Orta ve alt yüz estetik operasyon deneyimim

Hatta bi sayfa var resmen grup kurmuslar yok efendim 1000 tl indirim aliyomusuz bosverin oyle isleri onlara gidip derdinizi anlatiyosuniz ve onlar yardimci olacagina gidip sizi karaliyo doktora dikkat edin
Bu turkiyenin hali niye boyle anlamiyorum😳

onun icin siz siz olun gidip doktorla yada asistanla konusun ve zekeriya hoca boyle reklam islerini sevmiyor derdinizi ona soyleyin baskalarina degil.. o baskalari size merhem olmaz inanin

Hatta bi sayfa var resmen grup kurmuslar yok efendim 1000 tl indirim aliyomusuz bosverin oyle isleri onlara gidip derdinizi anlatiyosuniz ve onlar yardimci olacagina gidip sizi karaliyo doktora dikkat edin

onun icin siz siz olun gidip doktorla yada asistanla konusun ve zekeriya hoca boyle reklam islerini sevmiyor derdinizi ona soyleyin baskalarina degil.. o baskalari size merhem olmaz inanin
Bu nasil bisey yok artik bu kimin ne isine yariyor pes ya valla artik kime guvenecegimizi sasirdik

Menfaat sağlamak amaçlı hasta yönlendirmenin suçu hakkında sanırım hiç bir fikriniz yok?

Bazı üyeler hakkında hafta içi sağlık bakanlığına şikayet yapılacaktır. Bundan sonra böyle burada hakaret edip ben neden kötü oluyorum ki.

Son düzenleme:
Nasil hissediyorsun simdi … takip ediyorum
Bende ekimde olucam
hic agrim sizim yok. fakat odemlerim halen mevcut. gozlerim ve yanaklarim odemli ama her gecen gun bir onceki gunden daha iyiye gidiyor. sabir gerektiren bir surec. ben acikcasi cok memnunum final sonucu odemlerden dolayi halen gormemis olsam bile. hic tereddut etmeden gonul rahatligiyla olun ameliyatinizi. eminim cok cok guzel olacak ve sizi cok mutlu edecektir :)

Aaa neler dönüyor böyle nasıl bir grupmuş merak ettim bak çatlarım ben:)

hic agrim sizim yok. fakat odemlerim halen mevcut. gozlerim ve yanaklarim odemli ama her gecen gun bir onceki gunden daha iyiye gidiyor. sabir gerektiren bir surec. ben acikcasi cok memnunum final sonucu odemlerden dolayi halen gormemis olsam bile. hic tereddut etmeden gonul rahatligiyla olun ameliyatinizi. eminim cok cok guzel olacak ve sizi cok mutlu edecektir :)
Çok teşekkürler samimi paylaşımlarınız için. Ben de araştırma içindeyim doğru dr bulmak çok önemli. Daha önce bir kaç başarısız estetik deneyimim oldu tamamen tecrübesizlikten iyi araştırmadan gidip meme yaptırdım yamalı bohça gibi oldu. Meme hadi görünmüyor ama yüz çok öyle mi? Fotoğraflarınızı bana da gönderirseniz çok sevinirim. Geçmiş olsun umarım çabucak iyileşirsiniz.

Çok teşekkürler samimi paylaşımlarınız için. Ben de araştırma içindeyim doğru dr bulmak çok önemli. Daha önce bir kaç başarısız estetik deneyimim oldu tamamen tecrübesizlikten iyi araştırmadan gidip meme yaptırdım yamalı bohça gibi oldu. Meme hadi görünmüyor ama yüz çok öyle mi? Fotoğraflarınızı bana da gönderirseniz çok sevinirim. Geçmiş olsun umarım çabucak iyileşirsiniz.
Tabii ödemlerim biraz daha insin gönderirim.

Gecmis olsun bende iki ay once butun yuz yaptirdim zekeriya hocaya gercekten cok iyi biri degilmi 🥰 o migde bulantisi beni mahf etti zaten sanirim anestezi ilaclari cok yan etkili bunu sadece bu ameliyatta yasadim diger hastanelerde migdem oyle bulanmadi
Bunu zekeriya hicaya iletecegim belki bi faydasi olur gelecek baska hastalar icin..
ozelden bende gormek isterim sonucu benim album var istersen ☺️
Merhaba, bana da ozelden fotoğraf atabilir misiniz sonuclarınızla ilgili? ALt yuz de yaptırdınız sanırım değil mi? kulaklarınızın yanlarında izler var mı? ve nasıl yoksa alt yuz de mi endoskopik oldu?

Rica etsem ozelden resim paylasirmisin cok Merak ediyorum
Meli01 merhaba sizde massater botoks mağduruydunuz değil mi. Benim massater botoks olalı 7 oldu ama yüzümde yanak sarkması kaldı. Ve düzelmiyor buldog gibi yanaklar sarkık. 32 yaşında çene hattım 50 gibi. Yuzde 50 düzeldi 7 ay içinde malesef boyle kaldı yüzde yüz düzelir mi. Sizin sarkma olmusmuydu 1 sene geçince biraz düzeldi mi. Artık aynalara küstüm

Merhaba kızlar
Bende 2 temmuzda zekeria hocaya orta yuz germe -şakak germe ve alt üst göz kapagı ameliyatı oldum . Bugun 4. Gunun hiç ama hiç agrım olmadı . Hastaneden sonra evde cok agrım olacagını düşünüyordum ama hiç agrısız 4. Günüme geldim . Şuan bandajlarım henüz alınmadı 6. Gun bandajlarım alınacak . Heycanla bekliyorum elimde ayna sonucla ilgili tahminde bulunmaya calışıyorum ama çok şiş ve ödemliyim bir tahminde bulunamıyorum isteyenlere özelden ilk dört günüme ait fotolarımı atabilirim . Baska sorularınızda varsa cekinmeyin yazın yanıtlarım 💋. Benden önce olan arkadaslar da bana resim atarsa gelecek günlerle ilgili banada fikir olur cok sevinirim . Burdan bu sürec zarfında cok güzel arkadaslarda edindindim cok yardımcı oldular bilgi paylaştılar

Merhaba kızlar
Bende 2 temmuzda zekeria hocaya orta yuz germe -şakak germe ve alt üst göz kapagı ameliyatı oldum . Bugun 4. Gunun hiç ama hiç agrım olmadı . Hastaneden sonra evde cok agrım olacagını düşünüyordum ama hiç agrısız 4. Günüme geldim . Şuan bandajlarım henüz alınmadı 6. Gun bandajlarım alınacak . Heycanla bekliyorum elimde ayna sonucla ilgili tahminde bulunmaya calışıyorum ama çok şiş ve ödemliyim bir tahminde bulunamıyorum isteyenlere özelden ilk dört günüme ait fotolarımı atabilirim . Baska sorularınızda varsa cekinmeyin yazın yanıtlarım 💋. Benden önce olan arkadaslar da bana resim atarsa gelecek günlerle ilgili banada fikir olur cok sevinirim . Burdan bu sürec zarfında cok güzel arkadaslarda edindindim cok yardımcı oldular bilgi paylaştılar
Canimmm cok gecmis olsun ben ilk gun ki resmini gordum ve bence benim kadar sismedin 🧿 ama su an tam full sisme noktasindasin bugunden sonra yavas yavas sislikler inecek .. agri konusunda demistim sana agrin olamayack diye degilmi 🙈en zoru da simdiki zaman canim moralini bozma ve cabuk iyilesecegine inan yeter
ananas hapini aliyomusun ? Bana cok iyi gelmisti bromelain diye clinige yakin eczaneden almistim
Buraya gelip ameliyat sureci yazman da ayrica beni cok mutlu etti ❤️ Bunu ihtiyac duyan cok kadin var 🥰

Çok tesekkürler cnm 🥰 bugün 5. Günüm . Ya bu akşam yada yarın bandajlar cıkacak gün içinde zekeria hocayla görüşüp netleştirecegiz .ananas hapını bugun içmeye baslıyabilecegim ancak . Kesinlikle dediğin gibi agrı sıfır . Heycanla ödemlerin şişliklerin inmesini bekliyorum . Tartıda kilom bile 4 kilo fazla gösteriyor normal mi gercekten ödemden mi acaba yoksa hateketsizlikten her yediğim yaradı mı 🙈🥲

Çok tesekkürler cnm 🥰 bugün 5. Günüm . Ya bu akşam yada yarın bandajlar cıkacak gün içinde zekeria hocayla görüşüp netleştirecegiz .ananas hapını bugun içmeye baslıyabilecegim ancak . Kesinlikle dediğin gibi agrı sıfır . Heycanla ödemlerin şişliklerin inmesini bekliyorum . Tartıda kilom bile 4 kilo fazla gösteriyor normal mi gercekten ödemden mi acaba yoksa hateketsizlikten her yediğim yaradı mı 🙈🥲
Yani hem harektsizlikten olabilir ve yediklerimizden istanbula gelmisin herseyi yemek istiyo insan ulkemizde 🙈 ananas hapinim bir suru guzel etkileri var odemden haric beni dinc tutuyodu ..

Merhaba kızlar
Cok geçmiş olsun eminim çok guzel olur daha once yaptiran arkadaşlara zaaten bayildim gerçekten mükkemel iş cikartmiş zekiriya hoca seneye bende dusunuyorum lutfen banada oncesj sonrasj resimler attin saglikla kalin ❤

Merhaba arkadaslar bende yuz germe ameliyati olmak istiyorum.zekeriya hocayi sizlerden duydum.instagramdan iletisime gecmek icin girisimde bulundum.kac gunde iyilestiniz.fiyat ne kadar.ozelden yazabilirmisiniz.yardim ve destekleriniz icin cok tesekkur ederim.endiseliyim biraz.ogretmenim.yaz surecinde olup eylule hazir olmak istiyorum.yetisirmi sizce

Merhabalar. Acil şifalar diliyorum. Umarım çok güzel olmussunuzdur. Ücreti ne kadar oldunuz acaba?

X