Gebeliğe Hazırlık 2024 MUCİZELERİMİZ İÇİN YUMURTLAMA TAKİBİ 💕💖👶🏻👧🏻🤰🏻🤱🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım kızlar eşimle 4 ve 5 martı değerlendirdik, bu akşamı da değerlendirmeli miyiz çok yoruldum artık. Yoksa çatlamayı gördüğüm günü değerlendirsem yeterli mi. Eşimde sperm sorunu var mı bilmiyorum 3 aydır deniyoruz olmuyor
Eşinde sperm testine gıdebilir herseyı söylerler birde regl bittıkten sonra pik günü için erkeğin yorgun olmaması gerek pik gününden önce ilişki yapacaksan araya 3-4 gün boşluk bırakmalısın ki pik gününde sağlam spermler sana gelsin ama tabıkı sperm sorunu varsa geçerli bu dediğim attığım videoyu anlayana kadar bırkaç kez dinle lütfen iyice anlamak kavramak gerek

Ovulasyon saatlerin hep aynı saatte yapmaya dıkkat etmelisin ve 2 saat öncesinde hiç birsey yiyip içme kahve çay vs etkılıyor çünkü
Benim şu an kramp girdi ve pembe bi akıntım oldu normal mi sunuldu birsey üstüne görmemi yaşıyorum acaba hamılemıyım anlamadım ki

Eklentiler

• 9310AD82-7A8D-4667-9B34-24D25836154A.jpeg
    9310AD82-7A8D-4667-9B34-24D25836154A.jpeg
    71,2 KB · Görüntüleme: 52
Bu vıdeoya bakabılırsın yumurtlaman olmuş 5 martta değerlendırmeye aldıysan haydi hayırlısı dıyelim ama ovulasyon takıbınde dıkkat etmelisin saatler üzerinde dur

Hep aynı koyılukta çıkıyor ve pembe bi sümüksü yapıda akıntım oldu o kdr reglim bitmişti 2 gün önce

Eklentiler

• IMG_4189.jpeg
    IMG_4189.jpeg
    105,9 KB · Görüntüleme: 34
  • 9310AD82-7A8D-4667-9B34-24D25836154A.jpeg
    9310AD82-7A8D-4667-9B34-24D25836154A.jpeg
    71,2 KB · Görüntüleme: 49
Hala kirlenmen de olabılır regl den kalan ,inşallah hamilelik içindir eğer istıyorsan 🦋ama regl çok kısa sürüyor onunla bağlantılıda olabilir gebelik belirtisi de olabılır herkeste farklılık gösterir bu durum kendini takıp etmeye devam et hakkında hayırlısı inşallah

Eşinde sperm testine gıdebilir herseyı söylerler birde regl bittıkten sonra pik günü için erkeğin yorgun olmaması gerek pik gününden önce ilişki yapacaksan araya 3-4 gün boşluk bırakmalısın ki pik gününde sağlam spermler sana gelsin ama tabıkı sperm sorunu varsa geçerli bu dediğim attığım videoyu anlayana kadar bırkaç kez dinle lütfen iyice anlamak kavramak gerek

Çok teşekkür ederim ben de böyle olacağını düşünememiştim, artık zorundalık için gibi oldu ilişki. allah isteyen herkese tez zamanda nasip etsin inşallah

Her grupta atılıyor o sebeple attım panik yaptım 3 ay önce amelıyat oldum dış gebelikte. Sol tüpüm alındı kusura bakmayın psıkolojım bozuldu biraz anlatamam diye attım
Geçmiş olsun çok Allah şifalar versin Şehriban arkadaşımıza her konuda danışabılırsın çok yardımcı oluyor kendisi bende çoğu sıkıntımı ilk ona danışmıştım Allah razı olsun tecrübelerini herzaman paylaşıyor özelden de yazabılırsın başka grupta olsan herkes linç edebilirdi seni okuyorum çünkü başka sayfalarda ama Şehriban kibar uyardı seni kalbi pamuk gibi sanki ♥️🥰 ona her konuda danışabilirsin beni sakinleştiren tek kişiydi burada bana umut oldu pes ermedim güçlendim tekrar

Her grupta atılıyor o sebeple attım panik yaptım 3 ay önce amelıyat oldum dış gebelikte. Sol tüpüm alındı kusura bakmayın psıkolojım bozuldu biraz anlatamam diye attım
Allah şifa versin inşallah sol tüpün alındıysa sağ tüpün var kendini neden yıpratıyosun önemli olan sağ tüpünde yumurta oluşması bunu doktor kontrolünde takip edersen güzel sonuç alabilirsin çünkü dış gebelik de olsa bak demek ki hamile kalmışsın o attığın şeyi tarif etsen ben direk anlardım ki bir çok kişi anlardı fotoğraf hoş olmaz hepimiz yaşıyoruz ama kendinizde gördüğümüz farklı başkasında gördüğümüz farklı o çok normal bişey pazartesi gününde bitti adetim benim de salı günü bir kaç kere iç çamaşırım da aynısı vardı ilk defa benim Çarşamba günü beyaz renge döndü tamamen içimiz tam anlamıyla temizlendipi zaman normale dönüyor

Geçmiş olsun çok Allah şifalar versin Şehriban arkadaşımıza her konuda danışabılırsın çok yardımcı oluyor kendisi bende çoğu sıkıntımı ilk ona danışmıştım Allah razı olsun tecrübelerini herzaman paylaşıyor özelden de yazabılırsın başka grupta olsan herkes linç edebilirdi seni okuyorum çünkü başka sayfalarda ama Şehriban kibar uyardı seni kalbi pamuk gibi sanki ♥️🥰 ona her konuda danışabilirsin beni sakinleştiren tek kişiydi burada bana umut oldu pes ermedim güçlendim tekrar
Ya canım benim hakkımda böyle güzel düşündüğün için çok teşekkür ederim 💋💋🥰 hamile kalsam bile her zaman yardımcı olurum geçtiğim yolu unutmam hiçbir zaman 🥰🥰🥰

Ya canım benim hakkımda böyle güzel düşündüğün için çok teşekkür ederim 💋💋🥰 hamile kalsam bile her zaman yardımcı olurum geçtiğim yolu unutmam hiçbir zaman 🥰🥰🥰
Nedemek ben samimiyet ile yazdım canım buraya katıldım ilk seninle yorumlar içinde derdimi açtım sabırla bana destek oldun tekrar umutlandım çokta güzel değerlendirdim şubat ayini ama regl 5 gün gecikti umutlandım ama covit oldum işte marta tekrar umutlandım dün doktora gittim çocuk yaşta yakalandığım tedavisi olduğum aşısı olduğum tüberküloz pozitif çıktı ama uyuyormuş vücudumda ve bu gebeliği engelliyormus 😔😣 bana dua eder misin şifa bulmam için sonuçlarımı üniversite ye gönderecekler ilaç vermediler ağır geleceğini düşünüyormus doktor çocuk yaşta çok hastalık geçirdim bagirsaklarim dugumlendi 3 yaşında karnımdan büyük dikiş attılar sonra baba vefat etti sonra tüberküloz ve verem savaşlara gittim ablam hastanede yattı bu yüzden oda olmustu valla hüzünlüyüm bu ara çok ama dualarımı eksik etmiyorum Allahima inancım güvencim sonsuz 🫂

Nedemek ben samimiyet ile yazdım canım buraya katıldım ilk seninle yorumlar içinde derdimi açtım sabırla bana destek oldun tekrar umutlandım çokta güzel değerlendirdim şubat ayini ama regl 5 gün gecikti umutlandım ama covit oldum işte marta tekrar umutlandım dün doktora gittim çocuk yaşta yakalandığım tedavisi olduğum aşısı olduğum tüberküloz pozitif çıktı ama uyuyormuş vücudumda ve bu gebeliği engelliyormus 😔😣 bana dua eder misin şifa bulmam için sonuçlarımı üniversite ye gönderecekler ilaç vermediler ağır geleceğini düşünüyormus doktor çocuk yaşta çok hastalık geçirdim bagirsaklarim dugumlendi 3 yaşında karnımdan büyük dikiş attılar sonra baba vefat etti sonra tüberküloz ve verem savaşlara gittim ablam hastanede yattı bu yüzden oda olmustu valla hüzünlüyüm bu ara çok ama dualarımı eksik etmiyorum Allahima inancım güvencim sonsuz 🫂
İnancımızı kaybetmedikçe umut hep var. Rabbim ne olmaz sandıklarımızı oldurur canım benim. Çok çok geçmiş olsun. İşte bak yıllar önce olan bi rahatsızlık ama celebesini çok sonradan da çekbiliyoruz. O yüzden her şeyin başı sağlık🤲🏻 Başında sağolsun bu arada. Rabbim yar ve yardımcın olsun ismin neydi dua ederken adınla edeyim daha iyi diyolar. Her zaman duamda olucaksın 💕🤲🏻

İnancımızı kaybetmedikçe umut hep var. Rabbim ne olmaz sandıklarımızı oldurur canım benim. Çok çok geçmiş olsun. İşte bak yıllar önce olan bi rahatsızlık ama celebesini çok sonradan da çekbiliyoruz. O yüzden her şeyin başı sağlık🤲🏻 Başında sağolsun bu arada. Rabbim yar ve yardımcın olsun ismin neydi dua ederken adınla edeyim daha iyi diyolar. Her zaman duamda olucaksın 💕🤲🏻
Saolasin Allah razı olsun bende sana dua edeceğim 🫂Şükran adım canım

Kızlar selam
Geçen ay da böyle olmuştu kan da negatif çıkmıştı o yüzden bi türlü ümitlenemiyorum😥 kan versem mi beklesem mi acaba ya

Eklentiler

• IMG20240312132742.jpg
    IMG20240312132742.jpg
    161,2 KB · Görüntüleme: 32
  • IMG20240312132737.jpg
    IMG20240312132737.jpg
    95,1 KB · Görüntüleme: 36
X