2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

kızlar edebiyat ve sosyal bilimler bölümü açıköğretime de geçmiş,okusak mı netsek,
formasyon da veriyorlarmış sanırım okurken bakarsın atanırık falan öğretmen olurukCADIARZU

bayanlar için en ideal meslek öğretmenlik; ne güzel yarım gün,
haftasonu tatili,sömestir,yaz tatili...
ama kötü yanı da var habire boğaz patlatıyon,
kız kardeşim öğretmen faranjit oldu,sesi sık sık kısılıyor,bir de ses tellerinde nodül mü ne öyle bişey oluşmuş çok dikkat etmesi gerekiyormuş,
ama ne yazıkki okulda öğrencilere boğaz patlatıyor,
evde de 2 oğluşu var çok yaramaz ikiside, evde de onlara boğaz patlatıyor zavallım..

Son düzenleyen: Moderatör:
kızlar edebiyat ve sosyal bilimler bölümü açıköğretime de geçmiş,okusak mı netsek,
formasyon da veriyorlarmış sanırım okurken bakarsın atanırık falan öğretmen olurukCADIARZU

oyy oyy hiç kaçırmayalım 30ndan sonra öğretmen olalım bari kafada çok götürür ya benim o çocukları

meraba teyzoşlar ne kaynatıyosunuz bakim

hoşgeldin canım mesleğimizi değiştirme kararı almaya çalışıyoruz öğretmen olalım bari diyoz. yaş 30 ama olsun daha çook var önümde daha çıtırım ben kafamçokkarıştı

oll oll canım denk getir benim için hiiiç farketmiyo tatil matil havamı yapıon sen şimdi bize alsanaalsanasmile olan var olmayan var laelaelaelaelae

Ne vuruyon yaaa mafoldumben Ama napim ben de bunu beğenmedim geçen gün keşke avukat olsaydım deyip duruyorum şimdi...

mervecim canım seni tenzi ediyorum insan eşek olunca semer vuran çok oluyor şekil a ben.bide mecburmuşum gibi tripler yapıolar ya bana ayar oluyorum iyicene çook sabırlıyım ben çoook..

kızım bulmuşuz güzel kızı kaçırırmıyız alıncaya kadar hee hee deriz her dediğinize sempatiksalakcinni sen eli maşalı olursun yavrum bana benzerse çok mazlum olurda babaya benzerse oyy oyyyyynaniknanik

heee ben eli maşalı olurum benim kızda bana benzerse oyyy oyyy

bayanlar için en ideal meslek öğretmenlik; ne güzel yarım gün,
haftasonu tatili,sömestir,yaz tatili...
ama kötü yanı da var habire boğaz patlatıyon,
kız kardeşim öğretmen faranjit oldu,sesi sık sık kısılıyor,bir de ses tellerinde nodül mü ne öyle bişey oluşmuş çok dikkat etmesi gerekiyormuş,
ama ne yazıkki okulda öğrencilere boğaz patlatıyor,
evde de 2 oğluşu var çok yaramaz ikiside, evde de onlara boğaz patlatıyor zavallım..

Dışarıdan kolay gözüküyor evet tatil çok. Ama siz en azından işten çıkınca eve iş götürmüyorsunuz bizse evde de yazılı,performans,proje oku oku bitmiyor. Branşa göre değişir tabi ama çoğu böyle. Şimdi eskisi gibi değil 2 yazılı 1 sözlü yap geç diye bişey kalmadı maalesef...

bnde kızımı hep aşılıycam örtmen ol diye büyüyünce yavrusundan ayrı kalmasın :KK43:(((((

Ne vuruyon yaaa mafoldumben Ama napim ben de bunu beğenmedim geçen gün keşke avukat olsaydım deyip duruyorum şimdi...

çıkkss kıskandım seni kızım kıskandım. otur oturduğun yerde hermesleğin kendine göre zorluğu vardır tabide en azından tatilin çok kızım.

heee ben eli maşalı olurum benim kızda bana benzerse oyyy oyyy

vermiiiiim vermiiiim sizin elinize oğlumu vermiiiiiimmm ana kız yersiniz siz benim oğlumu akannehirsenağlama:tomato:

Önemli değil canım,merak ettiğin başka şeyler varsa sorabilirsin kaydirigubbakcemile3

hmmm düşüniim bakim. fisfisfis

üstünde ne var şu an :jeyyar:

öyle şekerimde nedense daimi bulunanlar topikte muhasebeciler kafamçokkarıştı öğretmen olmak vardı şimdi yarım gün çalış gel eve kuzunun yanına oof off bizdede hiiç ama hiçç akıl yokmuş canım yaa.oku oku bir b.k yaramasın.

harbiden yaa.
ben bi de ziraat teknikeriyim aslında.
nerden bulaştıysam şu işe :mymeka:

ben geçtiğimiz 2 senedir açıköğretimi kazanıyorum, paso alim de yol param neyim azalsın diye.
ama harç zamanı param olmuyo yanıyor her seferinde :roflol:

bnde kızımı hep aşılıycam örtmen ol diye büyüyünce yavrusundan ayrı kalmasın :KK43:(((((

bence zengin koca bul diye aşıla :roflol:

günaydın kızlar
2 gecedir kendimde değilim sabah bi bakıyom melisa yatağı talan ediyo benim memeler dısarda
ne ara alıp ne ara emziriyom
hiçbirini hatırlamıyom
zihin bulanıklığı basladı bende galiba :uhm:

juli merhaba aşağıda ufukta görüyorum snei nasılsın melisa nasıl dişleri çıkmış cadının hayırlı dişler olsun .tatil nasıl geçti

harbiden yaa.

ben geçtiğimiz 2 senedir açıköğretimi kazanıyorum, paso alim de yol param neyim azalsın diye.

zengin koca bulsa bile okusun elinde mesleği olsun zengin olursa ister çalışır ister çalışmaz o kendine kalmış ama her ihtimale karşı mutlaka mesleği olsun ne kadr zengin olursan ol bir kibrite bakar die bi söz var canım hıhhhh

günaydın kızlar
2 gecedir kendimde değilim sabah bi bakıyom melisa yatağı talan ediyo benim memeler dısarda
hiçbirini hatırlamıyom

uyku halinde emziriyorsun demek ki ondan oluyordur.
emzirmeden önce yüzünü bi yıka kendine gel bacım.
uyuyakalırsın emzirirken allah korusun.

juli merhaba aşağıda ufukta görüyorum snei nasılsın melisa nasıl dişleri çıkmış cadının hayırlı dişler olsun .tatil nasıl geçti

selam canım
tatil tatil gibi değildi melisa dişlerini cıkarcak zamanı buldu akannehir

dişler cıkana kadar bizde kabızlık olmustu tam düzeldi derken başa sarıyo galiba

buğlem nasıl maşallah koca kız olmus artık :nazar:

harbiden yaa.

:roflol::roflol:sırnaşık şey
günaydın kızlar
hiçbirini hatırlamıyom

:sm_confused:

günaydın kızlar
hiçbirini hatırlamıyom

günaydın canım melisacımda dişlenmiş darısı bizim başımıza. kızım yıka yüzünü fln gece. melisa çokmu yoruyor seni artık yada gezmekten senmi yoruluon bilmiyorumkismile

X