Zigzag kalori yöntemiyle zayıflama

Sizi takip ediyorummmm zigzaglar da bana göre diiil ama SekerPancarii SekerPancarii nı uzun süredir takip ederim zaten, zıt olsak da takip ederim ahahahh ille de tam uyum gerekmez diyet kardeşliğinde.
Slm canim cok yemek bana gore oldugu icin ben zigzagi cok seviyorum:KK70: 2 hafta yapabildim sadece gecen haftam yemeyle gecti:bicak: bu hafta da veriyorum insallah son 2 kilomdan kurtulucam:deli:
Hepimiz diyet kardeşiyiz :eğlence: Hedefelerimize en kisa zamanda ulaşırız insallah:KK74:

Kalabalıkta yeşil çay iştah kapatmaya bire bir! Tavsiye olunur..
5 kiz kardesiz yemeler icmeler havada uçuştu ama ben az yemeyi ve kilo vermis olarak eve gelmeyi başardım :sampiyon: bende kahveye verdim kendimi:sus: zaten kalabalikta yedim yedim yoksa önümdeki uçup gidiyo yiyiveriyolar:KK70:

ya bilmiyorum karnım davul gibi wcye çıkıyorum çisimi yapyorum ama sanki yapmamış gibi kese halen dolu gibi su tutuyor vücudum sanki .
pazı harşlama mı :kusmuk: bu mevsimde ne yicemi hiç kestiremiyorum hep pazı ıspanak pırasa var sen seviyorsun sanırım
Benimde karnim cok sis bu aralar nedense reglim de bitti inmesi lazımdı :KK51:
Ayy onu haşlıyoz biz ayni dolma ici gibi pilav yapiyoh pişirip yapragin arasina sarip sarip yiyoh cohh guzelll accik yedim ben tabak tabak yedi herkes:silah: tabi üzüm yaprağı daha cok severim ama pazi da guzelll:KK16: ben kilo vermisim anamlardan döndüm :halay:

Benimde karnim cok sis bu aralar nedense reglim de bitti inmesi lazımdı :KK51:
Ayy onu haşlıyoz biz ayni dolma ici gibi pilav yapiyoh pişirip yapragin arasina sarip sarip yiyoh cohh guzelll accik yedim ben tabak tabak yedi herkes:silah: tabi üzüm yaprağı daha cok severim ama pazi da guzelll:KK16: ben kilo vermisim anamlardan döndüm :halay:
yerimde kilo veririm diyon he kaç kilo oldun bakem

5 kiz kardesiz yemeler icmeler havada uçuştu ama ben az yemeyi ve kilo vermis olarak eve gelmeyi başardım :sampiyon: bende kahveye verdim kendimi:sus: zaten kalabalikta yedim yedim yoksa önümdeki uçup gidiyo yiyiveriyola:KK70:r
4 kız kardeşiz iyi bilirim...
Ama biz bekarken öyleydi cancağzım kardeşimin biri tamamen sağlıklı beslenmeye geçti 110 kilodan 60'a düştü 6 ayda.. onlarlayken yiyesim gelmiyor hele zayıflayan kardeşimi görünce iki üç gün yemiyorum :KK70:

çok iyi vermişsin valla .
bugün cırcır oldum azcık 1 kere çıktım ama yine de :KK70: kilom inmiyor ya kalori saymaya başaldım bugün bakalım nasıl olcak
He ay ben sabit kalirim sanmistim ama sukur vermisim:halay:
Hah iyi bari çıkmışın:KK70: kalori saymiyo muydun sen zati:silah:
4 kız kardeşiz iyi bilirim...
Ama biz bekarken öyleydi cancağzım kardeşimin biri tamamen sağlıklı beslenmeye geçti 110 kilodan 60'a düştü 6 ayda.. onlarlayken yiyesim gelmiyor hele zayıflayan kardeşimi görünce iki üç gün yemiyorum :KK70:
Benim kardeslerim ablalarim hepsi 36 beden 1.70 üstü boyda manken gibi hadi ye de kilo al bunlarin yaninda:KK70: masallah kardesine de bi daha hic almaz insallah:KK68:

He ay ben sabit kalirim sanmistim ama sukur vermisim:halay:
Hah iyi bari çıkmışın:KK70: kalori saymiyo muydun sen zati:silah:

Benim kardeslerim ablalarim hepsi 36 beden 1.70 üstü boyda manken gibi hadi ye de kilo al bunlarin yaninda:KK70: masallah kardesine de bi daha hic almaz insallah:KK68:
pazartesi salı saymadım ama kalorim 1200 civarıydı ortalama acayip bir şişlik var sanırım üşüttüm idrar yollarını onun etkisi var

Ahah kızlar selam..
Beyaz çaklıt hiç severek yemem ne gofret ne çikilatasını :KK70:
Zaten uzun zamandır çikolata falan yediğim de yokkkk
Ben 68 kiloyummmmm
Zorla da olsa 74'lerden 68'e büyük uzun bir yolculuk oldu 1 senede..
Sizi takip ediyorummmm zigzaglar da bana göre diiil ama SekerPancarii SekerPancarii nı uzun süredir takip ederim zaten, zıt olsak da takip ederim ahahahh ille de tam uyum gerekmez diyet kardeşliğinde.
Hoşgeldin canım benim

Tebrik ederim 6ları görmüşsün geç olsun güç olmasın demişler
Ben Zig Zag yöntemini çok Sevdim bana çok uydu ama ben diyet modundan çıktım çikolatalar bilmem neler her şey

Ahah kızlar selam..
Beyaz çaklıt hiç severek yemem ne gofret ne çikilatasını :KK70:
Zaten uzun zamandır çikolata falan yediğim de yokkkk
Ben 68 kiloyummmmm
Zorla da olsa 74'lerden 68'e büyük uzun bir yolculuk oldu 1 senede..
sende benim gibiymişsin snki :KK70:
ben 78 ile başladım 68 oldum sağlık sorunu sebebi ile tekrar al ver yaptım şimdilerde 70 te takılı kaldım :KK70: siz devam ediyor musunuz diyete

Merhabalarrr:KK16: kalori sayımıyla 20 kilo vermis biri olarak kalori saymayi seviyorum ama belli bi sure sonra vucut alinan kaloriye alışıp kilo vermesi yavaşlayip durabiliyor:KK51: ama zigzag kalori alimiyla bu olay olmuyor:süslü:
http://www.freedieting.com/tools/calorie_calculator.htm
Bu siteden yas kilo boy hareketlilik durumuma gore kalori tablomu aldım guncel kilom 56.5 bakalim neler olucakkk:KK28: hedef duruma gore 52 51 belki 50:KK22:
Eki Görüntüle 2125200
Benim tablom bu:KK37: ortadaki yag yakimi bölümüne gore alıcam kalorilerimi:KK72: ve her hafta kiloma gore tablomu yenilicem siteden:kahve: başlıyorum :kahve: cuma görüşürüz kendim:KK53: artik bozmayim diye bunu yapmaliydim:KK70:

Kilo Tablomuz
Başlangıç tarihi 17 Mart 2018–başlangıç kilo—56,5–hedef—51

SekerPancarii SekerPancarii - boy 165 — 56,5 ••55.1•• 53.9 •• 54.4(diyeti bozdum:/)
Başlangıç tarihi 19 Mart 2018– başlangıç kilo—71,2–hedef kilo—63
SchonerDuft SchonerDuft — 71,2
ben 70 kiloyum :KK11:

benim 300 küsür kalorim kaldı ne yesem diye düşünüyorum :KK70: 1 saat yürüyüş yapcaz bakalım eşimle . neler yedin sen bakim
Bence guzel bi kalori 300 iyi artırmışsın:KK70:
Ben sabah klasik kahvalti oglen elma galeta kraker kuru kayisi falan yedim aksam da peynirli cevizli eriste:kk77: 853 kalori oldu 1000 e tamamlar birakirim:sus:aksam kraker ve elma yirim:KK53:

Bence guzel bi kalori 300 iyi artırmışsın:KK70:
Ben sabah klasik kahvalti oglen elma galeta kraker kuru kayisi falan yedim aksam da peynirli cevizli eriste:kk77: 853 kalori oldu 1000 e tamamlar birakirim:sus:aksam kraker ve elma yirim:KK53:
Benim de 1200ü geçti kalorim ortalama umarım sabah güzel bir eksi görürüm. Canım şekerli şeyler istiyor

Benim de 1200ü geçti kalorim ortalama umarım sabah güzel bir eksi görürüm. Canım şekerli şeyler istiyor
Ben incecik bi dilim havuclu kremali kek yidim kendim yaptim 2 kasik yag koydum keke sadece:sus:1100 de kaldim yeter:sus:
Ben spora basladim:halay: squatgirl bootcamp videolari atiyo hafta hafta yavastan onlari yapiyim dedim bacak felc:KK70: her hafta bacak kalca-gogus kol- karin videosu atiyo o hafta onu yapin didi 8 hafta atacakmis :sus:ben şoyle yapcam dün bacak yaptim bugun kol karin ikisini yapcam:sus: yarin dinlenme sonra tekrar ikisini sirayla yapip 2. Haftaya gececem bayramaca ecik fitlesek:sus:

X