2010 Ocak Anneleri bu topicte bulualm....

Bebeğime ...... Almayı Düşünüyorum...

• Ankete Katılan
    304
  • This poll will close: .
kızlar Jjulliet girmiyor.iidir inş. geziniyor herhalde. haberi olan ?

ben yazdığın isimlerden en çok aras'ı sevdim. zemuszemus
babür'den hiç hoşlanmadım şahsen.
dağhan güzel ama söylenişi zor geliyor bana.
barın da sanki batın der gibi. ya da ben hastanede 3 gündebir batın ultrasonu çektirmekten kafayı yedim. :roflol:

hepsine bir kulp buldum yuh bana.
ama favorim aras..vereliniortak
esmeralda gözünaydın canım sonunda bebeğini kucaklamışsın.çoksevindim okuyunca çok duygulandım.bebeğini eve götürmene az kaldı.sabret canım yeterki sağlıklı olsun bebişin...hayırlısıyla eve beraber gideceğiniz günler yakın....
kızlar gün yaklaştıkça benim bana benzeyen kocamla kafamız iyice karıştı iki müşkülpesent karmakarşık olduk, konu isim tabiiki...aras, barın, babür ve dağhan...gittikçe seçenekler artıyor...bi el atıverin, hepinizin görüşlerini istiyorum, başına hüseyin getirerek bi düşünün hangisi daha hoş geliyor kulağa...?
canım bu isimlerin hiçbirini beğenmedim ben....arasın da anlamı güzel değil bence başka isimler düşünün.
benım doğum 7ocak kızlar ocagı görürmüyüm ne dersınız.sizin ocak sonlarımı benım gibi bası olan yokmu.
benim de 6-7 ocak gibi olacak gibi.ocak başı olacak çok kişi var burada.şimdi kimler olduğunu hatırlamıyorum ama yalnız değiliz canım...
Tesekkur ederım meltem arkadasım.bugun bayram dolayısıyla pekte sevmedıgım gorumcemı aradım.bana esımın yanında demesın mı cok ıs yap sureklı hareket et dogumun daha kolay olur.bu arada zaten belım sırtım agrıyor.zor egılıyorum.hangı ıs.yapıyorum tabıkı de.sureklı nasıl yapayım.bıde yuru dedı bolbol.esım zaten cok tıtız onun da elıne koz oldu.gordunmu ablam ne dıyor dedı.kendını zorlama ama bu aralar ıslerı ıyıce saldın dedı.Çok moralım bozuldu.sen tecrubelısın ıs yapmakla alakası var mı.yapıyorum ıs ama eskıye gore cok az..
aramakla iyi etmişsin küsleri barıştırmak sevaptır hele ki bayram gününde....boşver sen bildiğin gibi yap.yani eğer iş yaparken rahatsız oluyorsan yapma.görümcen akıl vereceğine gelip senin işlerine yardım etsin biraz.öyle sürekli oturmuyormuşsun da...iş de yapıyormuşsun işte.yoksa ev pslik içinde kalır öyle değil mi?eşler bir yere kadar becerebiliyor ev işlerini.benim eşimde yardımcı oluyor ama bi yere kadar gerisini gene ben yapıyorum.zaten hiç bi şey yapılmayan evi pislik götürür..bu insanlar da herşeye karışıp karıştırmasalar olmaz.....

bendende herkeslere gunaydın kızlar.kaduscum sagol.gorumcem duzcede ben kocaelınde.tabı uzaktan agız vermesı kolay.kaynanamda orda kızında.o da gelsın yardımcı olsun ıstedım...ama oralı bıle olmadı...

kimsecikler yok buralarda herkes bayram gezmelerinde demekki.benimde misafirlerim var kayınvalidemler eltimler cümbür cemaat bende off ya çok yoruldum ikide küçük çocuk var hap kadar evde deli olmak üzereyim yani.kimsede bu kadın 8 aylık hamile demiyor sabahtan beri canım çıktı kahvaltı hazırla kahve yap çay getir götür.isyan etmek üzereyim size yazayımda içimi dökeyim dedim biraz yoksa az sonra çatlıyacağım....benim bayram böyle geçecek daha üç gün bendeler.fazla giremiyorum siteye o yüzden.sizin bayramlarınız çok güzel geçiyordur inşallah zaman bulursam tekrar gelirim.

kimsecikler yok buralarda herkes bayram gezmelerinde demekki.benimde misafirlerim var kayınvalidemler eltimler cümbür cemaat bende off ya çok yoruldum ikide küçük çocuk var hap kadar evde deli olmak üzereyim yani.kimsede bu kadın 8 aylık hamile demiyor sabahtan beri canım çıktı kahvaltı hazırla kahve yap çay getir götür.isyan etmek üzereyim size yazayımda içimi dökeyim dedim biraz yoksa az sonra çatlıyacağım....benim bayram böyle geçecek daha üç gün bendeler.fazla giremiyorum siteye o yüzden.sizin bayramlarınız çok güzel geçiyordur inşallah zaman bulursam tekrar gelirim.

selam canım sıkılma diyeceğim ama çok haklısın. ama yani onlarda servislerini kendileri yapamıyor mu? 8 aylık hamile bir kadına servis yaptırmakta neymiş?

selam kızlar nasılsınız iyi bayramlar bayramınız nasıl geçiyor? bi bakıyım dedim kimler var kimler yok

saol krizalit
ben nike a falan bakmayi dusunuyordum:))ben daha incelemedim gerci de farki bilemedim bu bakım cantalari gercekten bu fiyata degiyor mu??

öğretmenim canm ben nikeden aldım önden asmalı içi geniş ön cebi var yanlarda bölmesi var çok şık tavsiye ederim ne çok büyük ne küçük 75 tl.arabayla her zman gidemediğim yer olabilir anneme felan giderken asarım önden bebeği kucaklarım hem çanta tut hem bebeği zor olur diye önden asmalı aldım .güzel modeller var tevsiye ederim .

oyyyy canım ya. yazık sana gerçekten. bu yüzden bazen ailelerden uzak olmak iyi oluyo. ya da en azından düşünceli olmalarını bekliyo insan. 8 aylık hamile kadını koşturacak kadar ne kadar ayıp ya. ama bazı insanlar böle işte. valal sen yine d eçok yorma kendini. ebbişiniş düşün. valla kimsenin faydası olmaz. düşsen bayılsan ne olcak yarın sen uğraşıcaksın onlşar gitmiş olucak.

kızlar internetten park yatak siparişi veren oldu mu hiç ben vermeyi düşünüyorum

ben netten aldım canım. hepsiburadadan garden stork benimkinin markası

selam kızlar nasılsınız iyi bayramlar bayramınız nasıl geçiyor? bi bakıyım dedim kimler var kimler yok

valal evde geçiyor. bu bayram bi yere çıkmıyoruz.hep telefonla aradık. hasta olmak istemiyorum. bi hasta oldummu on gün yatıyorum çünkü.

oyyyy canım ya. yazık sana gerçekten. bu yüzden bazen ailelerden uzak olmak iyi oluyo. ya da en azından düşünceli olmalarını bekliyo insan. 8 aylık hamile kadını koşturacak kadar ne kadar ayıp ya. ama bazı insanlar böle işte. valal sen yine d eçok yorma kendini. ebbişiniş düşün. valla kimsenin faydası olmaz. düşsen bayılsan ne olcak yarın sen uğraşıcaksın onlşar gitmiş olucak.

ben netten aldım canım. hepsiburadadan garden stork benimkinin markası

valal evde geçiyor. bu bayram bi yere çıkmıyoruz.hep telefonla aradık. hasta olmak istemiyorum. bi hasta oldummu on gün yatıyorum çünkü.

bnde bi bakıyım kızlar n eyapıyor dedim bnde kimsye gitmedim anneme gittim birde yaşlı akrabam var çok hasta kanser çok seviyorum onu görmek istedim doğumda olursa gidemem oda gelemz diye korkuma hiçbir yere gidemiyorum ki .dikkat et allaha şükür ben gribe yakalanmadım inşallah yakalanmadan atlatırm .

çok heyecanlıyım ya azkaldı sata göre 1 ocak ama doktor 20snden sonra bekle dedi son günlerimiz artık:eek:

ben de bayramı evde geçirenlerdenim buralarda kimsemiz olmadığından...
bi şeker isteyen çocuklar çalıyor kapımızı...
kimi kalabalıktan şikayetçi ben yalnızlıktan
neyse herkese iyi bayramlar

kızlar benim aşağı malum bölgem çok ağrıyor adım atarken ve yatarken çok zorlanıyorum sanki kalça kemiklerim vajinaya batıyo gibi oluyor dayanılacak gibi değil yatarken bana işkence çektiriyor sizdede böyle şeyler oluyormu

Aynı bu durum bende de var. Doktor kontrolüm haftaya ve 34. haftaya yeni girdim. Acaba normal mi? Neye işaret eder? Çok oturmakla veya çok ayakta kalmakla mı ilgili çözemedim :KK43: Lütfen bilgisi olan varsa bişeyler yazsın... :sm_confused:

bnde bi bakıyım kızlar n eyapıyor dedim bnde kimsye gitmedim anneme gittim birde yaşlı akrabam var çok hasta kanser çok seviyorum onu görmek istedim doğumda olursa gidemem oda gelemz diye korkuma hiçbir yere gidemiyorum ki .dikkat et allaha şükür ben gribe yakalanmadım inşallah yakalanmadan atlatırm .

çok heyecanlıyım ya azkaldı sata göre 1 ocak ama doktor 20snden sonra bekle dedi son günlerimiz artık:eek:

benim de doktorum 20 sinden sonra 1 ocağa kadar gelebilir istediği zaman dedi:eek:
ben de bayramı evde geçirenlerdenim buralarda kimsemiz olmadığından...
bi şeker isteyen çocuklar çalıyor kapımızı...
kimi kalabalıktan şikayetçi ben yalnızlıktan
neyse herkese iyi bayramlar
bizim de durum senin gibi özge
tek fark şeker isteyen çocuk da yok

ben de bugün eşimle camları sildim
perdeleri makineye attım yıkadım
dün akşam da mutfağın kalan yerlerini temizledik eşimle
fırın duvarlar falan
sağolsun çok yardımcı oldu
bi de güzel sildi ki benden iyi
inşallah benim kızım da başak burcu bi koca bulur titiz oluyor başak burçları
halılar kaldı bi onu ya yarın ya da birgün halledersem çok iyi olacak