2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
Gülay avicenna umut kartalda diye biliyorym.doktoru fatih birol du galiba.yakın olsa bende gitmek istiyordum ama iki minübüs değiştirmem gerekeçek bide mesafe bayağı uzak.ben avicenna ataşehire yakınım:-)

Bizim evde kirli sepeti hergün doluyor,ayy ne çok çamaşırımız varmış bıktıııımmmmm:KK52:
çıktım çatıya bir sepet kuruyanı topladım
bir sepette astım şimdi deevi süpüreyim ezgi hnm uyanmadan...
halılarım geldi bu arada,kızlar hiç sevmem ama
halı örtüsü serdim mecburen halılar beyaz çabuk kirletiyor çocuklar bari doğuma kadar temiz kalsın

sorma biz 2 kişiyiz nerden çıkıyo bu kadar çamaşır bilmiyorum ya hergün full dolu oluyo bıktım yemin ederim:KK37:
bende salonu kapattım mutfakta yaşıyoruz kirlenmesin oranın halısı :KK9:

merhaba kızlar nasılsınız bende fazla giremiyorum bebişim çok huysuz ya uyuyor uyanıksa da sürekli ağlıyor:KK43: napcam bilemedim doğuran arkadaşlar olmuş allah yardımcı olsun sağlıklı sıhhatli kucaklarına alsınlar yavrularını.bende güngörende kolon hastanesinde doğum yaptım çok iyiler ilgililer özellikle doktorum murat bey sağolsun baya ilgili:) bugün doktora gittik bebeğim ii bi sorun yok çok şükür benim hala dikişler duruyor tabi cumaya kadar durucak ama çok kötü acı yapıyor...inşallah bu hafta atlatırım bu acıyı bu arada bebeğimin kimliğide çıktı teyzeleri:))) yiğit eren :)

Ben yapsamı diye düşünmeye başladım
Ama o kdr temkinli ki bnm ki.
Bişey olur diye. O yüzden bende tırsıyorum
Ahada uykum geliooo of :26:

ben de benim kocişi sıkıştırıyorum bu ara başıma mı vurdu nedir :) gel hadi bi mikileşelim diye :) yok yok deyip kaçıyor :) korkuyormuş :)

merhaba kızlar nasılsınız bende fazla giremiyorum bebişim çok huysuz ya uyuyor uyanıksa da sürekli ağlıyor:KK43: napcam bilemedim doğuran arkadaşlar olmuş allah yardımcı olsun sağlıklı sıhhatli kucaklarına alsınlar yavrularını.bende güngörende kolon hastanesinde doğum yaptım çok iyiler ilgililer özellikle doktorum murat bey sağolsun baya ilgili:) bugün doktora gittik bebeğim ii bi sorun yok çok şükür benim hala dikişler duruyor tabi cumaya kadar durucak ama çok kötü acı yapıyor...inşallah bu hafta atlatırım bu acıyı bu arada bebeğimin kimliğide çıktı teyzeleri:))) yiğit eren :)

Aaa canım benim doktorumda murat bey
Bende onda doğum yapıcam
Sırf onun için gidiyorum hastaneye
Bide evime 2 dakkaydı hastne
En baştan beri takibim onda
Bak avcılara taşındım hala onun için onca yolu katediyorumm :KK14:
Perşembe yine gitcem bakalım yatış yaptırcakmı
Ebeler nasıl davranıyo bilemiyodum hiç
Ebelerin tavrı nasıldı :44:

Aaa canım benim doktorumda murat bey
Bende onda doğum yapıcam
Sırf onun için gidiyorum hastaneye
Bide evime 2 dakkaydı hastne
En baştan beri takibim onda
Bak avcılara taşındım hala onun için onca yolu katediyorumm :KK14:
Perşembe yine gitcem bakalım yatış yaptırcakmı
Ebeler nasıl davranıyo bilemiyodum hiç
Ebelerin tavrı nasıldı :44:

ebelerde çok ii doktorcuğum da :)ben şirinevlerde oturuyorum canım ordan oraya gidiyorum...

Kızlarrrrrrrr
Gülayın (hevuk) suyu gelmişşşşş
Şuan hastanedeler. Şimdi suni sancı takılıyor once normal dogumu deneyeceklermiş
Dualarımızı esirgemeyelim. Bebişi biraz küçük
İnşallah tahmini kilosundan cok daha kilosu yüksek doğar Ali mizzz
Allah bi avazda kurtarsın...:KK43:

ayy hadi hayırlısı bakalım ... çok heyecanlı miniklerimiz birer birer geliyor artık :)

ebelerde çok ii doktorcuğum da :)ben şirinevlerde oturuyorum canım ordan oraya gidiyorum...

Banada açılman artarsa doğuma alcam seni dedi perşembe günü için
Suni sancıyla yapmıştın sen dimi canım
Nasıldı
Daha önce kendi sancımdı bunu bilemiyorum ve korkuyorum
Bide hasta bezi almadım yanıma orda var paket paket hastanede görüyorum
Hastane veriyo dimi koymama gerek yok?

Bende Beylikduzu Kolan hastanesinde dogum yapacagım kısmetse. Çarşamba gunu yani 37+0 da kontrolum var gün belirleyecegiz.

3. sezeryan oldugu icin Dr fazla tutmaması gerektiğini söyüyor ama benim gönlümden 38+3 falan görsün ne kadar dursa kar diyorum. Bakalım çarşamba günü ne karar verilecek.

ben zaten eşimi istemiyorumki bayılır kalır o kesin ayy bide onla uğraşırlar:KK9:
fotoğrafçıyla anlaşmıştık ama şimdi ben vazgeçtim hastane yeterince masraflı zaten diye.arkadaşım giricek izin verirlerse:))

bizim hastane izin vermedi canım fotoğraf i,çin sadece kendi anlaştıkları kişi girebiliyormuş :KK43: benim de doğumhanede eşim çekecek çıktıktan sonra da abim çekecek o profesyonel fotocu :)

Bizim evde kirli sepeti hergün doluyor,ayy ne çok çamaşırımız varmış bıktıııımmmmm:KK52:
çıktım çatıya bir sepet kuruyanı topladım
bir sepette astım şimdi deevi süpüreyim ezgi hnm uyanmadan...
halılarım geldi bu arada,kızlar hiç sevmem ama
halı örtüsü serdim mecburen halılar beyaz çabuk kirletiyor çocuklar bari doğuma kadar temiz kalsın

Ohhhh iyi yapmışsın aysun başka türlü o yaştaki çocuklarla zorrrr
Bnmde kremli halılar yeni yıkandı. Ama şuan batıkkkk
Halıda pastel boya izleri var ne kdr altına bîşey sersem
Yada sehpa koysamda yine oluyor
Anlamıyorum arkadas yaaa
Kurşun kalemlede koltuk çizilmiş
:KK53:

anılım çok geçmiş olsun canım bak doktorun ne güzel söylemiş sana mantıklı mantıklı anlatmış sıkma canını artık
buda tez elden geçecek inş canım... devlet hastanesine mi gittin nörolog için... bende kardiyolojiye gitmiştim prof var diye hep asistan denk gelmişti onu söyleyim dedim belki seninkide asistandır diye...
Hayy ağzın bal yesin aysunnnnn
Yok ama uslanmaz bu kız

ayyyyyyy diyene bak sen ne çok söz dinliyosun dimi deniz?:KK19:
daha bugün bi araba laf yedin kız bizden :KK1:

seni emine annen dizlerinin üstüne yatırıp totişine totişine şaplatması lazım :KK53::KK53:

bende yemeğimi koydum üstüne yoruldum geldim ohhh ne güzel evimi pislik götürüyo satamadan getiriyorrrr:KK37:

yaşasın pasaklı olmak!!!!!:KK37::KK37:

Kızlar selam benim nişanım geldi hastaneye gidiyoruz dua edin ...

allah bir avazda kurtarsın..hadi hayırlısı..

Kızlar bende nörologa gittim hiç ilgilenmedi bile Özgür Hnaıma söyledim ben konuşurum onula dedi.
boşuna gittim bi dünya muayene parası verdim.
min 20 günde geçer dedi.bir kaç konuda uyardı

randevum yoktu özgür hanıma.hemşire geldiğimi söyleyince hemen dışarı çıktı kapıda karşıladı resmen gel bbakalım dedi
çok moralim bozuk dedim=((
hep mooral verdi
bakın ilacın yan etkisi bir şeyi varsa alın sezeryanla dedim
asala almam seni bu sebeple bana güven ben seni niye riske atiim dedi
ne beni ne bebeği şişirirmiş bu ilaçlar.dozunu azaltamam dedi.
günde 15 hapa devam!!
yüzünü koru eğer tekrarlasa geçmesi daha zor olur dedi.

ilacı doğumdan sonra kullanmama izin vermedi.ödem daha çok artar dedi hiç müdahele edemeyiz dedi ama doğumdan sonra ilk iş MR çekilecek.

Başka aklıma gelen bir şey yok
kendinizi rüzgardan cereyandan üzüntüden koruyun kızlar.
çünküğ hamileller son 3 ayda direnç iyice düşer ve felce yatkın olurmuşuz

ah anılım ya takmamaya çalış drun ne güzel açıklamış çok geçmiş olsun...sen şimdi gülayın yanına mı gidiyosun..

Kızlar perşembe cuma okullar tatilmi
evet tatil canım..

Eve çıktım
Çamaşırlar var atayım yıkansın ev dağınık

Gizom tubişim tunaydın kızlar
Sancım devam ediyor kasılmam olunca feci saplanıyor
Bugün yarın dogurabilitem var herhal :44:
Yoksa bunlarda mı yalancı..
Ter basıyor sonra üşüme geliyor

Şimdi ben ikinci kez anne mi olucam...
Şimdi yine kalbime dokunacak o iki minik ele mi tutunucam:KK43:

denizzzzkız bu ne enerjı sabah ağrın vardı..kız evde doğurcan en sonunda...

Banada açılman artarsa doğuma alcam seni dedi perşembe günü için
Suni sancıyla yapmıştın sen dimi canım
Nasıldı
Daha önce kendi sancımdı bunu bilemiyorum ve korkuyorum
Bide hasta bezi almadım yanıma orda var paket paket hastanede görüyorum
Hastane veriyo dimi koymama gerek yok?

burcu canım senın ne kadar açılman var...

kızlar şimdi gülay doğumyaptı mı anlayamdım...

Kızlar bende nörologa gittim hiç ilgilenmedi bile Özgür Hnaıma söyledim ben konuşurum onula dedi.
boşuna gittim bi dünya muayene parası verdim.
min 20 günde geçer dedi.bir kaç konuda uyardı

randevum yoktu özgür hanıma.hemşire geldiğimi söyleyince hemen dışarı çıktı kapıda karşıladı resmen gel bbakalım dedi
çok moralim bozuk dedim=((
hep mooral verdi
bakın ilacın yan etkisi bir şeyi varsa alın sezeryanla dedim
asala almam seni bu sebeple bana güven ben seni niye riske atiim dedi
ne beni ne bebeği şişirirmiş bu ilaçlar.dozunu azaltamam dedi.
günde 15 hapa devam!!
yüzünü koru eğer tekrarlasa geçmesi daha zor olur dedi.

ilacı doğumdan sonra kullanmama izin vermedi.ödem daha çok artar dedi hiç müdahele edemeyiz dedi ama doğumdan sonra ilk iş MR çekilecek.

Başka aklıma gelen bir şey yok
kendinizi rüzgardan cereyandan üzüntüden koruyun kızlar.
çünküğ hamileller son 3 ayda direnç iyice düşer ve felce yatkın olurmuşuz

Canım karşıdan söylemesi kolay tabi ama takmamaya çalış lütfen ... Minik kuzucuğuna sağ salim kavuşacaksın herşey çok güzel geçecek ve sen Allahın sadece kadınlara bahşettiği o güzel duyguyu tadacaksın .. Kuzucuğunun güzel annesi,aşkı olacaksın:)

sorma biz 2 kişiyiz nerden çıkıyo bu kadar çamaşır bilmiyorum ya hergün full dolu oluyo bıktım yemin ederim:KK37:
bende salonu kapattım mutfakta yaşıyoruz kirlenmesin oranın halısı :KK9:

2 kişi olsak ne güzel haftada 1 makine dolar bizim..
eşinde sen de günübirlik mi giyiniyorsunuz
walla öylede çabuk eskiyor aldığın
birde sen onları ütülüyordun şimdi napıyosun hergün ütü yapmıyn dimi hala..
walla gizo sen salondada yaşasan sadece halının üzerinde yürürsün
bizimkiler eline geçen kırıntılı,akışkan ne varsa döküyorlar ondan mecbur serdim işte:KK14:

evim şahanede bişey yediler canım onu çekiyo şuan:KK37:

:KK9::KK9::KK9:

eneeemmm,yerim onun kimiğini ben:KK16:

bende babamlara söylemicem doğurup öyle haber vericem çok ani oldu dicem gelip orda sinirlerimi alt üst eder o gergedan karısı:KK4:
teyzemle ananeme söylerim bitek :26:

çok güzel olardı ya bekle beni amaa:26:

ben de eşime diyorum sakın annenlere haber verme ben doğurduktan sonra gelsinler yoksa açılmamla kapanmam bir olur diye :) doğacak çocuğu geri kaçırır yoksa :):):):)

allah bir avazda kurtarsın..hadi hayırlısı..

ah anılım ya takmamaya çalış drun ne güzel açıklamış çok geçmiş olsun...sen şimdi gülayın yanına mı gidiyosun..

evet tatil canım..

denizzzzkız bu ne enerjı sabah ağrın vardı..kız evde doğurcan en sonunda...

burcu canım senın ne kadar açılman var...

kızlar şimdi gülay doğumyaptı mı anlayamdım...

Canım dr cuma baktığında bir parmak var dedi
Ama kasılmam var sürekli düzensiz olarak
Karnım taş gibi sürekli
Bana kalsa 3-4 cm açıklıkla falan idare ederim günlerce :KK53:
Yeterki kendi sancım gelsin
Ama kilosuda zaten 3300 e yakındı o zmn
Normal düşünüyoruz bide iyice zorlıcak beni
Bakalım işte perşembe günü açılma artmışssa alcam doğuma dedi :18:
Bi dua ediyorum Allaha açılmam artmamıştır inş suni istemiyorum diye
Sonrada diyorum ki açılma arttıysada kendi sancım geliversin bi an önce
Offf kafam karmakarışık
Uyuyamıyorum geceleri nolcak ne bitcek diye düşünmekten :KK14:

2 kişi olsak ne güzel haftada 1 makine dolar bizim..
eşinde sen de günübirlik mi giyiniyorsunuz
walla öylede çabuk eskiyor aldığın
birde sen onları ütülüyordun şimdi napıyosun hergün ütü yapmıyn dimi hala..
walla gizo sen salondada yaşasan sadece halının üzerinde yürürsün
bizimkiler eline geçen kırıntılı,akışkan ne varsa döküyorlar ondan mecbur serdim işte:KK14:

ben o kadar terliyorumki oturduğum yerde ayrıca akıntım çok oluyo günde 2 falan değişiyorum üst baş komple.eşim hergün değişiyo bastan asağı sepet doldu taştı zaten.renkliler yıkandı yünlü kazaklar yıkandı şimdi gömlekler yıkanıyo 3.posta makina çalışıyo yani.
kuruyanları topladım ütü yapıcam hayatım haftada 2 yapıyorum ütü artık:26:

iyi yapmışsın çocuklu ev nolcak koltuklara bile sererdim ben senin yerinde olsam :KK1:

ben de eşime diyorum sakın annenlere haber verme ben doğurduktan sonra gelsinler yoksa açılmamla kapanmam bir olur diye :) doğacak çocuğu geri kaçırır yoksa :):):):)

bizdede benim taraf aynı etkiyi yaratıyo işte :KK9:

X