2012 kasım bebekleri büyüyor..

arkadaşım benim oğlumda tam 2 aylıkken kilosu 6200 boyu 62 cm idi ne sağlık ocağındaki doktor nede kendi doktorumuz fazla kilo almış demedi. maşallah çok güzel kilo almış gelişimi çok güzel dedi ikiside, hatta bende mamadandır dediğimdede ikiside gülümsemişti.

kaç saat arayla ve kaç cc mama veriyorsun bebeğine.

uc saat arayla bazende uc bucuk oluyor ama uc saat olunca zaten basliyor aglayip sizlanmaya istiyor yani,120 cc veriyorum,doktorumuz dedi 24 saate 5 defa ver dedi ama 24 satte 7 defa veriyorum cunku cok huzursuzlaniyor agliyor cok mecbur kaliyorum vermeye

uc saat arayla bazende uc bucuk oluyor ama uc saat olunca zaten basliyor aglayip sizlanmaya istiyor yani,120 cc veriyorum,doktorumuz dedi 24 saate 5 defa ver dedi ama 24 satte 7 defa veriyorum cunku cok huzursuzlaniyor agliyor cok mecbur kaliyorum vermeye

benim oğlum şuanda 3 ay 10 günlük 4 saatte bir 120 cc veriyorum sende istersen saati 4'e çıkar yine 120 cc vermeye devam et ozaman 24 saatte 6 defa oluyo, 5'e düşürmek çok zor olur. yada şöylede yapabilirsin yine 3.5 saatte verip 90-105 cc ye düşürürsün.

bide sen bebeğine su veriyormusun ben ilk vermiyordum şimdi veriyorum mama yediği için sanırım vermek gerekiyormuş.

benim oğlum şuanda 3 ay 10 günlük 4 saatte bir 120 cc veriyorum sende istersen saati 4'e çıkar yine 120 cc vermeye devam et ozaman 24 saatte 6 defa oluyo, 5'e düşürmek çok zor olur. yada şöylede yapabilirsin yine 3.5 saatte verip 90-105 cc ye düşürürsün.

bide sen bebeğine su veriyormusun ben ilk vermiyordum şimdi veriyorum mama yediği için sanırım vermek gerekiyormuş.

evet suda veriyorum mamayla besledigi icin su verilmesi gerekiyormus bide benim oglum cok hassas mamasini yedikten sonra eger su vermezsem agzinda hemen pamukcuk oluyor bembeyaz oluyor agizlari ben hep veriyorum su.

bende kutunun arkasına bakarak vermiyorum mamayı ne zaman isterse acıkırsa o zaman veriyorum kiloyu sonradan atıyolar her çocuk aynı olmuyor özellikle erkek bebekler çok iştahlı

mertm cnm ne yaptın bugun merak ettım
dr ne dedı nasıpse pazartesı arastırma hastanesıne göturucem randavu problemınnı astık
bakalım o ne dıcek ama okuduklarıma göre özel bı bakım gerektıren durum rabbım buyuk dert vermesın ama
yavrumada hıc kıyamıyorum

Songul,, simdi sana cepten msj cekicektim ne zamandir denk gelemiyoruz,,nasilsin aras nasil

ay aynen bende dıyodum cnm benım
ablamlar bızde gece kacıyoruz aras ıyı cnmda dr cıldıne egzama dedı cnm sıkıldı pazartesı arastırmaya göturcem
kafam orda anlayacagın sen napıyosun bakım senın tospık ablaya cekmedı anlaşılan
ben cok özendım bana kısmetmış
naptı cnm mamayı sevdımı uyku duzenı yada sakınleşsın dıye verdıysen yarende fayda etmedı cnm huy huydur bız 2 aydan sonra duzene gırmıştık yarende yarım saattte 40 dkkada emmek ıstıyodu ben uykuya bıle dalamazken sonra burnundan cıkıyodu tabı

ablamlar bızde gece kacıyoruz aras ıyı cnmda dr cıldıne egzama dedı cnm sıkıldı pazartesı arastırmaya göturcem
kafam orda anlayacagın sen napıyosun bakım senın tospık ablaya cekmedı anlaşılan
naptı cnm mamayı sevdımı uyku duzenı yada sakınleşsın dıye verdıysen yarende fayda etmedı cnm huy huydur bız 2 aydan sonra duzene gırmıştık yarende yarım saattte 40 dkkada emmek ıstıyodu ben uykuya bıle dalamazken sonra burnundan cıkıyodu tabı

Ay duzelsin artik bi zahmet 3 aylik olcak nerdeyse, mama isini pek anliyamadim zaten azcik bisey verdim bikac gun devam etcem bakalim nolcak,bir defa verdim zaten bugun bide yatarken veririm.. ayy uslu bebek nasil luyidu unuttum:-) yaramaz bebegi anlamazdim simdi usluya hasret kaldim:-) :-) senin oglus emince yatiriyon ve oylece bakiniyomu zirlamadan:-) nekadar sureyke Emiyo...
Kizim bu okadar sık emiyo bir gram kusmuyo yani masallah nasil mide var bunda bilmem:-) :-) :-)

Son düzenleme:
mertm cnm ne yaptın bugun merak ettım
dr ne dedı nasıpse pazartesı arastırma hastanesıne göturucem randavu problemınnı astık
bakalım o ne dıcek ama okuduklarıma göre özel bı bakım gerektıren durum rabbım buyuk dert vermesın ama
yavrumada hıc kıyamıyorum

CANIM BEN GİDEMEDİM, BİZ İLÇEDEYİZ DR. İL MERKEZİNDE.eşimin işi yoğundu. yarın gideceğiz.
bizimkinde huysuzluk tavan yaptı bugün.ben de kıyamıyorum canım ya. inşallah geçer biran önce.

Ay duzelsin artik bi zahmet 3 aylik olcak nerdeyse, mama isini pek anliyamadim zaten azcik bisey verdim bikac gun devam etcem bakalim nolcak,bir defa verdim zaten bugun bide yatarken veririm.. ayy uslu bebek nasil luyidu unuttum:-) yaramaz bebegi anlamazdim simdi usluya hasret kaldim:-) :-) senin oglus emince yatiriyin ve oylece bakiniyomu zirlamadan:-) nekadar sureyke Emiyo...
Kizim bu okadar sık emiyo bir gram kusmuyo yani masallah nasil mide var bunda bilmem:-) :-) :-)

valla kuşum bızımkıde yatırıca bakınıyo konuşuyo aradan zaman gecıyo başlıyo dudak bukmeye ona gözukmuyoruz pek hemen göbek ettırıyo geveze artık herşeyden anlıyo babasına atınıyo onu alsın dıye kucuk yastık kılıfı verıyorum elıne oynuyı
bıde salıncak aldık cok ıyı oldu oyalanıyo en azından salıncak ana kucagı arada kucagmız derken oyalanıyo
emzıkte kurtarıcı tabı
emme olayına gelınce 6 7 dk emıyo bana az gelıyodu dr aras ısı bılıyo doyuyo bırakıyo kg super ondan sorun yok dedı

o kadar sıık ve uzun emıyosa cnm sutmu doomuyokı acaba arasta az fazla emerse hop eksımıkler cıkıyo
cok sukur olsun sut olayımızda normale döndu o hafta ınan damla ddamla gelıyo sonrasında kendıne geldı :nazar::nazar::nazar:

geçmiş olsun canım ya arastamı var egzama?

geçmiş olsun canım ya arastamı var egzama?

sağol tatlım ya ay evet cnm arastada var yoksa sızdede mı var
puff dr pek guven vermedı sevmedım bıde arastırmaya göturcem kortızonlu krem verdıay kıyamayorum teyzesı yaaa
bakalım bu dr ne dıcek
senın bılgın varmı cnm bu konuda

valla kuşum bızımkıde yatırıca bakınıyo konuşuyo aradan zaman gecıyo başlıyo dudak bukmeye ona gözukmuyoruz pek hemen göbek ettırıyo geveze artık herşeyden anlıyo babasına atınıyo onu alsın dıye kucuk yastık kılıfı verıyorum elıne oynuyı
bıde salıncak aldık cok ıyı oldu oyalanıyo en azından salıncak ana kucagı arada kucagmız derken oyalanıyo
emzıkte kurtarıcı tabı
emme olayına gelınce 6 7 dk emıyo bana az gelıyodu dr aras ısı bılıyo doyuyo bırakıyo kg super ondan sorun yok dedı

o kadar sıık ve uzun emıyosa cnm sutmu doomuyokı acaba arasta az fazla emerse hop eksımıkler cıkıyo
cok sukur olsun sut olayımızda normale döndu o hafta ınan damla ddamla gelıyo sonrasında kendıne geldı :nazar::nazar::nazar:

Oh masallah ya yerim onu keyfi yerinde olunca benimkide yerinde oluyo surekli mizmiz olunca acayip moralim bozuluyo valla. Dun ablama gittik uzun bi aradan sonra:-) diger koltuktan esim laf atti eymene gulucukler atti sevindi falan:-) kirk yilin biri keyfi yerinde olcakda gulcek iste:-) :-)
Eymen de cok kisa sureki emiyo songul 6- 7 dk anca yarim saat gecmiyo yine emiyo yani lok lok sutler akiyo emiyo karnina biseyler gidince yetiyo heralde birakiyo sonra yine.hadi emsin onda degilim ama huzursuz benim oyuzden kafam takildi

:KK49:
sağol tatlım ya ay evet cnm arastada var yoksa sızdede mı var
puff dr pek guven vermedı sevmedım bıde arastırmaya göturcem kortızonlu krem verdıay kıyamayorum teyzesı yaaa
bakalım bu dr ne dıcek
senın bılgın varmı cnm bu konuda

yok canım yaa bizde şuan öyle bi durum yok.. fatihte ürtiker olmuştu bende kortizonlu iğne yaptırmıştım 3 tane geçmişti canım ... götür bakalım canım bi ne dicekler bakalım..

X