2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
senin sat ne zamandı

ben en son 6 martta regli oldum.bugun 29.gunum.
%60yeterli mi dedi ohh iyi bari rahatlayabılırım herhalde.ben daha doktora sormadım ilk kez gidicem bu doktora gidince sorucam hemde inşallah görücem bebişimi

hanımlar merhaba,ben bugün ilk doktor ziyaretimizi gerçekleştirdim minik kesemiz oluşmuş çok şükür:nazar: .Ama kalp atışları için çok erken dedi 15 gün sonra gel dedi hayırlısı bakalım.Bu arada yım ve medipol ünv hastanesi Lebriz Hale hanıma gidiyorum aranızdan giden varmı medipole. Doktorumdan ise şimdilik memnunum.

hanımlar merhaba,ben bugün ilk doktor ziyaretimizi gerçekleştirdim minik kesemiz oluşmuş çok şükür:nazar: .Ama kalp atışları için çok erken dedi 15 gün sonra gel dedi hayırlısı bakalım.Bu arada yım ve medipol ünv hastanesi Lebriz Hale hanıma gidiyorum aranızdan giden varmı medipole. Doktorumdan ise şimdilik memnunum.

hayırlı olsun canım:nazar: senin sat kaçtı.bende gitmedim daha doktora ve bende 5+3üm. bide karından mı baktı vajinalmı.ben 7+1 de gitmeyi düşünüyorum.kalp atışıda duyulur umarım.

herekese merhaba

yaklaşık 1 haftadır hamile olduğumdan şüpheleniyordum. gecen hafta idrar testi yaptırdım ve 2 .çizgiyi cok silik bir sekilde gördüm. hemen eşim ile doktora gittik ve beta hcg testi yapıldı fakat dğer 3,37 'ydi, o anki ruh halimi anlatamam size. dün tekrardan beta hcg testi yaptım ve değer 412,7:))) doktor yeni bir hamilelik olduğunu söyledi. şimdi eşim ile cok yeni öğrendiğimizi düşünüyoruz zaman nasıl gececek hiç bilmiyorum ozellikle de su 2 ay cok önemli. Allah inşallah isteyen herkese anne olmayı nasip eder :)

cnm hayırlı olsun hamileliğin allah tamamına erdirsin.yanlız takvimde yanlışlık var sanırım son adet tarihine göre doğum tarihine bakman lazım seninki 2 haftalık gözüküyor 2 haftalıkken daha yeni yumurtlama oluyor anlatabildimmi.değerinde çok düşük değil.
ilk sayfadaki listeye göre bilgilerini verirsen senide listeye eklerim.

kızlar 5+0 lık hamileyim iki gün önce kan değerim 656 idi Allah nasip ederse kalp atışını ne zaman duyarım acaba..

cnm bak değerin ne güzel artmış.yap artık takvimini.bilgilerini verirsen senide eklerim listemize :nazar:

yeni gelen annelerimiz hoşgelmiş allah sağlıklı sıhatli bir hamilelik nasip etsin.

yeni arkadaşlar ve listede bilgileri eksik olanlar yazarlarsa eklerim listeye....

canım kaç haftalıkken gittin? kese için 5+2 iken vajinal ultrasona kese görmeye gidicem. gözükür inşallah.kalp atışları için de genelde 2 hafta sonra çağırıyolar canım merak etme .

kızlar 5+0 lık hamileyim iki gün önce kan değerim 656 idi Allah nasip ederse kalp atışını ne zaman duyarım acaba..
hayırlı olsun canım aynı ayın annesi olucaz kısmetse. ben 5+2 de gidicem. ilk değerim 238 di. hemen 10 gün sonrasına ultrason verdiler pazar a denk geldiği için pazartesiye kalmasın diye cumartesi gidicem 1 gün erken :)

merhaba kızlar:KK34:

bende sat a göre 5+3 lük hamileyim.doktora gtmedm henüz bu cumartesi gidicz inşallah. 5+6 olucak bebeğim kısmetse.inşallah keseyi görebilirim . kalp atışlarınıda duyarsam değmeyin keyfime aslında kalp atışı 7-8 haftalıkken diye biliyorum ama diğer topikte bi anne adayımız 5+6 lıkken görmüş hem keseyi hem kalp atışını duymuş darısı başıma.Rabbim hepimize Sağlıkla yavrularımızı almayı nasip etsin. beni de listeye eklerseniz sevinirim hani bilgiler lazım?

sağlıkla kalınnnnn:KK54::KK54::KK34::KK34:

cnm merhaba bebişin hayırlı olsun. sağlıkla kucağına alırsın inşallah...yazdıkların eksik çıkmış ama istanbul damısın. bende koşuyolu medipol e gidiyorum perihan hanıma.

canım kaç haftalıkken gittin? kese için 5+2 iken vajinal ultrasona kese görmeye gidicem. gözükür inşallah.kalp atışları için de genelde 2 hafta sonra çağırıyolar canım merak etme .

hayırlı olsun canım aynı ayın annesi olucaz kısmetse. ben 5+2 de gidicem. ilk değerim 238 di. hemen 10 gün sonrasına ultrason verdiler pazar a denk geldiği için pazartesiye kalmasın diye cumartesi gidicem 1 gün erken :)

cnm bnm yaa çookk sevindim snn hamile olduğuna tekrardan hayırlı olsun inşaAllah:)) bnde haftaya cuma gtmeyi düşünüyorum 6+3 olucaz. ya bnm hçç belrtm yok baş dönmesi dışında korkuyorum bazen eşimde kzıyo ne güzel hamilelik geçiriyosun işte şükret dio.. hep şükrediyorum ama ne bileym arada midemde bulansa hçç fena olmaz hani:KK23:

bnmde 10. gün değerim 254 idi ikimizinkide ikizdir inşaAllahh:emir_bebek::emir_bebek:

merhaba kızlar:KK34:

bende sat a göre 5+3 lük hamileyim.doktora gtmedm henüz bu cumartesi gidicz inşallah. 5+6 olucak bebeğim kısmetse.inşallah keseyi görebilirim . kalp atışlarınıda duyarsam değmeyin keyfime aslında kalp atışı 7-8 haftalıkken diye biliyorum ama diğer topikte bi anne adayımız 5+6 lıkken görmüş hem keseyi hem kalp atışını duymuş darısı başıma.Rabbim hepimize Sağlıkla yavrularımızı almayı nasip etsin. beni de listeye eklerseniz sevinirim hani bilgiler lazım?

sağlıkla kalınnnnn:KK54::KK54::KK34::KK34:

hayırlı olsun canım hoşgeldin aramıza. canım sat tarihi yaş yaşadığın yer lazım hatırladığım kadarıyla

X