Zigzag kalori yöntemiyle zayıflama

Ben incecik bi dilim havuclu kremali kek yidim kendim yaptim 2 kasik yag koydum keke sadece:sus:1100 de kaldim yeter:sus:
Ben spora basladim:halay: squatgirl bootcamp videolari atiyo hafta hafta yavastan onlari yapiyim dedim bacak felc:KK70: her hafta bacak kalca-gogus kol- karin videosu atiyo o hafta onu yapin didi 8 hafta atacakmis :sus:ben şoyle yapcam dün bacak yaptim bugun kol karin ikisini yapcam:sus: yarin dinlenme sonra tekrar ikisini sirayla yapip 2. Haftaya gececem bayramaca ecik fitlesek:sus:
Bana da atsana 45 dk 500 kalori kolay geliyor bana :KK70: değişik şeyler istiyorum azcık.
1100 kalori ile doyduysan süper . Fit kek tarifi buldum içinde kakao keçiboynuzu unu hurma yumurta muz var birde karbonat resim atayım efsane bir lezzete benziyor

Aferim bende az yedim annemin tartısı ike 69.70 çıktım bugün bu demek oluyor ki kendi tartım ile ya tam 69 ya da 68.90 çıkacaktım
3 gündür tika basa yiyom nerdeyse 3 kilo almışım :olamaz: bıktım yaaa bıktım :silah: bugun az yemeye baslama gunu:KK51:
Tebrikler kuzum 7 leri bi daha görmezsin insallah:KK19:

3 gündür tika basa yiyom nerdeyse 3 kilo almışım :olamaz: bıktım yaaa bıktım :silah: bugun az yemeye baslama gunu:KK51:

senin 3 günlükler hemen gider diye düşünüyorum, biraz daha fazla su ve sağlıklı seçimlerle sporla..
yıllardır beraber uğraşıyoruz biliyorsun
ama sen artık 54 kilosun :KK66:

sağol kuzum annemin tartısında bile 69 u gördüm bugün kendi tartımı getircem anneme bakalım yrın sabah kaç çıkcam
Dün pikniğe gittiğim için tam 1 kilo fark etti ben 69.8 oldum :KK43:
bende dün yaylaya çıktım annemlerle annemin tartısı ile 69,80 çıktım kendi tartımı baz alıyorum tabe ben muhtemelen 69,10 gibiyim wcsiz durum bu bkalım yarın ne olcak

senin 3 günlükler hemen gider diye düşünüyorum, biraz daha fazla su ve sağlıklı seçimlerle sporla..
yıllardır beraber uğraşıyoruz biliyorsun
ama sen artık 54 kilosun :KK66:
Daha uzun yillar da ugrasicaz kilomuzu elimizde tutmak icin kuzum napalim bi kac gun sapıtıp cok yesek de diyet bizim hayatimiz geri vercem:dua:
sağol kuzum annemin tartısında bile 69 u gördüm bugün kendi tartımı getircem anneme bakalım yrın sabah kaç çıkcam

bende dün yaylaya çıktım annemlerle annemin tartısı ile 69,80 çıktım kendi tartımı baz alıyorum tabe ben muhtemelen 69,10 gibiyim wcsiz durum bu bkalım yarın ne olcak
kesin 68 olacaksin yarin kendi tartinda:halay:ay yarin evlilik yıldönümümüz acik kaçırabilirim ben ama bu hafta 54 olcam tekrar bende:dua:

SekerPancarii SekerPancarii tm buğdaylı makarna alıyoruz ya onun pişmemiş 100 gr kalorisi paketin arkasında yazıyor ben onu baz alıyorum pişmemiş hali ile sen nasıl baz alıyorsun çiğ mi pişmiş mi
Evet canim onun kalorisini bulamiyorum ben programda yulafli ruseymli makarna falan aldim bende arkadaki kalorisine bakip çiğ olarak hesapliyom:sus:

Daha uzun yillar da ugrasicaz kilomuzu elimizde tutmak icin kuzum napalim bi kac gun sapıtıp cok yesek de diyet bizim hayatimiz geri vercem:dua:

kesin 68 olacaksin yarin kendi tartinda:halay:ay yarin evlilik yıldönümümüz acik kaçırabilirim ben ama bu hafta 54 olcam tekrar bende:dua:
pek sanmıyorum :KK70: bugün aştım birde regli haftam ya :KK43: cuma kırkım bitiyor muhtemelen regli olurum . iştahı sen düşün :KK70: yarın kalori sayacam çarşamba ya da perşembe 68i görürüm
Evet canim onun kalorisini bulamiyorum ben programda yulafli ruseymli makarna falan aldim bende arkadaki kalorisine bakip çiğ olarak hesapliyom:sus:
ok bende öyle yapyorum onu yediğimde de 100 kalori az tüketiyorum yarın yapcam yicem ondan sorayım dedim

pancar nasılsın 58.8 i gördükten saonra bıraktım ben de iki haftadır da haddinden fazla yedm ekmek makarna tatlı filan ilk bugun tartıldım 63 bekliyordum 60.6 çıktım şok oldum öyle böyle yemedim ama moralim düzeldi yarın tkrar diyete başlıyorum sanırım kilo alır mıyım deyince korkudan alıyoruz biraz rahatlıcam deidm yedim valla insan yemekten de bıkabili-yor bazen

X