2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
Rabbim arkadaslarima hayirlisiyla yavrularini kucagina almayi nasip et ya Rabbim . :21:

Dogumdan 8 gun sonra ben cok mu gobegim acaba 75 kilo oldum 82 iydim dogumda

Gayet iyi gorunuyorsun masallah bir hafta da iyi kilo vermissin cnm.bakalim 1 ay sonra nasil olcaz :)

Eki Görüntüle 872297 :KK14:

Kızlar selam benim nişanım geldi hastaneye gidiyoruz dua edin ...

Hadi hayirlisi cnm saglikla kuzunu kucagina almak nasip etsin.

Hevuk suyunun geldigini duyunca cok heyecanlandim cnm.hayirlisiyla bebisini kucagina almak nasip etsin.

Lusnica ve hevuk allah bir avazda kolay dogum nasip etsin

ahhh anılım inşallah çabucak geçer:KK54::KK54:
rüzgar cereyan bişey değilde,insanların çenesinden nasıl koruyacağız deseydin:KK19:
sana doğum ve bebeklerle ilgili videoları ve kayınvalideni yasaklıyorum anıl:KK1:
Ayyy ne haklısın ne haklısın....
takmadan yapamıyom ya işte huylu huyundan vazgeçmiyo..
minimuma indirmeye çalışıyorum Aysuncum....
avicenna umut bebeğim
doktoruda fatihmi neydi sanırım
ay süpersin tatlım ya eşi avicenna yazmmaış aydın yazmış
Allahım ara ara yok.
Çok teşekkür süper hayra geçti

CAnım benim karnım bildiğin taş sol tarafada baskım var allah yardımcımız olsun

benimki de sol tarafa giriyor genelde canım
hatta sol kasık kemiğini zorluyor,yani orada hissedebiliyorsun dimi öyle bişey:26:
bir de sırtımın ve göğüsaltımın sızısı beni öldürüyor
sabah kalktığımda da sağ elim kırılmış gibi ağrıyordu
dün de yemek yaparken gözümün önünde su dalgalanmaları oldu 15 dk falan hiç net göremedim
eşimde geldi mutfağa yemek hazırmı die bakıcakmış,dedim yemek yarım kaldı yapamıyorum
olsun bizde olanı yeriz dedi..sonrasında neyseki kendime geldim
bütün bunlar yetmiyormuş gibi hoşur hoşur gribim birde
Özgeeee,doğurmak istiyorum bacımm:KK14:

Allahım ara ara yok.

bulamazsanız beni arayın tarif ederim bebeğim:KK54:

ya gülayın hastaneyi bulamıyorum
özel umut var
kart umut var
aydınlu umut var
avicenna umut var
eşi bana yazmış aydın umut kartal
öyle de bi hastane yok ya?????????????????

Balikom araaaa acar elbet
Msja cvp yazmıyooo
Yada Aydınlı umut U ara Gülay Hn ordakı doğuruyor de :KK52:

Lusnica doguma gitmiş maşallah sübhanallah
Allah kolay dogum yaşatsın

Tuğba senin ruya tv de pek bi dandikmiş yaa hemen söyle bnm kanalı da çeksin
Koparırım anteninizi valla :)))

Kızlar camlar bitti
Karamelim kızma tmm bacım dinleniyorum şuan
Mutfağında topladım mı
Ay yatak odasıııııı ://

Bu arada mira ve essela süsler bir harika
Ellerinize saglık

Kızlar burcu nerelerde yaa kesin o da doğurdu

:KK9: canım az totonun üstünde otur ya bu ne enerji sen anlattıkça ben yoruluyorum yattığım yerde :97:

evet tatil benim oğlum da sınava girecek allah hepsinin yar ve yardımcısı olsun :26:
yavrum ne zamandır odasından çıkamıyor kafasını kaldıramıyor testlerden mahvoldu kuzum :KK43:
kızlar sizde dua edin olur mu rabbim emeklerini boşa çıkarmasın istediği liseyi kazansın hepsinin gönlüne göre versin

Allah emek verip çalışan tüm öğrencilerin gönlüne göre versin, yardımcıları olsun

MERHABA kızlar uzun zamandır takip ediyorum sizleri ama ARANIZA yeni katıldım yeni yazmak kısmet oldu bnde sizler gibi aralık annesiyim allhım hayırlısıyla kucamızı almayı nasip etsin işlh

hoşgeldin canım

Kızlar bende nörologa gittim hiç ilgilenmedi bile Özgür Hnaıma söyledim ben konuşurum onula dedi.
boşuna gittim bi dünya muayene parası verdim.
min 20 günde geçer dedi.bir kaç konuda uyardı

randevum yoktu özgür hanıma.hemşire geldiğimi söyleyince hemen dışarı çıktı kapıda karşıladı resmen gel bbakalım dedi
çok moralim bozuk dedim=((
hep mooral verdi
bakın ilacın yan etkisi bir şeyi varsa alın sezeryanla dedim
asala almam seni bu sebeple bana güven ben seni niye riske atiim dedi
ne beni ne bebeği şişirirmiş bu ilaçlar.dozunu azaltamam dedi.
günde 15 hapa devam!!
yüzünü koru eğer tekrarlasa geçmesi daha zor olur dedi.

ilacı doğumdan sonra kullanmama izin vermedi.ödem daha çok artar dedi hiç müdahele edemeyiz dedi ama doğumdan sonra ilk iş MR çekilecek.

Başka aklıma gelen bir şey yok
kendinizi rüzgardan cereyandan üzüntüden koruyun kızlar.
çünküğ hamileller son 3 ayda direnç iyice düşer ve felce yatkın olurmuşuz

tekrar tekrar geçmiş olsun güzelim, ilacın yan etkisi olmamasına sevindim
bu zor günlerde bitecek ve yeniden sağlığına kavuşacaksın Allahın izniyle :KK19:

Allahım ara ara yok.

walla senin yerinde olsam kesinlikle
bu durumun onun yüzünden olduğunu yapıştırırdım suratına..
Söylediğin o sözden sonra üzüle üzüle bak ne hale geldim
umarım rahatlamışsındır derdim yani:KK19:

ben zaten eşimi istemiyorumki bayılır kalır o kesin ayy bide onla uğraşırlar:KK9:
fotoğrafçıyla anlaşmıştık ama şimdi ben vazgeçtim hastane yeterince masraflı zaten diye.arkadaşım giricek izin verirlerse:))

inşallah alırlar cnm ama zor gibi

MERHABA kızlar uzun zamandır takip ediyorum sizleri ama ARANIZA yeni katıldım yeni yazmak kısmet oldu bnde sizler gibi aralık annesiyim allhım hayırlısıyla kucamızı almayı nasip etsin işlh

hoş geldin aramıza :)

:KK9: canım az totonun üstünde otur ya bu ne enerji sen anlattıkça ben yoruluyorum yattığım yerde :97:

Allah emek verip çalışan tüm öğrencilerin gönlüne göre versin, yardımcıları olsun

hoşgeldin canım

bu zor günlerde bitecek ve yeniden sağlığına kavuşacaksın Allahın izniyle :KK19:

aminnn allah razı olsun cnm :KK16:
anılım hoş geldin :KK54:
gülaya bizdende slm söyle allah yardımcısı olsun bir avazda kurtarsın rabbim çok merak ediyorum haber alan olursa hemen yazsın olur mu :26: benim pc açık bir odayı süpürüyorum gelip bi yeniliyorum sayfayı okuyorum sonra devam :KK1:

Son düzenleme:
Haberlerinizi okudukça çok fena heyecanlanıyorum,sanki hemen doğuracakmışım gibi:KK49:ama bende tık yok ilk bebişler geç gelşyor sanırım bir de bu doğum işinde genetik etkisi varmıdır acaba ablam 40 ı doldurmuştu bebişin gelesi yoktu sezeryana aldılar:KK66:))

Balikom araaaa acar elbet
Msja cvp yazmıyooo
Yada Aydınlı umut U ara Gülay Hn ordakı doğuruyor de :KK52:
Öyle bi hastane yok da=))
Ara ara sinir geldi=))
evet olmadı arraım akşam ama buluru-m artık avicenna
bıktım artık ağlamaktan, bu nedir ya? var mı bu kadar sebepsiz ağlayan
herşeye ağlar mı bir insan
aman ağlama canım ne olur ağğlama.
bak benim ağlamamın da etkisi oldu...
tut bir şekilde kafanı dağıtt..
İnşallah kuzum.bebişime geçmesin de sorun değil..

amin sağol allah razı olsun...
gizem benim doktorumda eşin isterse girebilir dedi epidural olursa tabi
ama eşim kesinlikle yanaşmıyor ilkinde de denedi ama yapamadı bir arkadaşı girmiş doğuma ama çıktığında adam çok kötüymüş kendine gelememiş
normal doğumda belki mantıklı ama sezeryan olunca insanın sevdiğinin kesildiğini görme ihtimali bile kötü diyor
onca otopsiye falan girmiş ama yinede ben yapamam dedi
perdenin arkasında duracaksın görmeyeceksin elimi tutarsın diyorum bi ihtimal görürüm ben diyor
ilk doğumumda sancım başladığında garibim uyuyordu ben epeyce sıklaşana kadar uyandırmamıştım :KK1:
sonra kaldırdım hadi hayatım hastaneye gidelim dedim sadece :KK53: adam kendini öyle bir panik oldu ki yataktan düştü üstünü değiştirirken pantolon yerine şort giydi :KK1: sizinde gece yarısı olursa hazırlıklı olun eşler çok telaşlanıyor ama çokkk tatlıydı ben gülmekten doğurcam sanmıştım :KK52::KK52::KK52:

Off benİm eşim de öyle panik resmen... Eskiden sen de girersin doğuma diyordum ben hayatta dayanamam diyip yaz çiziyordu... Şimdi zaten stemiyorum girmesini bir de onun paniğini çekemem:)
Bu arada psikologlar önermiyor zaten eşlerin doğuma girmesini...

Ya annene hayranım yaaa...harikasınız bayıldım tek kelimeyle söylenev-cek başka söz yok kuzum...
susuyoruz süslerin konuşuyor zaten ne kadar zarif ne kadar şık.....

:KK17:

Kızlar bende nörologa gittim hiç ilgilenmedi bile Özgür Hnaıma söyledim ben konuşurum onula dedi.
boşuna gittim bi dünya muayene parası verdim.
min 20 günde geçer dedi.bir kaç konuda uyardı

randevum yoktu özgür hanıma.hemşire geldiğimi söyleyince hemen dışarı çıktı kapıda karşıladı resmen gel bbakalım dedi
çok moralim bozuk dedim=((
hep mooral verdi
bakın ilacın yan etkisi bir şeyi varsa alın sezeryanla dedim
asala almam seni bu sebeple bana güven ben seni niye riske atiim dedi
ne beni ne bebeği şişirirmiş bu ilaçlar.dozunu azaltamam dedi.
günde 15 hapa devam!!
yüzünü koru eğer tekrarlasa geçmesi daha zor olur dedi.

ilacı doğumdan sonra kullanmama izin vermedi.ödem daha çok artar dedi hiç müdahele edemeyiz dedi ama doğumdan sonra ilk iş MR çekilecek.

Başka aklıma gelen bir şey yok
kendinizi rüzgardan cereyandan üzüntüden koruyun kızlar.
çünküğ hamileller son 3 ayda direnç iyice düşer ve felce yatkın olurmuşuz

Ne güzel işte doktorun bebeğe de zararlı değil demiş... İçini ferah tut canımmm kısa sürede atlatacaksın...
Ben gerekirse felçli de kalırım deme yahu geçecek birşey bu...

Hayy ağzın bal yesin aysunnnnn
Yok ama uslanmaz bu kız
yok izlemiyorum=))
ama bir şey de diyemem.zaten şimdi desem laf dalaşına girecek iyice gerilirim hiç gerek yok.
seyirmeler başladı zaten.
walla senin yerinde olsam kesinlikle
bu durumun onun yüzünden olduğunu yapıştırırdım suratına..
Söylediğin o sözden sonra üzüle üzüle bak ne hale geldim
umarım rahatlamışsındır derdim yani:KK19:
zaten çok kötü çok
geceleri uyumuyo.yemek yapmış bana bi sürü
gelin diye hitap eden kadın hep kızım diyo artık
elli kere aradı
eşimin işsizliği yüzünden oldu diyo,ona üzüldüğümü düşünüyo.benim yüzümden ben bulamadım iş diyo.
zırt diye geldi beni görmeye biliyo musun.hoş yoldalardı geçerken uğradı ama gene de uğramayabilirdi.
anılım hoş geldin :KK54:
gülaya bizdende slm söyle allah yardımcısı olsun bir avazda kurtarsın rabbim çok merak ediyorum haber alan olursa hemen yazsın olur mu :26: benim pc açık bir odayı süpürüyorum gelip bi yeniliyorum sayfayı okuyorum sonra devam :KK1:
hoş bulduk kuzummmm
akşam gitcem cnm allah izin verirse ,şimdi gidemiom.
ben haber veririm size....

Anılım ne olur şimdide ilaçların bebeğe zararı olur mu acaba diyip kendine sıkıntı yapma
allahın izniyle artık büyüdü annesi bişey olmaz herşeyi tastamam maşallah :nazar:
hem ne anneler var neler yapıyorlar birebir şahidim yine de yavrular sapasağlam doğuyor
sen içini ferah tut hem bu geçici bişey ben araştırırken eski bir komşunun kızını buldum hem onun gözü yanağı ve ağzı komple aşağı sarkmış liseye gidiyor daha 2 ayda hiçbişeyi kalmamış egzersizler içinde doktordan yardım almışlar düzenli takip edilince bir senede geçer demişler ona ama maşallah hiç bişey kalmamış onun halasında ve babasındada olmuş biraz da genetik birşeymiş
sen moralini yüksek tut içini ferah tut bak olan sana oluyor herkes unutur gider aman anılım ben senin ablan sayılırım bak ne olur artık sadece güzel şeyler düşün :KK54:

zaten çok kötü çok
geceleri uyumuyo.yemek yapmış bana bi sürü
gelin diye hitap eden kadın hep kızım diyo artık
elli kere aradı
eşimin işsizliği yüzünden oldu diyo,ona üzüldüğümü düşünüyo.benim yüzümden ben bulamadım iş diyo.
zırt diye geldi beni görmeye biliyo musun.hoş yoldalardı geçerken uğradı ama gene de uğramayabilirdi.

hoş bulduk kuzummmm
akşam gitcem cnm allah izin verirse ,şimdi gidemiom.
ben haber veririm size....

Anlıyorum seni canım bende olur olmaz herşeyi takarım kafama
hiç öyle gamsızlığım fln yoktur,öyle insanlara özenirim hep düşünmekten başıma ağrılar girer:KK14:
kendimize yapıyoruz kuzum yaaa
erken yaşta yaşlanır,çabucak hastalanır göçer gideriz bu gidişle:KK19:

aferim k.valideye hatalarını anlıyor demekki bu da büyük bir gelişme teprik ediyorum kendisini:KK9::KK1:

Ne güzel işte doktorun bebeğe de zararlı değil demiş... İçini ferah tut canımmm kısa sürede atlatacaksın...
Ben gerekirse felçli de kalırım deme yahu geçecek birşey bu...

Anılım ne olur şimdide ilaçların bebeğe zararı olur mu acaba diyip kendine sıkıntı yapma
allahın izniyle artık büyüdü annesi bişey olmaz herşeyi tastamam maşallah :nazar:
hem ne anneler var neler yapıyorlar birebir şahidim yine de yavrular sapasağlam doğuyor
sen içini ferah tut hem bu geçici bişey ben araştırırken eski bir komşunun kızını buldum hem onun gözü yanağı ve ağzı komple aşağı sarkmış liseye gidiyor daha 2 ayda hiçbişeyi kalmamış egzersizler içinde doktordan yardım almışlar düzenli takip edilince bir senede geçer demişler ona ama maşallah hiç bişey kalmamış onun halasında ve babasındada olmuş biraz da genetik birşeymiş
sen moralini yüksek tut içini ferah tut bak olan sana oluyor herkes unutur gider aman anılım ben senin ablan sayılırım bak ne olur artık sadece güzel şeyler düşün :KK54:
HAKLISINIZ KIZLAR
dr uma güveniyorum
takılmıcam içcem geçcek inşallah....seyirmeler olduğuna göre iyileşiyor sanırım
ağzım yüzüm ayrı oynuyo=))

benimki de sol tarafa giriyor genelde canım
hatta sol kasık kemiğini zorluyor,yani orada hissedebiliyorsun dimi öyle bişey:26:
bir de sırtımın ve göğüsaltımın sızısı beni öldürüyor
sabah kalktığımda da sağ elim kırılmış gibi ağrıyordu
dün de yemek yaparken gözümün önünde su dalgalanmaları oldu 15 dk falan hiç net göremedim
eşimde geldi mutfağa yemek hazırmı die bakıcakmış,dedim yemek yarım kaldı yapamıyorum
olsun bizde olanı yeriz dedi..sonrasında neyseki kendime geldim
bütün bunlar yetmiyormuş gibi hoşur hoşur gribim birde
Özgeeee,doğurmak istiyorum bacımm:KK14:

Ah canım hepimiz doğurmak istiyoruz ama bakalım zaman nezaman evde çocuk okunca daha zor daha işlerim bitmedi zaten kocadan fayda yok annemi bekliyorum sanki helse üErimden yük kalkacak gibi hissediyorum bilmiyorjm bende şimdi yemek yapmaya çalışacam allah güç kuvvet versin ablam sana yakın gaşiba ablam taşköprüdr oturuyor sen neddeydin bacım

Bizim evde kirli sepeti hergün doluyor,ayy ne çok çamaşırımız varmış bıktıııımmmmm:KK52:
çıktım çatıya bir sepet kuruyanı topladım
bir sepette astım şimdi deevi süpüreyim ezgi hnm uyanmadan...
halılarım geldi bu arada,kızlar hiç sevmem ama
halı örtüsü serdim mecburen halılar beyaz çabuk kirletiyor çocuklar bari doğuma kadar temiz kalsın

X