Zor ama başarabilirim galiba :(

Valla 24 yaşında üç çocuk sorumluluğu almışsınız, çocuklar için büyük şans varlığınız. Allah güç kuvvet sabır versin size, ben ikinci çocuğuma sürpriz şekilde hamile kaldım, günlerce ağladım, aylarca kendime gelemedim iki çocuğa nasıl bakarım diye. Yani sizin yaptığınızı yapar mıydım hayır. Benim de kızım var böyle bir evlilik yapmasına gönlüm razı olur mu, tabiyki hayır. Kendinize hayatı zorlaştırmışsınız, bir erkek için değer mi bilmiyorum, umarım eşiniz kıymet bilen biridir. Sabrınızı takdir ediyorum, gönülden dileğim her anlamda emeklerinizin karşılığını almanız.

O çocuklara kötü davranma lütfen içim ezildi okurken.. Madem evlenmişsin ben de onaylamazdım bu evliliği ama olan olmuş, hırsını çocuklardan çıkarma lütfen

Çocuklar arada hiçbir zaman kalmaması lazım.
Velayet annede demişsiniz. Madde kullanıyor galiba. Bu kadını tedaviye ikna edin. Çocuklarına nasıl sahip çıkmaz bir insan?! Çıkmayacaktın ne diye 3 tane doğurdun be kadın. Yazık, kul hakkının üst leveli diyelim buna.
Sizi tebrik ediyorum. Madem bu sorumluluğu yüklendiniz, Rabbim sonsuz sevgi ve sabır versin ki o çocukları da öyle büyütün.
Eşinize de görev verin.
Çocuklar bence terapi almalı. Yaşadıkları normal değil. Dolduruyor çocukları demişsiniz. En azından psikolog daima ruh sağlığının durumundan haberdar olur.
Bu dünyanın diğer tarafı da var, hiç mi insan düşünmez?!

Yorumları filan da okudum. Benim bir öğrencim vardı anneleri küçükken vefat etmiş babaları da hemen evlenmiş ve iki yeni kardeşleri olmuş. Ama öğrencim (erkek) annem annem diye sürekli yeni anneyi anlatıyordu çok seviyordu kadını. Sizin durumunuzda annenin sağ olması ve görüşmesi sorun ama çocuklar bu kadar emeğinize nankörlük etmezler sanırım. Benim öğrencim geçen sene Amerika’da evlendi. Üvey annesi buradan çeyiz hazırlayıp orada öyle güzel düğün yaptı ki öğrencime öz annesi o kadar detaya giremezdi bence.

Bu hikayede yanan siz olmuşsunuz:)
Kocanız akıllı, küçücük bebelerle sanki eski karısı annesinin evinden getirmiş gibi çocukları, ceketini alıp gidecek, gençliğini yaşayacaktı değil mi?
Aferin o kadına, en güzelini yapmış.
Bir adam 10 aylık emzikli bebesini bırakıp yeniden evlenebiliyorsa kadın neden yapamasın?

Başta dediğim gibi olan size olmuş ama yüreği güzel insansınız belli, Allah kolaylık versin size.

Madem çocukların annesi bu kadar kötü bir kadındı eşiniz neden bu kötü kadından 3 tane çocuk yapmış? Hadi yaptı peki bosanirken neden çocukların velayetini bu kötü huyları olan "kötü " kadına bırakmış?
Bence bu soruların cevapları hem bu hikaye hem de eş kişisi hakkında çok bilgi barındırıyor.

Eşiniz 14 yasındamı evlenmiş .Çok cesaretlısınız.Allah yardımcınız oldun .Ne denır ki

Yaslari kucuk oldugu icin mahkeme verms annesine kadin zaten bosandktn snra bozulms oyle huylari yokmus sdce anlasamamslr kadin cocklri doverms hp kafam gelmiyo deyip deyip abisi sehirde oturuyo onun yanina gderms cocklri brkip ole yani

Aferin kadina mi kadin zatn anlasamiyiruz bosanalim dems oda tamam dems hersey mahkme bitiyo velayet annede kaliyo cocklr kucuk ztn die snra kadin biz evlenmeden babaya veriiyo cocklri ztn 2 si devmli kaynanamdaydi bebegide veriyo al az annen baksn die arada cani isteyince alirms geri evlnince artk temelli brkti hpsini aramayida kesti baba anne aradi bole yapan kadn icin ama kadin dogurdgu cocklra acimadi ve evlendi die de yaptysa ben yapamam erkek cok var disarda ama evlat yok o bilmem ne hastasi eski ese kizip yada herhngi bsy icn evlat cezalandrilmaz

Arkadaslar her yoruma acigim bakın istedginizi yazabilirsnz gercek hikayedr garip gelebilir yasım dan dolayi skntı yok ama kimse kalkipta o kadini bana savunmasin goruyoruz neleri var he koca mi haksiz alirim 3 cocgmu 10 aylik ya bebegim anne cocuklari daha onlar alirim giderim polise bi siginma evine bakarim cocuklarima cabalarim devletin her imkani var yardim isterdim ama napti cocuklrni birakip neler neler yapti ve pisman olmayip hala gozunde cocuklari yok. Ben hayret ediyorum en kucuk kizi ben buyuttum kayinvalidem alsa 2 gun ozluyorum bu kadin nasil dayanir onu durduran ne ki dunyayi yakarim nerde evlatlarim die sacmalik ya rahatina duskun olamaz bi insan bu kadar oglumu opunce bile bazen aklina gelip agliyo iste ozmn elim ayagim baglaniyo napabilirm onceden arayip anasini gel bak ozlediler sni yarim saat gel evimde otur yada al disarda gez napcksan yap ilgilen 2 cikolata alsan kanarlar yazik op sev onlari kizim de oglum de dedim ne dedi biliyomanz bana belli olmaz belki gelirim dedi. Bende dedim ki sen ana deil tas sin tas die bida cocuklari canin siklr ararrsan gormek istym dersen yeminle gstermem sana seslerini duyurmam dddm korkmadi bile kaptti bidada aramadi o aradigini buldu gerisini ALLAHa havale ediyorumm..

Begenmedigi kadindan 3 çocuk yapmış bence siz herseyi tam hesaplayin .. Ayrıca cocuklarin size anne demesi bence yanlış annelerini bilsinler kötü ve ya iyi neyse ne anneler var

Ama hic bir zmana pisman olmadim tabi o hayallerde baska aynen 3kislik ailedense neden 6 kisilik aile ama kaderin onune kimse gecemiyo en cok ta biz yapiyorz kendi kaderimizi yaziyoruz bazen
Nasil 6 kaynanadami senle yasiyor yok artık 24 yaşında 3 çocuk ve kaynana arada birde esinin exi ehh iyimis valla

Kendi cocugunu dogurdugu zaman çok şey degisecek 24 yaşında evcilik oynuyor.. eşi memnun hergun övüyor hatta kessin cevresindende övgüler alıyor ha bak kimse senin gibi olamaz falan yetmemiski bdv yazip burdanda övgüler alip kendince mutlu olacak .. gencligini harciyor...

Kendi gençliğini veriyor dediğiniz gibi övgü yetmediğin de anlayacak.bazen ne desek boş insanın kendi yaşayıp görmesi gerekiyor

3 çocuklu adamla hangi ara aşık olup evlendin üstelik küçük bebeği 10 aylıkmış evlendiğinizde. Bu demek oluyor ki, adamla evliyken takılmışsın. Öncelikle bir kendine bak sonra karşındaki kadına salla. Eşin muhtemelen 3 çocuğa nafaka vermek istememiştir diye yanına almış çocukları. Öyle bir anlatmışsınız ki, sanki siz sütten çıkma ak kaşıksınız.artık bu forumda yazılanları okuya okuya. Bir insanın kurduğu cümlelerden onun nasıl biri olduğunu çözüyorum. Gözünüzle mi gördünüz kadının dost hayatı yaşadığını? Ayrıca size ne boşatmışsınız hala uğraşıyorsunuz.

Zaten kadınlara en kolay atılan iftiralar; namussuz, dost hayatı yaşıyor, beni aldattı...
Madem o kadar kötü kadın 3 çocuk neden? O zaman belki de çocuklar bu adamdan bile değil.
Konu sahibi hayatından çok memnun aferin demek için mi açmış konuyu anlamadım ki. Bu devirde birde 4. Çocuk düşünüyorlar. Heryer cahillik. Paşam sanki diğer çocuklara tam baktı da 4. Yü yapacaklar.

Başlığı okuyunca burası da bdv olunca başarı hikayesi sandım.
Ego tatmin olunca mutlu olunmuyor malesef. Aynen bebek bebektir kimden olursa olsun kendi çocuğuna bakmayan ilgilenmeyen adam senden olunca napacak. Üstelik daha 3üde bebek. Allah o yavrulara güzel kapılar açsın. Anne babadan şansız doğmuş kuzular

Başlığı okuyunca burası da bdv olunca başarı hikayesi sandım.
Ego tatmin olunca mutlu olunmuyor malesef. Aynen bebek bebektir kimden olursa olsun kendi çocuğuna bakmayan ilgilenmeyen adam senden olunca napacak. Üstelik daha 3üde bebek. Allah o yavrulara güzel kapılar açsın. Anne babadan şansız doğmuş kuzular

10 aylık bebekle boşanması garip en başta. Sizin ilişkiniz daha eskiye dayanıyor olmasın?
Ayrıca da akıllı insan işi değil genç yaşta elin çocuğunun bakıcısı olmak. Allah akıl fikir versin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…