2010 Nisan Anneleri

selamm sevgiliii topiğim :))

ayy çok duygulandım buraya yazınca... buraya ilk yazdığımda hamile bile değildim.. :KK25: şimdi 16,5 aylık yaramazz oğlum var.. uzun zamandır face de grup kurup,paylaşımlara ordan devam edince burasını boşladık tabi.. ilk göz ağrım kk ne girmek kolay olmadı tabi.. şifremni unutmuşum :KK9: yeni şifre istedim maille gönderdiler sağolsunlar.. ne zamandır aklımdaydı.. ayy iyi oldu yaw.. :KK64: bizden kimse yazmıyormu artık buraya acaba.. pff.. neyse azıcık bakınayım ben :) herkesleri ve de bebişlerini öperim :KK16:

ayy çok duygulandım buraya yazınca... buraya ilk yazdığımda hamile bile değildim.. :KK25: şimdi 16,5 aylık yaramazz oğlum var.. uzun zamandır face de grup kurup,paylaşımlara ordan devam edince burasını boşladık tabi.. ilk göz ağrım kk ne girmek kolay olmadı tabi.. şifremni unutmuşum :KK9: yeni şifre istedim maille gönderdiler sağolsunlar.. ne zamandır aklımdaydı.. ayy iyi oldu yaw.. :KK64: bizden kimse yazmıyormu artık buraya acaba.. pff.. neyse azıcık bakınayım ben :) herkesleri ve de bebişlerini öperim :KK16:

ii yapmıssın canm bennde yenikaıldım guruba allah bagııslasın canım benkide 15buçuk aylık oldu valla bu siteii oluyo neyse tanıstıgıma memnun oldum:KK9:

ii yapmıssın canm bennde yenikaıldım guruba allah bagııslasın canım benkide 15buçuk aylık oldu valla bu siteii oluyo neyse tanıstıgıma memnun oldum:KK9:

:KK16: bende memnun oldum canım... bu site ilk göz ağrımızdı ama şimdi face daha kolay geliyo hepimize.. 57 kişiyiz grupta. orda paylaşım yapıyoruz.. neyse burayı unutmuştum nerdeyse :KK43: bakarım arada.. seninkini de Allah bağışlasın canım.

slmm kızlarr
primanın yarışmasına katıldık
bizi desteklerseniz seviniriz :))
Prima Yıldızını Arıyor
sitesine girip ''medaa'' diye aratırıp oylarınızı verebilirsiniz :))

ana kızlar nerdesınız ben tatıle gıttım geldım kımse gırmemeıs[/QUOTE

valla en güzelini sen yapmıssın canım biz burda sıcaktan kavrulalım sen tatilini yaptında geldin ramazanda neyzpcaz kızlar ben izmiredeyim sıcaktam ramazanı nasıl geçirecegimim hiç düsünemiyorum malum istanbuldan geldim buraya 2sene oldu ama halen sıcagına alısamadım kızımı bir görseniz sıcaktan ne bsey yiyo nede uuyabiliyor meltemcim senin bebişe yaptıgın çorba tariflerden varsa ilete bana bende deniyim arık neti tükettim çorbalardan tamam tatil güğzeli ben aranıza yeni katılmıstım seninlende tanıstıgıma memnun oldum

kızlar nerdesininz çok sıcak bebişim sıcaktan durmuyo ramazanda geldi hayırlı olsun

valacanım eve klima taktıdrdık bugün okadarserinki izmir gibi bir yerde her eve klıma şarttır

slmm kızlarr
primanın yarışmasına katıldık
bizi desteklerseniz seviniriz :))
Prima Yıldızını Arıyor
sitesine girip ''medaa'' diye aratırıp oylarınızı verebilirsiniz :))

selam kızlar
ramazanınız mubarek olsun hergun gıreyım dıyorum fırsat bulup gıremıyorum kızlar corba tarıflrını en guzel nısan bebeıslerı ek gıdaya baslıyor vardı kk da oradan alabılırsınız hayrısım mama annemızle guzel paylasımlarda bulunduk ay neydı o gunler
bennu sultan hala fazla konusmasada anne abı ve teyzeyı guzel söyluyor dada desede hala babasına
tam tatlılık zamanlrı benımle msn ded görusebılırsınız buraya gırmemm zor oluyo
benım hormonlı kızıma yaptıgım yemek tarıflerımden ıstersenız msn den daha kolay ulasırsınız özelden atın msj
gelelım bana 65 kılo ıle dogum yapmıs olan ben suan 76 laardayım kosu bandı aldım ramazzandan sonra daha sıkı kullananrak acıl zayıflamam lazım gelmekte ıste bızden haberler bu kadar göruserız bebeklerınıze ve kendınıze ıyı bakın

sağol canım seninde ramazanın hayırlı olsun.sıcaklardan bizde dertliyiz

kızlardan kimse girmiyyomu akadaslar valla giriyorum da kimseyi göremiyorum tek basıma takılıyorum hadi kızlar bra canlanın bakın bana böle bi cadıyla yine sizi untmuyorum hadi bekliyorum hepinini öptüm

bende memnun oldum canım... bu site ilk göz ağrımızdı ama şimdi face daha kolay geliyo hepimize.. 57 kişiyiz grupta. orda paylaşım yapıyoruz.. neyse burayı unutmuştum nerdeyse :KK43: bakarım arada.. seninkini de Allah bağışlasın canım.
face de nisan anneleri olarakmı gurubunuz canım benimde burası ilk göz ağrım ama biraz karışık sanki...herkese selam
:KK66:

bende memnun oldum canım... bu site ilk göz ağrımızdı ama şimdi face daha kolay geliyo hepimize.. 57 kişiyiz grupta. orda paylaşım yapıyoruz.. neyse burayı unutmuştum nerdeyse :KK43: bakarım arada.. seninkini de Allah bağışlasın canım.
facede nisan annelerimi gurubunuz canım benimde burası ilk göz ağrım

facede nisan annelerimi gurubunuz canım benimde burası ilk göz ağrım

evet canım bende memnun oldum nisan anneleri gurubundayız ara sıra çocuklardan fırsat oldukca giriryoruz canım neyse tanıstıgıma memnunoldum görüsmek üzere hoscakal:KK49:

mrh haımlar daha önce kadınlar kulübünden bi grup annelere hatıra olsun diye aynı oyuncaklar örmüşdük,ilgilenirseniz siteme bi göz atın
HAYATIMIN İÇİNDEN.....

oyuncaklarımdan bazıları
$page.jpg $318528_203522503053065_100001859501820_476303_202211914_n.jpg $297634_203522116386437_100001859501820_476302_1202969218_n.jpg $297634_203522116386437_100001859501820_476302_1202969218_n.jpg $181511_125022100903106_100001859501820_168374_3595545_n.jpg

Merhaba Anneler, Anne Adayları

Nisan Annelerinin Kadinlar Kulubu Facebook Grup Adresi : Nisan Anneleri Facebook Grup

Kadinlar Kulubu Facebook Sayfa Adresi : Kadınlar Kulübü Facebook Sayfa

Kadinlar Kulubu Facebook Hesabı : Kadınlar Kulübü Facebook Profil

Kadinlar Kulubu Facebook Grup Adresi : Kadinlar Kulubu Facebook Grup

nisananneleri@groups.facebook.com adresine mail atarak Nisan Anneleri Facebook grubuna ileti yollamış olursunuz. Yani facebook sayfasina girmeden oraya da ileti yollayabilirsiniz.

Aylara göre anne gruplarında yıllara göre ayırım yapmadık. Diğer gruplar böyle ayırımda bulunmuş bu tamamen kadınlar kulübü üyelerine ait bir gruptur.

Nisan Annelerinin Kadinlar Kulubu Facebook Grup için editor aramaktayız bu bilgiyide eklemek isterim ...

:KK49:

Benim sessiz topiğim,ne muhabbetler etmiştik ne heyecanlar paylaşmıştık burada:KK43:

vay be ne kadar uzun zaman oldu buraya girmeyeli ne zaman girsem bu siteye içim bi garip oluyor face den daha çok takip ediyorum ben de ama buranın o zamanlarki tadını bi yerde bulabileceğimi sanmıyoum :2:

mrh haımlar daha önce kadınlar kulübünden bi grup annelere hatıra olsun diye aynı oyuncaklar örmüşdük,ilgilenirseniz siteme bi göz atın
hayatımın içinden.....

oyuncaklarımdan bazıları
Eki Görüntüle 275072 Eki Görüntüle 275073 Eki Görüntüle 275074 Eki Görüntüle 275074 Eki Görüntüle 275075

beni kızım bayılır böleoyuncaklara özellikle de pepeye ve şilaya gerçekten çok gerçekten çok güzelomuş ellerine saglık canım
:KK34:

:KK5: selamlarrr... sabah aklıma geldi.. bir girip bakayım dedim.. nelerr nelerr yaşadık,konuştuk,paylaştık burda :KK43: ayy çok duygulandım ben yaa.. ilk kese,bebiş,pıtpıtler,ikili-üçlü test :) çok hoş heyecanlardı. şimdi face daha kolay geliyor hepimize sanırım.. ama arada sırada da olsa burayı unutmayalımmm :KK16:

X