z.kamil hastanesinde akşam şu saat aralığında yap iğneyi dediler ama saatten emin olamadım. Bilgisi olan yazabilir mi rica etsem

Hastane şuan acaba hangi tarihe veriyor bir bilgisi olan var mı ptesi randevu aldım dosyamı açtırıcam inşallah

1 ay önce gittiğimde sorulmuştu ekimden önceye gün yok demişlerdi.
Şimdiiii Güzel Bir Sorum Var
Benim Günüm Hazirandaydı.
Ama tabi polip ameliyatı vs geçti.
Acaba Hâlâ Geçerli mıdır
Gerçi bankodaki Gamze abla geçerli demişti ama yine de gidip sormakta fayda var sanırım
Yoksa aldığım raporun tarihi geçiyor

Bence yardımcı olurlar. Dene şansını (=

Tüm evrakları verip dosya açıldıktan sonra ayrıca sağlık kuruluna randevu almak mı gerekiyor ? Psikiyatriye hala randevu alamadım diğer tüm işleri bu hafta tamamlayacağım. Psikiyatriye randevu alabildiğim güne tüp bebege de randevu alıp tüm evrakları teslim etmeyi düşünüyorum. Sonra ne kadar zamanda cıkıyor rapor. 14 eylüle dısarıya tüp bebek randevusu almıştım herhalde rapor psikiyatri yüzünden yetişmeyecek

Biraz karışık olmuş ama açıklamaya çalışayım.

Psikiyatri; Dahiliye ; Genel Cerrahi ve Anestezi nin imzaladığı kağıdı randevu almadan sağlık kuruluna götürün.

Onlar size diyecek şu zaman alın. Gidip onu alıp diğer evrakların içine koyup en son rapor için tüp bebek bölümüne teslim ediyorsunuz. Zaten onlar sizi yönlendirir.

Sağlık kurulu ilk kağıda onay versin onu alın. Önemli olan o.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…