Zenginler neden sessizce konuşur?

kendı gözleleırmı anlatayım,zengin olupta böle yaşamayan tanıdıklara parayı hak etmedıkleırnı,o kadar paranın içinde nasıl böle yaşıyor dye kızdığımız oluyor,bır kaç zengıne gittim,evet evde ayakkabı ile dolaşılıyor,sabah kocaman sabahlık ve kahve içeni gördüm,o kadar fon makyaj,bakım ve her daım kıyafet normal,yapacak işlerı yok,kendılerıne bakacaklar tabı,bakmayana kızıyoruz,kahve olayı doğru asortıklık bence,çay delisiyim,bence zengın olmak,hakkını verip yaşadığında ıyı,hakkını veremediğinde herkesın küfürünü duyarsın,alçak sesle konuşma konusunda evet görüklerımde öle,hatta bir tanesıne sordum ben,nasıl bır duygu bu yalıda yaşamak,hiç önemi yok demıştı,senı alalım bır gecekonduya götürelim,bır yıl yaşa,bak bakalım önemlimi değilmi?

Evimde yalın ayak gezemedikten sonra buzdolabini açıp yarım saat bakıp bakıp yiyecek bişey bulmak için ince ince inceleme yapamadiktan sonra yemisim zenginliğini :KK70:

Ay tam da fakirliğimi belli ettiğim mesajımdan sonra gordum yazdıgını. Artık ben de bir fakirim saten gecelikli ofiş. Ben bicamalılarlan kalacağım sen git.

Bicamalı hanım abla saygılar :KK70:

Sen ofişe bakma gitdsin zengin topiklerinde fink atsın :KK30: :KK70:
Eziğiz emme picamalıyızzz :KK53::KK52::KK70:

yetişin gonşular zenginleri ezikliyorlar :KK53: bu havada saten ne ola ki, polar çorapları bicamaların üzerine çekelim içimiz ısınsın :KK53: hem zengin topiklerinde malum kişiler altınlarını sayıyordur şimdi girilmez oralara :KK53:

Zenginlik kendisi lüks otomobile binip te,otobüsteki tıkış tıkış insanlara üzülmektir(Esre Erol'dan aklıma geldi)Bugüne bugün makarna reklamından servet sahibi oldu kadın

yetişin gonşular zenginleri ezikliyorlar :KK53: bu havada saten ne ola ki, polar çorapları bicamaların üzerine çekelim içimiz ısınsın :KK53: hem zengin topiklerinde malum kişiler altınlarını sayıyordur şimdi girilmez oralara :KK53:

Otur fakir topiğinde bakalım ne işşn var zengin yerde,al çayını yudumla mis gbi :KK53: pazara gittim bu havada totom dondu resmennn bak işte zengin olsam gidermiyim hiç bu havada pazara :KK70::KK70: sebastian alır gelirdi:KK58:

Otur fakir topiğinde bakalım ne işşn var zengin yerde,al çayını yudumla mis gbi :KK53: pazara gittim bu havada totom dondu resmennn bak işte zengin olsam gidermiyim hiç bu havada pazara :KK70::KK70: sebastian alır gelirdi:KK58:

sebastian iyi seçemezdi abla çürük-çarık doldururdu :KK53: bak o kadar iyi olsa nurella bırakmazdı onu :KK70:

Ahah bi gönderme var sankim kıskanç :63::KK53: bak fakirlikten elek. Faturasındaki 60 tl dağıtım bedelini farkettim zengin olsam faturayı incelermiydim hiç :KK12:

X