2.5 Ayda 17 Kg Verdiğim Diyet Listem

Kızlar dünsabah diyete bbaşlamadan önce kilom 74.8 di bu sabah 73.8 :) şaka gibi günde bi kilomu verdim :)

Ben kahvaltıda sadecebi tane haşlanmış yumurta (toktutar diye) bir de iki uuçtane salata yiyorum.. Ne zeytin ne peynir yemiyorum.. OÖğlen sadece çorba(ekmek kepek de olsa yemiyorum hiçbir oöğünde) akşam da sebze yemeği ekmeksiz yine ... Bu şekil gidiyorum bakalım nolucak :)

Ben kahvaltıda sadecebi tane haşlanmış yumurta (toktutar diye) bir de iki uuçtane salata yiyorum.. Ne zeytin ne peynir yemiyorum.. OÖğlen sadece çorba(ekmek kepek de olsa yemiyorum hiçbir oöğünde) akşam da sebze yemeği ekmeksiz yine ... Bu şekil gidiyorum bakalım nolucak :)
Nasil dayanacaksiniz buna.benim bunyem kaldirmaz sahsen..su an emzirdigim icin zaten burdaki listeye mecbur bir seyler ekliyorum..ama emzirmesem de sizin diyete hayatta uyamazdim

Ben doğumdansonra bi ayda 16 kilo verdim bunları bile yemedim resmen AC gezdim.. Sanırım biraz abartiyorum ama tutabiliyorum kendimi su an mesela açlıktan geberiyorum ama tutucam kendimi başka çare yok bu 10 kilo gitmeli :)
Nasil dayanacaksiniz buna.benim bunyem kaldirmaz sahsen..su an emzirdigim icin zaten burdaki listeye mecbur bir seyler ekliyorum..ama emzirmesem de sizin diyete hayatta uyamazdim

Bgn bi tane haşlanmış yumurta bi tane zeytin iki uç tane salata yedim kahvaltıda... Ekmek hiç yok.. Öğlen bi kase çorba içtim yine ekmeksiz... Yanında çok az domates salata.. Akşama ne yiyim bilemedim eşime patlıcan oturtma yaptım ama yağlı ekmeksiz çatalla yesemmi diye düşündüm ama yok bimden tavuk alım de yağsız kizartip yiyim ekmeksiz :)

Pek
Ben doğumdansonra bi ayda 16 kilo verdim bunları bile yemedim resmen AC gezdim.. Sanırım biraz abartiyorum ama tutabiliyorum kendimi su an mesela açlıktan geberiyorum ama tutucam kendimi başka çare yok bu 10 kilo gitmeli :)
Peki emzirmiyor musun..ben de ac gezdim ama vicdan azabi duyup tekrar yedim..ki sutum hep azdi.hem emziriyrm hem mama veriyorum

Sabah
Tam bugday ekmegiyle kasarli tost (kasarin kalorisi cokmus bir daha beyaz peynirle yapacagim ins)
1salatalik
4zeytin
3incir (sut olsun diye)
Cay

Ogle
1kase yogurt (abarttim)
1kase mercimek corbasi
1dilim ekmek

Aksam
2light eti misir patlagi
1tabak fasulye
1dilim ekmek

3litre su...maden suyu
Spor yok..bebisle ugrasmak var :)

Ben emziremiyorum gogsumde geçmeyen yaralar oldu maalesef bi turlu iyileştirmedi sagarak verdim onla da yara oldu kan içinde olan göğüsten bebegime faydası olmayacaktı bir ay sagarak verebildim anca o da yetmedi damla damla geliyordu sutum emzirseydim diyet yapmazdim asla ama olmadı maalesef mamaya devam... Madem öyle diyet yapım dedim araştırdım burayı buldum.. 3litre su maşallah ben 3 bardak içtim mi acaba bgn suyla hiç aram yok ama emzirdigimde zaman çok içiyordum çok susuyor o zaman insan normal tabi senin okadar içmen.. Sabah kilom 73.8 hatta öğlen 73.5 e inmişti ama şimdi baktım 74.3 :)
Pek

Peki emzirmiyor musun..ben de ac gezdim ama vicdan azabi duyup tekrar yedim..ki sutum hep azdi.hem emziriyrm hem mama veriyorum

Su an tartıda 72.9 geliyorum :) 3.günüm... 74.8 ile başlamıştım 3 günde 2 kilo verdim :)

S
Ben emziremiyorum gogsumde geçmeyen yaralar oldu maalesef bi turlu iyileştirmedi sagarak verdim onla da yara oldu kan içinde olan göğüsten bebegime faydası olmayacaktı bir ay sagarak verebildim anca o da yetmedi damla damla geliyordu sutum emzirseydim diyet yapmazdim asla ama olmadı maalesef mamaya devam... Madem öyle diyet yapım dedim araştırdım burayı buldum.. 3litre su maşallah ben 3 bardak içtim mi acaba bgn suyla hiç aram yok ama emzirdigimde zaman çok içiyordum çok susuyor o zaman insan normal tabi senin okadar içmen.. Sabah kilom 73.8 hatta öğlen 73.5 e inmişti ama şimdi baktım 74.3 :)
Ben de suyu bu kadar icemem.emzirdigim icin zorluyorum kendimi...baya vermissin kilo..masallah..darisi basima :KK66:.. diyet yapmadigim donem de cok sutum olmadi malesef..ama cok sukur bebek kilo aliyor..mamayi kessem mi diye dusunuyorum..doktor az da olsa mama ver diyor..kafam karisti..gunluk 2sefer 60ml veriyorum..yani toplamda 120ml mama veriyorum gerisini emziriyorum..oglum 3.5 aylik..sence cok mu mama

Dunku menum
Dun listeden baya uzaklastim :KK43:
Sabah
Tam bugday ekmegiyle beyaz peynirli tost
1domates
4zeytin
Sekersiz cay
1haslanmis yumurta(tok tuttugu icin)

Ogle
2 bardak kefir (sut yaptigi icin)
2kayisi kurusu

Aksam
Firinda az yagli balik (baya yedim ama )
Bol salata

2litre su

Su an oglum memeyi birakma egiliminde..gunduz emmiyor anca uyuyunca emzirebiliyorum.kendine gelir gelmez memeyi reddediyor aglamaya basliyor.sanirim biberona alisti. 6ayi tamamlayim baska bir sey istrmiyorum..anne sutu eminim cok daha iyidir ama olmayinca olmuyor ne yapalim..ki benim bebegim tup bebek.aglaya aglaya cocuk sahibi oldum..cok sukur her halimize.bir de sutum yok bebek anne sutu almadi diye uzulmeyim diyorum.oncesinde baya uzuldum cunku kota doldu :) Allah bebeklerimize saglik versin mamayla buyuyen cok cocuk var

selam kızlar hafta sonu hiç dikkat edemedim ama bugun kendi kendime söz verdim abur cubur falan yok akşamları yuruyuş yapıcam bu listeye tam uyamam ama yınede dıkkat edicem başlangıç kılom 68,6 cuma gunu tekarr tartılırım hepimize başarılar hedef kılom 57

78le baslamistim bugun 76.9 ciktim..1.100 gitmis..sanirim 3gunde...eylule kadar hedef 70...daha sonra citayi yukseltip hedef 65 insallah :)

Listeden daha az yedim... Mesela sabah sadece haşlanmış yumurta bi tane uçtane salata.. Ekmek zeytin vs hhiç yok.. Öğlen bi kase çorba sadece bazen biraz da yoğurt.. Akşam da yağsız tavuk kızartma... Bgn 4.ggunum 72.9 um..

Sana da maşallahcnm. İyi vvermissin :)
listeye tam uyarak mi verdin 2kiloyu?

78le baslamistim bugun 76.9 ciktim..1.100 gitmis..sanirim 3gunde...eylule kadar hedef 70...daha sonra citayi yukseltip hedef 65 insallah :)

Listeden daha az yedim... Mesela sabah sadece haşlanmış yumurta bi tane uçtane salata.. Ekmek zeytin vs hhiç yok.. Öğlen bi kase çorba sadece bazen biraz da yoğurt.. Akşam da yağsız tavuk kızartma... Bgn 4.ggunum 72.9 um..

Sana da maşallahcnm. İyi vvermissin :)
Bugun cok yedim ama :KK43: yarina kesinlikle dusmez bari ayni kalsa

X