2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
agresifmelek senin adetini kaç gün geçti şu an?
benim hala 4. hafta yazıyor ama ben 4+2 oldum ne zaman 5. hafta yazıyor bu konuyu anlamadım ben??

canım ben 4+6 yım 5. haftanın içindeyim senın sat kaçtı SAT' a göre 4 mart falanmı senin

13martta 2 yaşını bitirdi.2011 mart annesiyim.3 ay oldu keseli.ama mahvolduk ana kız.bende yaz düşünüyorum ikinciyi.öğretmenim çünkü yazın olunca ikinci dönem hiç gitmiyosun okula
ama eğer doğum izni 6 ay olursa aralıkta doğurmak ideal.9ay beraber olup sonrada süt izni.yada ücretsiz izin...

bende 2011 nisan annesiydim ama ufaklık 35 haftalık gelince mart annesi oldum. hatta dogumdan sonra giriyormuydun bilmiyorum ama 2011 mart annelerine de takılmıstım kkda.

bende 2011 nisan annesiydim ama ufaklık 35 haftalık gelince mart annesi oldum. hatta dogumdan sonra giriyormuydun bilmiyorum ama 2011 mart annelerine de takılmıstım kkda.

dogumdan sonra çok az girdim ama dogum öncesi hep takılıyordum sonra face de grup kurdular ama oraya pek takılmadım.
35 haftalık demek...benide dr erken doğurcaksın diye 30 haftalıkken doğum öncesi izne ayırdı normalde yasal olarak 32 de olması gerek.ama benim kzım tam 40haftalık oldu.hatta o iki hafta için rapor almak baya zor oldu..ama normal dogurdum 3.ıkınmada çıktı...
aslında iki saattte doğurdum suni sancının dozu bile iki kez arttırıldı,rahim çok kolay inceldi direk 8cm olmuştu açıklık ama yinede zor bir olay....çok da güzel ya...yine olsa yine normal doğururum

dogumdan sonra çok az girdim ama dogum öncesi hep takılıyordum sonra face de grup kurdular ama oraya pek takılmadım.
35 haftalık demek...benide dr erken doğurcaksın diye 30 haftalıkken doğum öncesi izne ayırdı normalde yasal olarak 32 de olması gerek.ama benim kzım tam 40haftalık oldu.hatta o iki hafta için rapor almak baya zor oldu..ama normal dogurdum 3.ıkınmada çıktı...
aslında iki saattte doğurdum suni sancının dozu bile iki kez arttırıldı,rahim çok kolay inceldi direk 8cm olmuştu açıklık ama yinede zor bir olay....çok da güzel ya...yine olsa yine normal doğururum

tabiikide normal dogum en güzeli.. benim sezeryan oldu ama mecburiyetten kordon dolanması vardı cunku.. cok zor bir dogum oldu bnmki maalesef..ama Allahtan küvöze falan gerek kalmadı kurtardık kendimizi:)

tabiikide normal dogum en güzeli.. benim sezeryan oldu ama mecburiyetten kordon dolanması vardı cunku.. cok zor bir dogum oldu bnmki maalesef..ama Allahtan küvöze falan gerek kalmadı kurtardık kendimizi:)

doğum öyle ya da böyle zor ama meyvesi çok güzel...oyy miniş miniş kucağına alıp koklayınca ahhh.bian süt kokusunu özledim

doğum öyle ya da böyle zor ama meyvesi çok güzel...oyy miniş miniş kucağına alıp koklayınca ahhh.bian süt kokusunu özledim

evet öyle cnım.. senin tek kızın mı var yoksa büyükte var mı bu arada? birde kucak sevdası sizde de varmı ya bnm oglum yaka iğnesi gibi resmen gerçi ben alıştırdım ama:))

evet öyle cnım.. senin tek kızın mı var yoksa büyükte var mı bu arada? birde kucak sevdası sizde de varmı ya bnm oglum yaka iğnesi gibi resmen gerçi ben alıştırdım ama:))

benim bir kızım var ama ilk bebeğimi 3.5 aylık kaybettim o erkekti.karnımda ölmüştü

Rabbim tüm anne adaylarına sağlıklı, kolay doğumlar nasip etsin. Anne olmak isteyen arkadaşlarında gönüllerinin dileğini versin

Benim son adet tarihim 8 mart. Eşimle bizde artık bir bebek istiyoruz. Cuma günü adet olmam gerekiyor dört gözle bekliyorum. Erkenden test yapmak istemiyorum. Umutlanmak da istemiyorum ama içten içe umut besliyorum :) Bazı hamilelik belirtileri var ama kısmet tabi..

kızlarr bir cevap verin lütfen?
sankı yumurtalıklarımın olduğu yerlerde karıncalanma gibi batma gibi bişeyler hissediyorum bu sizde de varmı ne ola ki?

kızlarr bir cevap verin lütfen?
sankı yumurtalıklarımın olduğu yerlerde karıncalanma gibi batma gibi bişeyler hissediyorum bu sizde de varmı ne ola ki?

canım şuanda değil ama ilk gebliğimde uzunca bir zaman yaşadım karıncalanmayı ama önemsiz merak etme :)

slm kızlar.. bana motive edici desteklerde bulunan herkese çok teşk ederim. kusura bakmayın alıntılayamadım başım acayip ağrıyor. çok tuhaf oldum bugün ya. az önce dr la görüştüm. bu arada drdan hiç memnun değilim. ilk defa böyle bir dr a gitmek zorunda kaldım. acil dr bulmma lazım 2 dk ancak konuşmaya lütfettiler. neyse kızlar, BETA-HCG hormnuydu sanıırm 500 çıkmış. ağrılarımı söylediğimde dediki sıvı da görmüştük perşembe yine gel mutlaka değer 1000 e yükselmezse dış gebelik ya da düşük yapbilirsin dedi. inş her şey yolundadır hayırlısıyla. demekki böyle sancı olmasa da olurmuş. bir arkdaş sormuştu. sen sancısız hamileliğin keyfini çıkar bebişinle cnm..

kızlar gebelikte kanama önemlidir birkaç damla kan yada leke gelmesinde sakınca yok. dayanılmaz ağrılar olduğunda da tehlikelidir onun dışındaki ağrıları ciddiye almayın. birçoğunuz ilk gebeliğini yaşıyor ve bu yüzden tedirgin oluyor. alttan muayene için de bir kez olmak şartı ile muayene olabilirsiniz... yüreğinizi ferah tutun Allah nasip ederse göbüşler de kuacklar da bebişlerle dolar...

kızlar gebelikte kanama önemlidir birkaç damla kan yada leke gelmesinde sakınca yok. dayanılmaz ağrılar olduğunda da tehlikelidir onun dışındaki ağrıları ciddiye almayın. birçoğunuz ilk gebeliğini yaşıyor ve bu yüzden tedirgin oluyor. alttan muayene için de bir kez olmak şartı ile muayene olabilirsiniz... yüreğinizi ferah tutun Allah nasip ederse göbüşler de kuacklar da bebişlerle dolar...

tecrübeli annelere ihtiyacımız var teşekkürler

X