2011 Ekim Anneleri

:KK53::KK53:
Aynalara bakamaz oldum ben:KK50:

canım az önce aybene söylüyodum burayada yazim ben bu halimi çok sevdim önceden oturduğumda 3 katlı çirkin manasız bir göbeğim vardı şimdi kocaman manalı ve çok güzel bir göbeğim var içinde oğlum var gururla taşıyorum gerdire gerdire geziyor aynada gözlerim dolu dolu izliyorum sende böyle düşün daha iyi hissedersin :KK34:

niye kızzz çokmu büyükkk bizim minnacık valla koca göbüklülere imreniyom:KK1:

ben geldım...:KK31:

ya benım esım gobegımın cıkmasını ıstemıyor..38 beden kot kap gıdıyordum hep son 1 haftaya kadar..sıkıntı yoktu ama sımdı onu kapamıyor halıyle tesetturlu de oldugum ıcın pardesusuz cıkmayada alıskın degılım..ee sımdı onlarda olmayınca el el üstünde el bel üstunde kalakaldım..dıyorum hadı sımdı pek gobegım yok 1 ay sonra nasıl kamufle edecez bu gobegii...offf yaaa dısarı cıkarken acayıp sıkılıyorum yaaa bu konuda..ınanılmaz da sıcak cıplak gezmek ıstıyorum resmen ..bıde o oyle davranınca ıyıce delırıyorum ..:KK52:

FILIZ :emir_bebek::emir_bebek: EVET SENINLE AYNI TARIHTEYIZ COK SEVINDIM :))):emir_bebek:[/QUOTE

Hu huuu :KK64: Bizde aynı tarihteyiz.. Filizle ben aynıydık, birde ametist arkadaşıızı var ama forumda pek aktif değil.. Neyse bakalım aynı günde doğurabilecekmiyiz çok merak ediyorum :) Benimde kız Allah nasip ederse :)

hadi insallah ayni günde kizlarimizzz kavusuruz:))) isim buldunuzmu ??

kız neresi minicik maşallahı vardı senin göbeğinin ben hatırlıyorum :KK1:

dün alışveriş yaptıgım magazadaki kız 4 aylık sandıı
cıbılken kocaman ama kamufule edince küçülüyoo :KK1:
ay dün akşam eşime didim ki bebişin bi yerine denk geldi elimm
eşim pipisidir oo :KK53::KK53:
bende didim ki hee 3 metre töbe töbee:KK9::KK9::KK9:
eşime kalsa pipisi önce çıkacak bebik sonra :KK60:
artık kolumu bacagımı nee uzunca bişiydi sert gibi:KK69:

Son düzenleme:
canım az önce aybene söylüyodum burayada yazim ben bu halimi çok sevdim önceden oturduğumda 3 katlı çirkin manasız bir göbeğim vardı şimdi kocaman manalı ve çok güzel bir göbeğim var içinde oğlum var gururla taşıyorum gerdire gerdire geziyor aynada gözlerim dolu dolu izliyorum sende böyle düşün daha iyi hissedersin :KK34:

Bu koca göbeğimin içindeki kıpırtıların değeri paha biçilemez zaten,halimden de şikayetçi değilim ben sadece sana nasılda yakıştığını vurgulamak istedim:KK54:

tunaydın kızlar gununuz guzel gecsın
seymacım yıl donumunuz kutlu olsun nıce yıllara canım:KK71:
bızımde 6 agustos 4 yılımız dolucak ınsallah :)
oglumbugun cok hareketlı teyzelerı :KK64:

yıldönümünüz kutlu olsun canım daha nice yıllar eşin ve evlatlarınla birlikte yaşarsın inşallah.. :nazar:

cok tesekkurler tatlım ıns...

ya benım esım gobegımın cıkmasını ıstemıyor..38 beden kot kap gıdıyordum hep son 1 haftaya kadar..sıkıntı yoktu ama sımdı onu kapamıyor halıyle tesetturlu de oldugum ıcın pardesusuz cıkmayada alıskın degılım..ee sımdı onlarda olmayınca el el üstünde el bel üstunde kalakaldım..dıyorum hadı sımdı pek gobegım yok 1 ay sonra nasıl kamufle edecez bu gobegii...offf yaaa dısarı cıkarken acayıp sıkılıyorum yaaa bu konuda..ınanılmaz da sıcak cıplak gezmek ıstıyorum resmen ..bıde o oyle davranınca ıyıce delırıyorum ..:KK52:

ayy canım sende bendensın.. ben artık parduse gıymeyı bıraktım kot aldım hamıle uzerıne penye ceket gıyıyorum.. esımın peek gonlu olmuyo ama napıyım bıde kucuk bebıs olunca zor oluyo parduse ahatım sımdılık:)

dün alışveriş yaptıgım magazadaki kız 4 aylık sandıı
cıbılken kocaman ama kamufule edince küçülüyoo :KK1:
ay dün akşam eşime didim ki bebişin bi yerine denk geldi elimm
eşim pipisidir oo :KK53::KK53:
bende didim ki hee 3 metre töbe töbee:KK9::KK9::KK9:
eşime kalsa pipisi önce çıkacak bebik sonra :KK60:
artık kolumu bacagımı nee uzunca bişiydi sert gibi:KK69:

banada 5 aylık gibi değil diyen çıkıyo bazısıda dışarda görünce doğumamı gidiyosun diye dalga geçiyo :) bence ise tam kıvamında ne çok ne az :KK12:
ama senin göbüşü ya sen iyi kamufle ediyosun yada buraya koyduğun resim senin değil :KK1: maşallahı vardı aslan parçasının :nazar:

kapalı olan arkadaşlar ben bile bu sıcakta üzerimdekilerden bayılacak gibi oluyorum sizlere helal olsun nasıl dayanıyosunuzz

Bu koca göbeğimin içindeki kıpırtıların değeri paha biçilemez zaten,halimden de şikayetçi değilim ben sadece sana nasılda yakıştığını vurgulamak istedim:KK54:

canım benim vurgunu yakaladım hatta çokta mahçup oldum zaten Allah razı olsun güzel bakıyosun güzel görüyosun :KK19:
aynaya bakamıyorum diyince yazdım haddimi aştıysam özür dilerim :KK30:

banada 5 aylık gibi değil diyen çıkıyo bazısıda dışarda görünce doğumamı gidiyosun diye dalga geçiyo :) bence ise tam kıvamında ne çok ne az :KK12:
ama senin göbüşü ya sen iyi kamufle ediyosun yada buraya koyduğun resim senin değil :KK1: maşallahı vardı aslan parçasının :nazar:

ne bilim benim sanki çok küçük gibi :KK1:yan yatıyorum o zaman hopp diye yana çöküyo göbüş :KK9:bu aydan sonra büyür heralde:KK52::KK52:

bu arada bugun bızım evlılık yıldonumumuz.... 2 yıl bıttı daha dun gıbı:)

wawww Şeymaaa.2 yıl mı bitti. Maşallah:nazar:Hem de 2. çocuğa hamilesin:KK53: Bizim 3. yıl bitti ve bu ilk bebikimiz:KK17:

İremcim Allah dert vermesin, niye deliriyosun?? Niye göbeği kamufle edeckmişiz ki. Hamdolsun deyip gerine gerine geziyom valla ben. Anası belli, babası belli derler ya... Ha yaşımızda 14-15 değil ki bu yaşta ne bebeği desinler. Sen göbüşünü seve seve çık dışarı, çarşıdan kendine şöyle rahaaat efil efil bişeyler al. Kocana da söyle hamilelik göbüşsüz olmaaaz.

Son düzenleme:
Hafta içi her sabah 6 da kahvaltımı hazırlıyosun? Maşallah Deniz... Ben totomu zor kaldırıyorum ya.. Ama iş yerinde her türlü kahvaltı imkanım var tabi :) İstediğimi yiyebiliyorum... Maşallah eşine benim eşim tavayı filan fırlatıverirdi al kendin yap o zaman diye sanırım :) Evet ama haklısın sen söylemeden yapsalar ne güzel olur dimi, önümüzdeki pazarda bu yüzden tartışma çıkar bizde :KK60::KK60: Evde olsak tamamda, hem ev, işi hem dışarı işi, hem bebek taşıyoruz ya... bir sürü sorumluluk... bazı şeyleride onlar taşısın istiyoruz haklı olarak.. Ben doğum sonrasını düşünmek istemiyorum artık hep lohusa sendromuna girermiyim diye düşünüyordum kanımca girerim.. Çünkü doğum sonrası vücut şeklimiz bizi şok edicek gibime geliyor.. Neyse hayırlısı olsun.. İnşallah düzeliriz dediğin gibi...

Evet hanzade, sabah 6'da uyanıyoruz. eşim şehir dışında çalışıyor. ankaranın bir ilçesinde. 6.40'ta servis alıyor, 7.30'da mesaisi başlıyor. öyle olunca gün bir hayli erken başlıyor bizim için. evlenmeden önce kahvaltısız bir gün evden çıkmamış. bana yat, kalkma diyor ama içim rahat etmiyor. hem yattıkça miskinleşiyor, kalkamıyorum bu sefer daha zor oluyor. iyisimi bir anda kalkmak diyor, rahat rahat hazırlanıyorum.
Evet canım tüm hışmıma rağmen anlayışlı davrandı. hatta birara çaydanlığı ben bir yanından çekiştirdim, o bir yanından çekiştirdi, çok komikmişiz yaa şimdi düşünüyorum da :) acıkınca kan şekerin düşüyor, ne dediğini ne yaptığını bilmiyorsun diyor bana. Ders oldu bana, kalkıp iki üç lokma yiyip tekrar yatiim ben bundan sonra.
Evde olacağım zamanı iple çekiyorum. zor geliyorum artık canım çalışmak istemiyor. evde zaman nasıl geçecek onu da bilmiyorum, ya temizliğe vericem kendimi, titizlik hastası olucam, ya da tüm gün burda sizinle çene çalıcam ikisinden biri :)
Doğum sonrasını da, lohusalık sıkıntısı yaşamadan çabucak atlatır mutlu mesut yaşamaya devam ederiz inşallah hepimiz.

dün çok kötüydüm sinirlerim harap oldu kayınvalidem kızımızın ismini melissa olsun diye tutturdu nişanlıyken bile melissa diyordu bizde tamam melissa olsun kalbi kırılmasın dedik neyse her ona oturmaya gittigimde bi ton isim sıralamaya basladıyok mehtap yok melek vs. hani melissa istiyordun dedim olsun bu isimlerde güzel dedi bende 50 tane kız dogursam hiç birini koymam dedim dalga geçti resmen benimle her ay biz kızımızın ismini degiştircez galiba çok sinirliyim hala...

Canını sıkma güzelim sen ve eşin hangi ismi beğeniyorsanız onu koyun dert etme. hamile kadına bu kadar eziyet etmek ne oluyor yaa :KK4: hem sen razı olmuş ilk önce onun istediği ismi koyucam demişsin, daha ne istiyor.

Bunlarda minik kızımın minik ayakları için
Eki Görüntüle 213013

Dün akşam prensesimin mobilyalarını aldım:KK69:
Beşik
Beşiğin yatağı+karyola seti
üç kapılı gardrop
şifonyer
tuvalet masası+aynası
baza başlığı
uyku seti
halı
toplam 2800 tl.:KK31:
[url=http://goo.gl/mc9cY][/URL]
[url=http://goo.gl/mc9cY][/URL]

çoookk güzelmiş arkadaşlar, hepsine bayıldım. sağlıkla iyi günlerinde kullansınlar inşallah içinde şen kahkahalar attıkları günleri de görürsünüz, görürüz.

günaydın kızlarrrrrrrrrrr ben gözlerinizden:KK54: oğlumda ellerinizden öper :KK42:
bakın biz oğlumla gazete okuyoruz :KK1:

afferin benim bilgiç şirinime. okusun okusun. ağaç yaşken eğilir.
lakiiinnnn o göbekte o bilgisayarın ne işi var canım yapma böyle şeyler. çok zararlı.

bu arada bugun bızım evlılık yıldonumumuz.... 2 yıl bıttı daha dun gıbı:)

tebrik ederim şeyma mutlu yıllar. gelecek ay bizim evlilik yıl dönümümüüzz :)

:KK53::KK53:
Aynalara bakamaz oldum ben:KK50:

yanılıyosuunn. bence çok yakıştı sana hamilelik. aynalarla barışık olalım. mutlu anne mutlu bebek olalııımm :KK24:

X