2010 Nisan Anneleri

:KK5: selamlarrr... sabah aklıma geldi.. bir girip bakayım dedim.. nelerr nelerr yaşadık,konuştuk,paylaştık burda :KK43: ayy çok duygulandım ben yaa.. ilk kese,bebiş,pıtpıtler,ikili-üçlü test :) çok hoş heyecanlardı. şimdi face daha kolay geliyor hepimize sanırım.. ama arada sırada da olsa burayı unutmayalımmm :KK16:
ben hep gelip bakıyorum ama burda ses-seda yok:KK43:(

kızlaaaaar ben ikinci heyecanımı yaşarken sizlerle burada yaşadığımız anları yad ediyorum bazen çok özledim o ilk heyecanlarımızı da. hepinizi çok öpüyorum

Merhabalar bende 2010 mart annesi olacakken 1 hafta gecikme sonucu 2010 nisan anası oldum..
genelde martta beklediğimizden paylaşımlarım oradan oldu son anda belli oldu yani..
eğer aynı dönemde doğan kuzularınızla benim gibi çeşitli oyunlar oynamak isterseniz,
onun için bir blog yazıyorum tüm oyunlarımız orada mevcut..
sizinde yararlanmanız için paylaşmak istedim
sevgiler

durununannesi

slm nisan anneleri 9 ayda burda geçirdim günümü hamilelik boyunca neler paylaştık yaaa nie kimsecikler girmio bakim benim oğlan nisan 4 te 3. yaş gününü kutladık oğlum şimdi bizimle muhabbet ediyor devamlı masal anlatmamı istiyor nisan ayı koca bebişlerinize hangi maslları anlatıosunuz kızlar şuanlık sadece kırmızı başlıklı kız dinliyor oda değiştirme yaptım maslda kendimce öle anlatıorum artı son sorum tuvalet eğitimi ne alemde biz hala bez liyiz hepinizi öpüyorum canı gönülden.

slm nisan anneleri 9 ayda burda geçirdim günümü hamilelik boyunca neler paylaştık yaaa nie kimsecikler girmio bakim benim oğlan nisan 4 te 3. yaş gününü kutladık oğlum şimdi bizimle muhabbet ediyor devamlı masal anlatmamı istiyor nisan ayı koca bebişlerinize hangi maslları anlatıosunuz kızlar şuanlık sadece kırmızı başlıklı kız dinliyor oda değiştirme yaptım maslda kendimce öle anlatıorum artı son sorum tuvalet eğitimi ne alemde biz hala bez liyiz hepinizi öpüyorum canı gönülden.

aynen biz de bezliyiz ve aynı gelişmeler bizde de mevcut cnm:KK1: kimsecikler yok.face den görüşüyorlardı bizimkiler.bilen varsa bize msj atsın nisan anneleri ordan da görüşelim.:KK16:

:nazar::nazar::nazar:
bizde 3 nisan da kutladık yeni yaşımızı.Allah hepimizin çocuklarını bağışlasın ve hayırlı yaşlar nasip etsin.
:nazar:tüm 2010 nisan bebeklerinin doğum gününü kutluyorum teyzeleri olaraktan:KK54:

bez li dedin ya ne zaman başlıcan tuvalet eğitimine bizim oğlan istemiyor illa bez li olcak. napcaz bilmiorum...
saten herkes faceci olmuş buraya pek giren yok ama burası benim için çok özel bu nisan anneleri sayfası benim sayfaaaam bırakmam biz burdan muhabbetimizi edek belki elimiz uğurlu gelir

bez li dedin ya ne zaman başlıcan tuvalet eğitimine bizim oğlan istemiyor illa bez li olcak. napcaz bilmiorum...
saten herkes faceci olmuş buraya pek giren yok ama burası benim için çok özel bu nisan anneleri sayfası benim sayfaaaam bırakmam biz burdan muhabbetimizi edek belki elimiz uğurlu gelir

benim ki de pek bir hevesli ama icraat yok henüz:) çişim geldi derken gidelimmi diyorum ama zaten o var derken yapmış oluyor soytarı.biraz daha havalar ısınsın da,o zaman kolları sıvıcaz artık.valla napıcam diye kara kara düşünüyorum,nasıl alıştıracam? alafrangamı. alaturkamı. ördek mi ,lazımlık mı, alıştırma donu mu?şaştım da şaştım:KK31: sen ne öneriyosun

Herkese meraba
Benim kızımda kocaman oldu. Bezimizi çoktan attık. Masal anlatmayıda bize bırakmıyo. Hep o anlatıyo, o söylüyo maşşallah çenesine aşkımın.
Burda sizinle yaşıcam ya da okiicam diye göbeğimi masalara dayıyodum. Ne günlerdi:)

Siz olsaydınız seçimi hangisinden yana kullanırdınız?:KK53::KK53::26::26::26::26:
http://www.kadinlarkulubu.com/agusto...ngi-puset.html (Hangi Puset?)

Canım ben linkini açamadım. ama Chicco snappy den çok memnunum.

ara bakıyorum hep.ne de olsa herşey burada başladı...:))hamileyken ne kadar da heyecanlıydık.çoğumuz 2. bebişleri bile oldu.face kolayımıza mı geliyor burayı askıya aldık ya...hepinizi çok seviyorum...

uzuuun zaman oldu buraya uğramayalı. özlemişim. ne günler geçirdik burda. dostluklarımız burda başladı. çok özel ve güzel günlerdi. şimdi kocaman oldu tabi sıpalar :) biz bezi atalı 1 yılı geçti neredeyse. gece gündüz aynı anda bıraktım maşallah srun yaşamadan. herkesi sevgiyle öpüyorum :KK16:

uzuuun zaman oldu buraya uğramayalı. özlemişim. ne günler geçirdik burda. dostluklarımız burda başladı. çok özel ve güzel günlerdi. şimdi kocaman oldu tabi sıpalar :) biz bezi atalı 1 yılı geçti neredeyse. gece gündüz aynı anda bıraktım maşallah srun yaşamadan. herkesi sevgiyle öpüyorum :KK16:

birde alıştırmayla ilgili bilgilendirseydin çok iyi olurdu,benim ilk çocuğum.etrafımdaki herkesden bunu işitiyorum: aaaa geç kalmışın biz bıraktık geçen sene falan diyorlar...moralim bozuluyor....ne mutlu size o nzaman:KK25:

X