116 kilodan 65 kiloya tam tamına 50 kiloya veda 💪🏻

Yaa ne güzel benimde acilen başlamam lazım ☺️ if ve kalori sayarak mi verdiniz bu kadar kiloyu?
Evet if den ayrı olarak Leslie ve yürüyüş yaptım o kadar ödem için değişik sular çaylar hazırladım içtim önemli olan aslında devam edebilmek arada duruyor kilo verme o sırada bırakmamak pes etmemek lazım diyet gibi düşünmeyin sağlıklı beslenme bu bir süre sonra yaşam biçimi haline geliyor zaten🥰

Kesinlikle ya almak çok zevkli ama vermek sıkıcı ve uğraştırıcı😫 10 kilo çok değil 2-3 ayda halledersin aslında daha da üzerine kilo almadan başla bir an önce inşallah tüm kadınlar fit olsun😍😍
İnşAllah 🤲🏻 Peki spor yaptınızmı? Bende hareket sıfır ☹️

Evet if den ayrı olarak Leslie ve yürüyüş yaptım o kadar ödem için değişik sular çaylar hazırladım içtim önemli olan aslında devam edebilmek arada duruyor kilo verme o sırada bırakmamak pes etmemek lazım diyet gibi düşünmeyin sağlıklı beslenme bu bir süre sonra yaşam biçimi haline geliyor zaten
Evet if den ayrı olarak Leslie ve yürüyüş yaptım o kadar ödem için değişik sular çaylar hazırladım içtim önemli olan aslında devam edebilmek arada duruyor kilo verme o sırada bırakmamak pes etmemek lazım diyet gibi düşünmeyin sağlıklı beslenme bu bir süre sonra yaşam biçimi haline geliyor zaten🥰

Evet haklısınız bide benim için en önemli şey kendime hakim olmak ama bunu yapamıyorum işte çok iyi giderken biranda bozabiliyorum://

İnşAllah 🤲🏻 Peki spor yaptınızmı? Bende hareket sıfır ☹️
Ben normalde hiç sevmem spor yapmayı ama mecburen yaptım tabi haftada 3 gün Leslie 3 mil 3 gün hem 3 mil Leslie hem 10bin adım şeklinde bazen de 30 dk bölgesel yapardım ve benim tek yapabildiğim spor Leslie Allahtan o var diğerlerini hiç yapamıyorum beceremiyorum🙈

Evet haklısınız bide benim için en önemli şey kendime hakim olmak ama bunu yapamıyorum işte çok iyi giderken biranda bozabiliyorum://
Bozsak bile devam etmek önemli birkaç gün bozduk diye diyeti bitmiş sayıyoruz ve daha fazla yiyoruz onun yerine bir iki gün mideye ve gözümüze bayram verip diyete geri dönebilmek önemli ben son 1-2 aydır 4 gün diyet yapıyorsam 3 gün bozuyordum çok veremedim son 1 ayda ama olsun 1-2 kilo vermek almaktan iyidir🥰

Ben normalde hiç sevmem spor yapmayı ama mecburen yaptım tabi haftada 3 gün Leslie 3 mil 3 gün hem 3 mil Leslie hem 10bin adım şeklinde bazen de 30 dk bölgesel yapardım ve benim tek yapabildiğim spor Leslie Allahtan o var diğerlerini hiç yapamıyorum beceremiyorum🙈
👏🏻 Helal olsun,

Çok teşekkür ederim😍 Hatta doğum günümde bile pasta üflemek yerine Leslie yaptım bir sonraki doğum günümde fit olarak rahat rahat yiyeceğim dedim🤣
Çok iradeli ve güçlü bir kadınsın 👍🏻
İnşAllah en yakın zamanda o irade banada gelir 🤲🏻
Çok tembelim ☹️

Çok iradeli ve güçlü bir kadınsın 👍🏻
İnşAllah en yakın zamanda o irade banada gelir 🤲🏻
Çok tembelim ☹️
İnşallah canım ya gerçekten geldiğinde hazır olduğunda yapıyorsun blr an önce aynı istek motivasyon sana gelsin ve kurtul tüm fazlalıklarından😍

Bozsak bile devam etmek önemli birkaç gün bozduk diye diyeti bitmiş sayıyoruz ve daha fazla yiyoruz onun yerine bir iki gün mideye ve gözümüze bayram verip diyete geri dönebilmek önemli ben son 1-2 aydır 4 gün diyet yapıyorsam 3 gün bozuyordum çok veremedim son 1 ayda ama olsun 1-2 kilo vermek almaktan iyidir🥰
Doğru diyorsunuz🤗 başlayacağım inşallah çok sağ olun ♥️

Çok Teşekkür ederim😍😍inşallah korumayı da becerebilirim🤭
Azmedince o da olur.🤸🏋️🧎🏊🏃 Ben de 14 ay önce 96 kg ile başladım ve 61 kusura indim. Yaş ve sağlık faktörlerine rağmen. 😍
3 aydır üç aşağı, beş aşağı aynı kiloyu muhafaza ediyorum. Şimdi gözümü 50'li kilolara diktim. Gün içinde aldığım kaloriyi düşürmeden, yaptığım sporları arttırmadan ( sağlığım izin vermiyor) beslenme düzenini degistirerek deniyorum. Bundan önce üç ana öğün, iki ara öğün yapıyordum. 3 gündür İf'e geçtim. Bu iş sabır, azim işi. İstenilen kiloya ulasilsa bile, kontrolü elden bırakmamak lazım. Ben eminim ki başaracağız ve tekrar kilo almayacağız. 👍💪👊

Azmedince o da olur.🤸🏋️🧎🏊🏃 Ben de 14 ay önce 96 kg ile başladım ve 61 kusura indim. Yaş ve sağlık faktörlerine rağmen. 😍
3 aydır üç aşağı, beş aşağı aynı kiloyu muhafaza ediyorum. Şimdi gözümü 50'li kilolara diktim. Gün içinde aldığım kaloriyi düşürmeden, yaptığım sporları arttırmadan ( sağlığım izin vermiyor) beslenme düzenini degistirerek deniyorum. Bundan önce üç ana öğün, iki ara öğün yapıyordum. 3 gündür İf'e geçtim. Bu iş sabır, azim işi. İstenilen kiloya ulasilsa bile, kontrolü elden bırakmamak lazım. Ben eminim ki başaracağız ve tekrar kilo almayacağız. 👍💪👊
Harikasınız gerçekten sizi tebrik ederim😍 Bence şimdiki kilonuz da gayet iyi ama 5li rakamlara bu kadar yakınken 2-3 kilo daha verip 50leri görmek güzel olur tabi🤩koruyabilmek gerçekten zor eski diyetlerimde hep fazlasıyla geri aldım ama şu an kontrolü tamamen bırakmıyorum arada yiyorum arada tutuyorum 65-66 arası gidip gelmeye çalışacağım inşallah ben de sizin gibi becerebilirim korumayı🥰 Yeme düzenini değiştirmek eminim fark eder if güzel zayıflatıyor zaten ben geç kahvaltı ettiğim için bana çok uymuştu🥰

9261B4EC-EFD3-4483-8F1F-40B8C9929005.jpeg

Eskiden hep siyah giyinirdim şimdi çok nadir giyiniyorum 1-2 parça siyah kıyafetim var o kadar mecbur hissettiğin için değil de istediğin için siyah giyinmek hoş bir duygu😍
İpince değilim tabi ama bulunduğum kilo bana yetiyor🤗

Ekmek ve pirinç kullanmadım hiç kahvaltıda ekmek yerine wasa yerdim 1 adet tatlı neredeyse hiç tüketmedim onun yerine züber var tatlı ihtiyacını karşılıyor tavsiye ederim ben de tatlı düşkünü biriyimdir beni kesiyor züber başta zor oluyor gerçekten ama ilk 2 haftayı atlatın ondan sonra alışıyorsunuz bu arada kaç kilo vermeyi düşünüyorsun🥰
Maşallah benimde kilom çok yaşım genç ama baslayamiyirum bir türlü emziriyorum ve çok acikiyorum

X