Zayıf yanaklarıma ne yapabilirim. Fikirlerinize çok ihtiyacım var

lamia34

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
25 Ekim 2009
1.243
52
41
Merhaba arkadaşlar. Uzun zamandır yanaklarıma kafayı takmış durumdayım. Sorunum zamanla oluşmadı yanaklarım hep zayıftı. Yan profilden kendimi oldum olası beğenmem zaten. Hani yandan bakınca yanakta bir dolgunluk hafif bombelik vardır ya o bende yok mafoldumben Yüz hatlarım güzel sayılr dudaklarım oldukça dolgun mesela, yandan bakınca elmacık kemiklerimde belirgin ama yanak yok zayıf. Yüz estetiği bölümünü yaklaşık 1 yıldır takip ediyorum ama ne yapmam gerektiğine karar veremedim. Endoskopik yüz germe desem gerilecek bir yeri yok cildim zaten gergin, ayrıca alt yanaklarda zayıf zaten yaşım gereği ağız kenarında falan biriken bir doku yok. Yüzüm sıkı fakat zayıf
Dolgu düşündüm uzun süre ama cesaret edemedim. Geçici yapsam sürekli tekrarlamak hem bütçemi aşar hem de cildimi bozar diye korkuyorum. Kalıcı düşünsem riski fazla. Ama benim derdimi çözecek şey de dolgu diye tahmin ediyorum. Aynı dertten muzdarip olup çözüm bulan varsa bana yol gösterse çok memnun olurum :a015:

aynı sorun bende de var bende bu konudan müzdaripim kalıcı dolgu yaptırmayı düşünüyorum ama risklerinden dolayı endişeliyim yağ enjeksiyonu yaptırsam oda eriyor acaba acaba protez mi taktırsam diyorum ama ben yanaklarımın bazı insanların elmacık kemikleri çok çıkık sert oluyo öyle olsun istemiyorum yağlı yağlı dolgun olsun istiyorum
acaba hiç elmacık kemiği protezi yaptıran varmı

Benim de yüzüm çok zayıf. Geçici dolguyu hiç düşünmedim ama kalıcı kendi yağlarımın alınıp enjekte edilmesini istedim. Ama genel olarak zayıf olduğum için alınacak dokum da yokmuş

mafoldumbenmafoldumben

Ben de alınacak yağ mevcutta sempatiksalakcinni yağ dolgusu hemen eriyormuş. Bir arkadaşım yaptırmştı,şişliği geçti geçiyor derken yağ dolgusu da eridi demişti. Bir de asimetrik erime riski varmış. Sanırım zamanla aşağılara kayıp burun kenarında dolgunlukta yapabiliyormuş. Puffff ne yapılabilir ki

yaptıranlar ne yaptırıyo acaba birçok vaka gördüm bu durumda ünlü ünsüz ama yıllar sonra bile aynılar acaba sürekli yeniletmemi yapıyorlar yabancı sitelerde elmacık kemiği protezi cheek augmentation diye arama yaaprken google görsellerde yaptıran ünlüler var ama sanki doldunluk katmamışta seksilik katmış gibi bir görüntüleri vardı ben dolgun olmasını istiyorum

sizin yanaklarını beyendiğiniz şunun gibi olsun dediğiniz biri varmı

tuba büyüküstün. yüzü zaten mükemmel yanaklarıda dolgun

Merhaba arkadaşlar. Uzun zamandır yanaklarıma kafayı takmış durumdayım. Sorunum zamanla oluşmadı yanaklarım hep zayıftı. Yan profilden kendimi oldum olası beğenmem zaten. Hani yandan bakınca yanakta bir dolgunluk hafif bombelik vardır ya o bende yok mafoldumben Yüz hatlarım güzel sayılr dudaklarım oldukça dolgun mesela, yandan bakınca elmacık kemiklerimde belirgin ama yanak yok zayıf. Yüz estetiği bölümünü yaklaşık 1 yıldır takip ediyorum ama ne yapmam gerektiğine karar veremedim. Endoskopik yüz germe desem gerilecek bir yeri yok cildim zaten gergin, ayrıca alt yanaklarda zayıf zaten yaşım gereği ağız kenarında falan biriken bir doku yok. Yüzüm sıkı fakat zayıf
Dolgu düşündüm uzun süre ama cesaret edemedim. Geçici yapsam sürekli tekrarlamak hem bütçemi aşar hem de cildimi bozar diye korkuyorum. Kalıcı düşünsem riski fazla. Ama benim derdimi çözecek şey de dolgu diye tahmin ediyorum. Aynı dertten muzdarip olup çözüm bulan varsa bana yol gösterse çok memnun olurum :a015:

Her insanin yanak yapisi farkli olur zayif ama SIKI, yuz hatlarimda guzel diyosun bak ne guzel dolgun ve gev$ek olmaktan iyidir benim yanaklarim ben bildim bileli dolgun ama zaman icinde stres, depresyon gibi nedenlerden olsa gerek ust yanak bolgemdeki dolgunluk orta yanak bolgeme du$tu bazen diyorum ke$ke yanaklarim zayif olsaydi o zaman boyle bi problemimde olmazdi benneyaptımki
Enodskopik yuz germeyi du$unuyorum benim icin en uygun yontem geriye o kaldi :bbo:
Ben dolguyu daha onceden denemi$ biri olarak hic memnun kalmadim tavsiye etmem yag enjeksiyonunuda du$unuyodum bi ara onunda % 60 gibi bi kismi eriyomu$ ustelik kalan yaglarin nerede kalici olacagini nerede eriyecegini kestiremeyecegimiz icin oda memnun edici bir sonuc vermez diye du$unuyorum :bbo: yuz estetigi bolumunde yag enjeksiyonu hakkindada bilgi payla$imi yapilmi$ tum yorumlari okudum pekte memnun edici sonuclar almami$lar kafamçokkarıştı

m3lodi cidden kötü görünüyor. yA aslıda sorunumu tam anlayamıyorum. yanakların zayıflığımı, elmacık kemiği yetersizliği mi. işte yan profilden kötü. şakaların hemen altında çıkıklık var elmacık kemiği gibi ama aynı çıkıklık yanağa doğru olan kısımda yok bir de benim çocukluğumdxan beri göz altlarım biraz çökük gibi. yanaklarda olmayınca kötü görünüyor.resim yüklemeyi öğrensem yüklesem fikr verseniz

cheek implant diyolar turkcesini tam bilmiyorum protez yanak galiba? ondan yaptirmayi dusundun mu canim? google a yazarsan sonuclari da gorebilirsin.

m3lodi cidden kötü görünüyor. yA aslıda sorunumu tam anlayamıyorum. yanakların zayıflığımı, elmacık kemiği yetersizliği mi. işte yan profilden kötü. şakaların hemen altında çıkıklık var elmacık kemiği gibi ama aynı çıkıklık yanağa doğru olan kısımda yok bir de benim çocukluğumdxan beri göz altlarım biraz çökük gibi. yanaklarda olmayınca kötü görünüyor.resim yüklemeyi öğrensem yüklesem fikr verseniz

Evet resmini gorunce belki daha iyi fikir verebiliriz kimbilir belkide sen takinti yapiyosundur yerimseniben
Resim yuklemeyi denersen cok kolay bende pek bilmiyodum oylesine deniyim dedim kolaymi$ kaydirigubbakcemile3

herkese selam...arkadaşlar yağ dolgusunu yapan kişi çok önemli.Yağı göbekten aldıktan sonra hiçbir işlem yapmadan direk doldurulacak yere uyguladığınızda,konulan yağ kalmayıp kısa sürede eriyip gidiyor.Oysa benim yaptırdığım doktor bu konuda hem çok başarılı hemde çok özenli çalışıyor.İlk önce aldığı yağı bir işlemden geçiriyor sonra gerekli yere uyguluyor.Ben 3 sene önce yaptırdım hala dolgun dolgun yanaklarım.Gittiğim yer Bağdat Caddesinde ulaşmak isteyenlere eğer isterlerse mail yoluyla telini verebilirim...

yağ dokusundan yaptırıp mutlu olanını görmedim.
bence implant daha gerçekçi bir çözüm gibi geliyor. yada eriyen dolgulardan.
bak ece erkenin yüzü hep çöküktü, şimdi yüzüne ne yaptırmışsa dolgun gözüküyor baya. öle bi şey yaptırman lazım. ama yağ olduğu yerde kalmıor, kimi taraf tutuyor kimi taraf tutumuyor ayrıca dolgunluk değil kil almışsın da şişmişsin gibi duyor.

resmini eklesene bi bakalım

$Resim 003.jpg

$Resim 009.jpg

$Resim 010.jpg

$Resim 012.jpg

Umarım yapabilmişimdir

geçici dolgu yaptırmanı tavsi ederim,kalıcı hiç birşey yaptırma yüzüne sakın yoksa benim gibi düzeltmek için dr.ararsın

geçici dolgu yaptırmanı tavsi ederim,kalıcı hiç birşey yaptırma yüzüne sakın yoksa benim gibi düzeltmek için dr.ararsın

geçicide 6 ayda eriyormuş. ben yanak implantı düşünmüştüm. senin sorunun neydi

aynı benim tipimsin ben yüzünde hafif sarkma olduğunu düşünüyorum elmacık kemiğinin olduğu bölgeler aşağılara dudak kenarlarına inmiş mesela elinle dudak kenarından tutup yanağını yukarı kaldırsan orta bölgede ne kadar dolgunluk olacağını görürsün sadece dolguylada olabilir dolgu yapınca o bölge dolacağı için o gevşeklik te gider heralde
sana protez uygun olmaz diye düşünüyorum ben çünkü o elmacık kemiklerinin olduğu bölgeye koyuluyo orası ozaman dolgun olacak ama o dudak kenarındaki sarkıklık kalmış olacak bilemiyorum seçim yapmak zor

X