Zayıf yanaklarıma ne yapabilirim. Fikirlerinize çok ihtiyacım var

Cnm resimlerine bakınca işte ben dedim. İkimizinde sorunları aynı. Ve bence sivilce sorunundan, kırışıklıktan hatta leke sorunundan bile berbat bi sorun. Kesinlikle kırışık bi yüzü sarkmış bi yüze tercih ederim.
Yüzümüz sarkmış oluyo çünkü gözaltı oyuğumuz nerdeyse yanağa kadar uzanıyor. Ben herşeyi denedim. Nu skin aldım Dermaroller aldım fakat hiç birinden sonuç alamadım. Zaten dermaroller leke sorunu olanlar için etkili bence. Ama sarkmış yüzü yerine çekmiyor. Belkide etkilidir ama 5-6 ay sabretmek lazımdır ki o kadar sabır bende zaten yok. Ama dermearolleri bırakacak gibiyim.
Ben buz uygulayacam yüzüme. Sütü dondurup hergün 1 tanesini yüzüme sürtecem. Çünkü bilindiği gibi sıcak su cildi sarktırıyor. Soğuk ise cildi toparlıyor. Suna Dumankayanın tarifi zaten. Sütü dondurup yüzünüze uygulayın diyor. Ama sarkmamızı yok eder mi bilmiyorum çünkü yüz sarkmasını engellermiş.Yani oluşan sarkmayı düzeltir mi bilmem ama engellermiş

Cnm resimlerine bakınca işte ben dedim. İkimizinde sorunları aynı. Ve bence sivilce sorunundan, kırışıklıktan hatta leke sorunundan bile berbat bi sorun. Kesinlikle kırışık bi yüzü sarkmış bi yüze tercih ederim.
Yüzümüz sarkmış oluyo çünkü gözaltı oyuğumuz nerdeyse yanağa kadar uzanıyor. Ben herşeyi denedim. Nu skin aldım Dermaroller aldım fakat hiç birinden sonuç alamadım. Zaten dermaroller leke sorunu olanlar için etkili bence. Ama sarkmış yüzü yerine çekmiyor. Belkide etkilidir ama 5-6 ay sabretmek lazımdır ki o kadar sabır bende zaten yok. Ama dermearolleri bırakacak gibiyim.
Ben buz uygulayacam yüzüme. Sütü dondurup hergün 1 tanesini yüzüme sürtecem. Çünkü bilindiği gibi sıcak su cildi sarktırıyor. Soğuk ise cildi toparlıyor. Suna Dumankayanın tarifi zaten. Sütü dondurup yüzünüze uygulayın diyor. Ama sarkmamızı yok eder mi bilmiyorum çünkü yüz sarkmasını engellermiş.Yani oluşan sarkmayı düzeltir mi bilmem ama engellermiş

Aynen cnaım benim. Bende face roller, yğz masajı, yüz yogası, dermolojica, opet filan bi yığın şeye bi yığın para verdim. hiiç bi etkisi olmadı. sarkan sarkıyor. zira derinin içi boşalmış oluyor deri fazlası oluyor. bir kısım yağ aşşağıya iniyor. kolejen lifleri zayıfladığından yukarı çıkamıyor filan falan.

Ben yüz askılama yönetemini araştırdım ama hiç yaptırdım güzel oldu diyen yok. kaş askısı yaptırıp mutlu olan var ama yüz askısını ya kimse yaptırmıyor ya yaptıran bu foruma girmiyor. Bi de fiyatı 2000 dolar mı euro mu ne yani yaklaşım bi 2-3 milyarı gözden çıkarıyorsun ve sonuç en iyi ihtimalle 2 yıllık.

am ameliyatla 5 milyara çözüm bulabiliyorsun ama onun iyileşme süreci sorunlu bi de iz kalır mıi komplikasyon olur mu falan filan.

Ama ben kararımı verdim. yaptırcam şubat gibi. bakalım hayırlısı. nedir ne değildir haber veririm. fotograf yüklerim :)

Pepit kaç yaşındasın sen? Ben 27 yaşındayım ve bu resimdeki bayanın durumunun aynısı bende de var. Benim 2 yıldır böyle bi sorunum var. Geçen sene sanki daha yoğun gibiydi..Hoş yine öyle ama az da olsa daha iyi görünüyor gibi (geçen seneye göre)
Artık sağlıklı beslenmeye daha çok dikkat ediyorum ama bunun haricinde abur cuburdan hiç vazgeçemiyorum :KK43:
1 Aydır haftada 3defa koşuyorum. Henüz etkisini göremedim.
Artık Dermarollere güvenmiyorum. Sorunumun sarkma olduğunu farkettim ve sarkmamaya yönelik ne gerekiyorsa yapacağım.
Suna Dumankayanın formulü var. Sütü dondurup yüze sürtüyorsun. Her gece bunu yapacağım (2 gündür yapıyorum)
Ben artık yüz kaslarının çalıştırılması gerektiğini, sarkmanın önüne ancak bu şekilde geçilebileceğini düşünüyorum.
Lourdes Çabuk diye Yoga eğitmeni var. Kadın istanbulda kursunu veriyorum. İst da olsam hiç durmam giderim ama maalesef :KK43:
Kitabı var bende ama üşengeçlikten yapamamıştım. Fakat artık yüzümdeki vahim tablonun daha bi farkına vardım ve haftada 3 kerede onu yapmam gerekiyor.
İnternette doğal yollardan cildi sıkılaştırma tarifleri var. Ben yumurtanın beyazını sürdüm yüzüme. (Nette yazıyo) Bunuda haftada 2 kere yapıcam.
Yani her gün buz, haftada 2 kere yumurta beyazı, haftada 3kere yüz yogası yetmez mi acaba????
Yüz yogasını çok iyi öğrenmek lazım ama kitaptan pek anlaşılmıyo :KK43:

Pepit kaç yaşındasın sen? Ben 27 yaşındayım ve bu resimdeki bayanın durumunun aynısı bende de var. Benim 2 yıldır böyle bi sorunum var. Geçen sene sanki daha yoğun gibiydi..Hoş yine öyle ama az da olsa daha iyi görünüyor gibi (geçen seneye göre)
Artık sağlıklı beslenmeye daha çok dikkat ediyorum ama bunun haricinde abur cuburdan hiç vazgeçemiyorum :KK43:
1 Aydır haftada 3defa koşuyorum. Henüz etkisini göremedim.
Artık Dermarollere güvenmiyorum. Sorunumun sarkma olduğunu farkettim ve sarkmamaya yönelik ne gerekiyorsa yapacağım.
Suna Dumankayanın formulü var. Sütü dondurup yüze sürtüyorsun. Her gece bunu yapacağım (2 gündür yapıyorum)
Ben artık yüz kaslarının çalıştırılması gerektiğini, sarkmanın önüne ancak bu şekilde geçilebileceğini düşünüyorum.
Lourdes Çabuk diye Yoga eğitmeni var. Kadın istanbulda kursunu veriyorum. İst da olsam hiç durmam giderim ama maalesef :KK43:
Kitabı var bende ama üşengeçlikten yapamamıştım. Fakat artık yüzümdeki vahim tablonun daha bi farkına vardım ve haftada 3 kerede onu yapmam gerekiyor.
İnternette doğal yollardan cildi sıkılaştırma tarifleri var. Ben yumurtanın beyazını sürdüm yüzüme. (Nette yazıyo) Bunuda haftada 2 kere yapıcam.
Yani her gün buz, haftada 2 kere yumurta beyazı, haftada 3kere yüz yogası yetmez mi acaba????
Yüz yogasını çok iyi öğrenmek lazım ama kitaptan pek anlaşılmıyo :KK43:

canım benim yüz yogasında kas yaparsın ve kaslı surat kadında çok koş durmuyor.
bir de b tarafı düzeltcem derken diğer tarafı farkında olmadan kırıştırıyorsun falan.
bilem maskeler işe yarar mı? bende deri fazlası var. 31 yaşındayım 29 yaşımda başladı. Bende cilt nemlendiricisi sürdüm. cildim yağlı olduğundan ters tepti daha çok sarktı. diyeceğim o ki asla internetten her duyduğunu yapma. her cildin ihtiyacı farklı. ama kolejen artıcı lifting kremler alabilirsin onları da yağlısını alma.

ameliyat 25 yaşındakilere bile yapılıyor ihtiyaç varsa. benim durumum resimdekinden biraz daha ileri sanırım.

ama sen bi senede daha iyi oldu diyorsun. o nasıl oldu

Pepit bence çok yaşlı değilsin 35inde daha çok sarkacak o zamana kadar beklesen. Ben düşünmüyorum endolifting çünkü şu an çok sarkık değil. Kremlerle yogalarla düzeltilebilecek seviyede.. Zaten bu yaşta yaptırırsam 3-4sene sonra muhakkak sarkma tekrar başlıycak. Drlar genç yaştada yaptırabilirsiniz diyor. Ama bence onlar para kazanmak için böyle diyor. Ne kadar geç yaptırırsan 40lı yaşların o kadar güzel, rahat geçer. Şahsen 2 kere yaptırmak istemem bu ameliyatı. Benim yüzüm geçen sene daha çöküktü bilmem ki nasıl düzeldi. Yememe daha dikkat ediyom. Ondan olabilir. Şuan doğal yollardan cildimi düzeltmeye bakıcam. Biraz sabır ister doğal yollardan cilt düzeltmek ama yinede doğal yollardan uğraşıcam. Kaslı yüz nasıl oluyo? Ben hiç görmedim ama kaslı yüz bence sarkık yüzden çok daha iyi görünüyordur. BUZ sürmeyi unutma cnm. Suna Dumankaya dedi. Sen cildinin nemlendiriciden sarktığını söylemişsin. Annemde aynısını derdi inanmazdım. Biraz açıklarmısın? Eminmisin nemlendiricinin olumsuz etki ettiğine?

Pepit ben thermage'i düşünüyorum. Bizim gibi gençler için thermage daha uygun olur sanırım. Sende bi araştır istersen

Pepit bence çok yaşlı değilsin 35inde daha çok sarkacak o zamana kadar beklesen. Ben düşünmüyorum endolifting çünkü şu an çok sarkık değil. Kremlerle yogalarla düzeltilebilecek seviyede.. Zaten bu yaşta yaptırırsam 3-4sene sonra muhakkak sarkma tekrar başlıycak. Drlar genç yaştada yaptırabilirsiniz diyor. Ama bence onlar para kazanmak için böyle diyor. Ne kadar geç yaptırırsan 40lı yaşların o kadar güzel, rahat geçer. Şahsen 2 kere yaptırmak istemem bu ameliyatı. Benim yüzüm geçen sene daha çöküktü bilmem ki nasıl düzeldi. Yememe daha dikkat ediyom. Ondan olabilir. Şuan doğal yollardan cildimi düzeltmeye bakıcam. Biraz sabır ister doğal yollardan cilt düzeltmek ama yinede doğal yollardan uğraşıcam. Kaslı yüz nasıl oluyo? Ben hiç görmedim ama kaslı yüz bence sarkık yüzden çok daha iyi görünüyordur. BUZ sürmeyi unutma cnm. Suna Dumankaya dedi. Sen cildinin nemlendiriciden sarktığını söylemişsin. Annemde aynısını derdi inanmazdım. Biraz açıklarmısın? Eminmisin nemlendiricinin olumsuz etki ettiğine?

tamamen yanlış düşünüyorsun. erken önlersen daha geç yaşlanırsın.
Mesala ben şimdi 31 yaşında yaptırıp atıyorum 26 yaş cildine sahip olursam, Onun üzerine yaşlanmaya başlıyorum yani diyelim 40 yaşına geldiğimde aslında 34 yaşında gösteriyorum.

Doktorun dediği şu, ikiz kardeşinden her halikarda 7 yaş daha küçük gözüküyorsun.

Ama sende sarkma yoksa zaten gerek yok. O zman başka ürünlerle, belki vitamin iğneleriyle durumu toplayabilirsin.

Pepit ben thermage'i düşünüyorum. Bizim gibi gençler için thermage daha uygun olur sanırım. Sende bi araştır istersen

termaje başarılı bi işlem değil yaptırma derim. Vitamin çğnesi düşnüyorum onun için iyi diyorlar. Kasları gereğinden fazla yok bindiriyorsu yağlı bi nemlendiriciyle haliyle taşıyamıyor

27-32 yaşları arasında çok fazla sarkma olmadığı için geç yaptırmak daha mantıklı geliyor demek istedim. Yani yüzündeki hafif sarkma belki estetik harici başka yöntemlerle kurtarılabilir.Biz bence doğal yöntemleri, bitkisel yöntemleri denemeden direk estetik işine giriyoruz. Önce onları denesek belki faydası olur. Ben önceden doğal yöntemlere karşıydım çünkü faydasını görmüyordum fakat sonradan kimyasal şeylerde de fayda göremeyince sorunun sürekli devam ettirmediğimden kaynaklandığını anladım. Bunlarda olmuyorsa dikişsiz yapılan Thermage, lazerle cilt yenileme, kimyasal/ green peeling tarzı şeylerle belkide cildimizi toparlayabiliriz. Bence Peeling bizim yaştakiler için ideal. Cilt yenileniyor ve alttan taptaze cilt çıkıyo ve ayrıca cilt toparlanıyor. Ama ondada yüz yanabiliyor :KK43:

Ben de alınacak yağ mevcutta sempatiksalakcinni yağ dolgusu hemen eriyormuş. Bir arkadaşım yaptırmştı,şişliği geçti geçiyor derken yağ dolgusu da eridi demişti. Bir de asimetrik erime riski varmış. Sanırım zamanla aşağılara kayıp burun kenarında dolgunlukta yapabiliyormuş. Puffff ne yapılabilir ki

okadar yaptıran kişi var iyi duruyorlar

bence üzlme benim yanaklarım çok dolgun zayıf olduğum halde ama göz altlarım okadr çökük ki 21 yaşımdan beri.yani dikkat ettim kimin yanakları dolgunsa göz altı çökük .sanırım ister istemez öyle oluyor sen yanaklarını doldurcan ama bu sefer başka yerinini beğenmemeye başlayıp göz altınada koydurcaksın dolgulardan .o yüzden üzlme belki daha güvenilir yöntemler çıkar.petek dinçöz yaptırmış diyorlar bi araştır istersen.

cnm ne kadar abartmışsın bende senin yüzn kupkuru sanıyordum valla.cidden güzel bir yüzün var yanaklarında gayet dolgun ve hoş görünüyor.biraz daha istersen mutlu olcam diyorsan yaptır tabi ama bence protez yaptır kalıcı ve petek dinçözün çok hoş görünüyor.bu arada kaç yaşındasın? yaşın çok genç duruyor bu ameliyatlar inşallh uygun olur yaşına.sevgiler

cnm ne kadar abartmışsın bende senin yüzn kupkuru sanıyordum valla.cidden güzel bir yüzün var yanaklarında gayet dolgun ve hoş görünüyor.biraz daha istersen mutlu olcam diyorsan yaptır tabi ama bence protez yaptır kalıcı ve petek dinçözün çok hoş görünüyor.bu arada kaç yaşındasın? yaşın çok genç duruyor bu ameliyatlar inşallh uygun olur yaşına.sevgiler

çok geç ben o hatayı 10 ay önce yaptım :). yanak hoş oldu göz altı mor ve pütür kaldı

$283644_10150971577413559_1934875948_n.jpg $479715_10150926677593559_427923536_n (2).jpg $283644_10150971577413559_1934875948_n.jpg $479715_10150926677593559_427923536_n (2).jpg

Kızlar 11 ay önce dolgu yaptırdım. Aslında sorunumu çözdü ama göz altlarım mor kaldı malesef. Artık dolgun fakat mor göz altlarım var :) Makyajsız çıkamıyorum

bence sonuç çok iyi olmuş. doktorun kimdi ?

doktorum Ozan Balık. Sonuç çok iyi değil malesef. Göz altlarım baya baya mor kaldı. Keşler gibiyim. Birde fazla mı şiş sorun ne bilmiyorum ama gören sen botoksmu yaptırdın neden böyle şiş diye soruyorlar :) aradan bir yıl geçti cumartesi kontrol amaçlı gidicem bakalım nasıl çözülecek sorun

X