2.5 Ayda 17 Kg Verdiğim Diyet Listem

Sabah
1haslanmis yumurta
Bugday ekmegiyle tost (beyaz peynirli)
Domates.salatalik
2bardak kefir sut olsun diye..ama 1bardak 140kaloriymis

Ara
6kayisi
2pirinc ve misir patlagi (light etinin)
1kare bitter
1bardak yagli sut (tarcinli) (guya seker istegimi bastirsin diye)

ogle
salata
taze fasulye yemegi
Yogurt kaymagi( bayilirim ama cok kaloriliymis)

Aksam
patates salatasi

su 2litre
2tane maden suyu
1bardak rezene

umarim bu saatten sonra bir sey yemem

Maşallah cnm afiyet bal şeker olsun demek isterdim ama olmasın :) 3 günde iki kilo verdim bgn 4.gün kilomda azalma yok diye nerdeyse moralim bozulacak sanki her gün bi kilo verecem :) çok sabirsizim günde bi kilo ne kadar sağlıklı :// gebelikte 28 kilo almistim geri 10 kilo kaldı daha bir buçuk aylık bebegim... Çok hızlı veriyorum sağlığımdan olmasam barı demirim dibe vurmuş inş bu liste sağlıklıdır... Su an bir bardak sut iciyorum en azından süt yoğurt yiyim barı ekmek yok yağ yok şeker yok un zaten yok... Umarım kilolar gider

Merhabalar hanımlar bende emziriyorum 1 yaşında oğlum var 67 kiloyum şu an Boyum 1.64 25 yaşındayım bu diyeti yapanlar memnun musunuz sonuçlar nasıl 15 günde 7 kilo vermem lazım tatil için etkili olur mu ne diyorsunuz

15 günde 7 kilo çok da sağlıklı olmasa gerek... Gerçi ben 3 günde iki kilo verdim ama bgn 5.gün kilo aynı azalma yok daha... Bide ben bgn diyet dışına çıktım anneme gidince daha gitmiycem hemen tartıda 700 gr fazla çıktım moralim bozuldu :KK43: bu diyet ise yarıyor devam edicem tavsiye ederim
Merhabalar hanımlar bende emziriyorum 1 yaşında oğlum var 67 kiloyum şu an Boyum 1.64 25 yaşındayım bu diyeti yapanlar memnun musunuz sonuçlar nasıl 15 günde 7 kilo vermem lazım tatil için etkili olur mu ne diyorsunuz

Verenler var..ama ben emzirdigim icin cok bagimsiz takiliyorum

Bugunku menum cok karisik.pglum hastalandi ne yedigimi bilmiyorum

1litre kefir
7-8incir
1kasik pekmez
8kasik humana still tea
bunlar sut olsun diye yiyip ictiklerim

Bu arada 1litre kefir 500-600civari bir kaloriye sahip

aksam da firinda patatesli tavuk
1dilim karpuz
maden suyu
Simdiye kadar 1.5litre su ictim bu saattn sonra maksimum 2 olur

Oglum hasta grip oldu el kadar cocuk

Geçmiş olsun :KK43: ne kadarlik bebeğin ??
Bugunku menum cok karisik.pglum hastalandi ne yedigimi bilmiyorum

1litre kefir
7-8incir
1kasik pekmez
8kasik humana still tea
bunlar sut olsun diye yiyip ictiklerim

Bu arada 1litre kefir 500-600civari bir kaloriye sahip

aksam da firinda patatesli tavuk
1dilim karpuz
maden suyu
Simdiye kadar 1.5litre su ictim bu saattn sonra maksimum 2 olur

Oglum hasta grip oldu el kadar cocuk

Evet ya kotu olmuş bnmki de 52 günlük çokminik daha bebislerimiz aallahım korusun hastalıklardan ne ilaç kullanılır ne başka bisey... Dikkat et sennde cnm kalabalık ortamlara sokmamaya çalış bayram mecbur olmuşda bundan sonra dikkat et ... İİnş en kısazamanda ddüzelir minnak
Sag ol canim..3.5 aylik..bayramda aile ziyaretlerinde virus kapti sanirim..grip oldu ve oksuruyor..6aydan once olmasi cok kotu..insan ne yapacagini sasiriyor.ki ilac vermek de cok mantikli degil bu donemde.

Kizlarrrr bu diyeti yapan ya da yapacak arkadaşlar whattshap kullanan var mi aranızda orda grup kursak yediğimizictigimizi kilo takiplerimizi daha hızlıbi sşekildepaylassak ne dersiniz ? Ozelden birbirimize telimizi verelim ben grup kurarim... Daha oönce de bebislerimiz beklerken ggrup kurmustuk hamis arkadaşlarla halenn de konuşuyoruz :) ne dersiniz ??

Arkadaşlar bu sefer gerçekten başlamayı düşünüyorum. İpleri elime alma vakti geldi. Yarın allahın izniyle başlıyorum. İnşallah bozmam.

Kızlar ozelden tel verin grup kuruyorum ben 74.8 ile 24 temmuzda mi ne başladım su an 70.4 um :)4.400 gitti :) arada kacamaklara rağmen..

Aslında bir haftada 2.5 kilo gitmişti ama son iki haftada çok kaçamak yaptım piknik misafir yüzünden .. Yoksa sıkıddiyet yaptın mi haftada en az bi kilo gidiyor bu diyette

günaydın kızlar daha öncede bu diyeti yapmaya karar vermiştim ama başlayamadım maalesef c tesi günü başladım hayırlısıyla birebir yapmıyorum ama yinede faydasını görmeye başladım gidecek bu kilolar hepinize kolay gelsin

X