2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
bu arada beni de faceden silmişler bende anlam veremedim çocuktan ve hamilelikten fırsat bulup giremiyordum buraya da orayada hamileliğimin 32. haftasında kanamam başladı erken doğum sebebiyle hastanede yattım sonrası malum evde sürekli istirat ama oğlumdan dolayı yatamadım neyse sorun değil zaten bebeklerden fırsat bulabilirsem girer yazarım..

Canım benim hosgeldin hayırlı ugurlu olsun ikinci bebeğin :)

CAnım bende onu sordum belki yazısmalarıda okumussundur aktif olmayanları silmişler anlam veremediğim bir nedenden kaynaklı
iki çocukla günlerin nasıl geçiyor insallah bi sıkıntın yoktur balım

Canım benim hosgeldin hayırlı ugurlu olsun ikinci bebeğin :)

CAnım bende onu sordum belki yazısmalarıda okumussundur aktif olmayanları silmişler anlam veremediğim bir nedenden kaynaklı
iki çocukla günlerin nasıl geçiyor insallah bi sıkıntın yoktur balım
valla canım ilk başlarda bebeğim çok güzel uyuyordu sorun olmuyordu pek gazı falanda yoktu ama şuanda uyku düzeni bozuldu 10 dakkada bir uyanıyor ee o uyanınca abisinide uyandrıyor ablam yanımda bi süre sonra o da gidecek napıcamı bilmiyorum geçen senelere geri döndüm anlıycan :) birde sezeryan olduğum yerden akıntı geliyor doktora gittim sıktı pasuman yaptı hergün bu şekilde sıkın dedi antibiyotk verdi şuan onları kullanıyorum hala inşallah geçer de bi rahat ederim.. evet canım silinmişiz bend e üzüldüm arada bir de olsa girip bakıyordum bi fikir ediniyordum soru sorduğum aktif olduğum zmanlarda oldu ama çok şey yaşadım kanam oldu hastanede yattım yani kolay şeyler değildi olsun napalım silsinler bizde burdan devam ederiz zman buldukça girerim ben :)

valla canım ilk başlarda bebeğim çok güzel uyuyordu sorun olmuyordu pek gazı falanda yoktu ama şuanda uyku düzeni bozuldu 10 dakkada bir uyanıyor ee o uyanınca abisinide uyandrıyor ablam yanımda bi süre sonra o da gidecek napıcamı bilmiyorum geçen senelere geri döndüm anlıycan :) birde sezeryan olduğum yerden akıntı geliyor doktora gittim sıktı pasuman yaptı hergün bu şekilde sıkın dedi antibiyotk verdi şuan onları kullanıyorum hala inşallah geçer de bi rahat ederim.. evet canım silinmişiz bend e üzüldüm arada bir de olsa girip bakıyordum bi fikir ediniyordum soru sorduğum aktif olduğum zmanlarda oldu ama çok şey yaşadım kanam oldu hastanede yattım yani kolay şeyler değildi olsun napalım silsinler bizde burdan devam ederiz zman buldukça girerim ben :)

Aynen canım benim zaten burası hep vardı ama artık çocuklar olunca o kadar boş vaktimiz olmuyor sürekli aktif olamıyoruz.

Çok geçmiş olsun canım kolay seyler değil anlattıkların inş iyleşirsin arka arkaya doğum yaptığın için yaranda bir seyler oluşması normaldir canım benim dikkat et kendine

Bebişin kaç aylık oldu sonradan gaz ve uyku problemi yasamanız normalm parça kimyon alıp kaynatıp verebilirsin yada milupanın k.myon rezene cayı var onuda verebilirsin bebiş biraz da olsa rahatlar tatlım

Aynen canım benim zaten burası hep vardı ama artık çocuklar olunca o kadar boş vaktimiz olmuyor sürekli aktif olamıyoruz.

Çok geçmiş olsun canım kolay seyler değil anlattıkların inş iyleşirsin arka arkaya doğum yaptığın için yaranda bir seyler oluşması normaldir canım benim dikkat et kendine

Bebişin kaç aylık oldu sonradan gaz ve uyku problemi yasamanız normalm parça kimyon alıp kaynatıp verebilirsin yada milupanın k.myon rezene cayı var onuda verebilirsin bebiş biraz da olsa rahatlar tatlım
canım haklısın artık burdan devam ederiz boşver :) benim ufaklık bugün tam 3 haftalık oldu gaz sorunu yok da doğduğundan beri rüyasında korkuyor sanırım sürekli ağlayarak sıçranarak uyanıyor :KK43:

canım haklısın artık burdan devam ederiz boşver :) benim ufaklık bugün tam 3 haftalık oldu gaz sorunu yok da doğduğundan beri rüyasında korkuyor sanırım sürekli ağlayarak sıçranarak uyanıyor :KK43:

Aynen kuzum benim :)
Canım benim kızımda aynı sorunları yasadı cevsen al yastıgının altına koy kuzum benim birde zakkum agacından bir dal koy canım yapraklı oda korkuya iyi geliyor sonra sakinlemişti birde her uykusunda 21ser defa ayetel nas ve felak suralerini oku canım ve yuzune üfle bebişi rahatlatıyor asya sıcrayarak uyanırdı ağlardı susturamazdık ama sürekli bunları yaptık rahatladı birde aklına geldikçe selavat getir basını karnını vucudunu ovala canım benim

Aynen kuzum benim :)
Canım benim kızımda aynı sorunları yasadı cevsen al yastıgının altına koy kuzum benim birde zakkum agacından bir dal koy canım yapraklı oda korkuya iyi geliyor sonra sakinlemişti birde her uykusunda 21ser defa ayetel nas ve felak suralerini oku canım ve yuzune üfle bebişi rahatlatıyor asya sıcrayarak uyanırdı ağlardı susturamazdık ama sürekli bunları yaptık rahatladı birde aklına geldikçe selavat getir basını karnını vucudunu ovala canım benim
ayy öylemi mutlaka yapcam bunları sağolasın canımmm yavrum nasıl sıçrıyor sakinleştiremiyorum :KK43:

Kizceler merhaba. ....umarim sizler ve bebikler iyisiniz...nerden bakarsaniz bakin 2 yasina geliyorlar. ...biz 5 Kasim'da dogduk.tam 1 ay erken geldik ama benim oglan hala konusmuyor....bir tek dedigi baba baba ih ih.....sizinkiler nasil ?

Biz esimle bu donem tam gun krese verecegiz.Çünkü ikimiz de çalışıyoruz. ..bakici ya da anne baba ile olmuyor....siz neler dersiniz..

Bu arada nerede acaba Gizemmnm? Hic yazmiyor artik.....

kayraeren81 canım çok sevindim, hayırlı uğurlu olsun, Allahm evlatlarına da sanada sağlık sıhhat versin güle güle büyüt.... benim kızımda hep sıçrıyordu bende küçük kuranı kerim koyuyordum . valla bir taneyle ben pert durumdayım Allah yardımcın olsun

moiria canım bizde aynıyız konuşmak istemiyor baba çok diyor bay bay a da babaanneye de anneye de herşeye baba diyor:) aaaabaaa diyor arabaya ıhlar bizdede çok ama vakti geldiğinde konuşacak elbet anlamasında sıkıntı olmadığı için takmıyorum

Kayraeren oncelikle masallah sana ardarda 2.bebis...ben asla dusunemezdim herhalde cunku yasim artik 35...ve calisiyorummm....cok zor artik....

g090 arkadasim yemeniz nasil...bizimki kilo olarak iyi ama artik zor yediriyorum...bir tarhana corbasi ogle.ondan sonra ivir zivir...cok hareketli...durmadan gezmek istiyor...

Bir de krese verecegiz ya korkuyotum orda yediremezler diye....

teşekkür ederim kızlar işim cidden zor birini uyutuyorum diğeri ağlıyor uykusuzluktan mahfolmuş durumdayım daha çok şey yazcaktım fakat küçük yine uyandı çok fazla giremiyorum kendinize iyi bakın:KK68:

kızlar merhaba çook uzun zamandır buralarda diildim umarım herkesin sağlığı keyfi yerindedir.
tek tek okumak mümkün diil belki daha önce konuşulmuştur ama ben sormak istiyorum eğer cevap veren olursa çok mutlu olurum.
ben artık benim çocukla başa çıkamıyorum ve kreş arayışına girdim. tecrübesi olan istanbul avrupa yakasında kreş tavsiye edebilecek varsa bana yazabilir mi?

Ben tam gun 22 aylikken baslattim arkadaslar..konusmasi iletisimi gelisir diye dusundum.simdi tam 2 yaşında oglum.ama ciddi problemler yasadik.eve hep yuzu yaralı gelmeye basladi.daha sonra tirnak izleri..delikler..tabii hep ozur dilediler..ama hicbir sey yapmadilar..sonra kendi basina beslenmeye baslasin iyi olur demistik ama ac kaldi,susuz kalınca hastanelik oldu.biz de babasi ile hemen aldik kresten.bakici ile devam ediyoruz. Cok sukur cok iyi bir insan...2 hatta 3 yas icin bile kresin uygun oldugunu düşünmüyorum. ..yasadiklarim bunlarrr....

selam kızlar :)

uzuuun zaman oldu bu gruba bakmayalı, belki hatırlarsınız aralık annesi olacaktım ama grupta erken doğum yapanlardan biriyim 34+4 'te ekim 2013'te doğum yapmıştım, çok şükür herşey yolunda kızım 2 yaşında oldu ve abla olacak inşallah :KK200::nazar: 15 haftalık hamileyim ve ikizlerim olacak inşallah :emir_bebek::emir_bebek::anneadayı::nazar: dua edin herşey yolunda gitsin. darısı isteyen herkesin başına, görüşmek üzere kendinize iyi bakın:KK54:

selam kızlar :)

uzuuun zaman oldu bu gruba bakmayalı, belki hatırlarsınız aralık annesi olacaktım ama grupta erken doğum yapanlardan biriyim 34+4 'te ekim 2013'te doğum yapmıştım, çok şükür herşey yolunda kızım 2 yaşında oldu ve abla olacak inşallah :KK200::nazar: 15 haftalık hamileyim ve ikizlerim olacak inşallah :emir_bebek::emir_bebek::anneadayı::nazar: dua edin herşey yolunda gitsin. darısı isteyen herkesin başına, görüşmek üzere kendinize iyi bakın:KK54:

Ocakn tebrikkk ederim ,,,inanmiyorum....Allah saglikla kucagina versin insallah bebislerini...ne guzeldi o gunler,muhabbetlerimiz animsiyorum....hatirliyorum bayagi bir o donemi...ben de bebegimi aşağıda tasidigim icin ck zor gecmisti gebeligim..ben de 35+4'te 5 Kasim'da dogum yapmistim...erken dogmasina ragmen kuvoze girmedi oglum cok şükür. ..Senin nasil oldu..Bir de zorla nornal dogurttular bana...

Cok sukur iyiyiz ama gebelik sonrasi hastalanip ilac aldigim icin hala bebek dusunemiyorum..Rabbim isteyen herkese saglikla nasip etsin...bebislerin insallah saglikla gelsin...

Haberdar et bizi...merak ederim ben seni...

Iyilik dileklerimle❤

Ocakn tebrikkk ederim ,,,inanmiyorum....Allah saglikla kucagina versin insallah bebislerini...ne guzeldi o gunler,muhabbetlerimiz animsiyorum....hatirliyorum bayagi bir o donemi...ben de bebegimi aşağıda tasidigim icin ck zor gecmisti gebeligim..ben de 35+4'te 5 Kasim'da dogum yapmistim...erken dogmasina ragmen kuvoze girmedi oglum cok şükür. ..Senin nasil oldu..Bir de zorla nornal dogurttular bana...

Cok sukur iyiyiz ama gebelik sonrasi hastalanip ilac aldigim icin hala bebek dusunemiyorum..Rabbim isteyen herkese saglikla nasip etsin...bebislerin insallah saglikla gelsin...

Haberdar et bizi...merak ederim ben seni...

Iyilik dileklerimle❤

çok teşekkür ederim :KK68: aminn inşallah :)
evet çok güzel günlerdi zaman ne kadar çabuk geçiyor, şimdi aynı heyecanı mayıs 2016 anneleri ile birlikte yaşıyoruz:anneadayı:
benim ilk doğumum mecburi sezeryan oldu, kızım 3 gün karnımda hiç hareket etmedi. kalp atışı vardı ama hareket yoktu ömrümden ömür gitti meğer son haftalarda dönmeye çalıştığı için kordonuna dolanıp sıkışmış hareket edememiş yavrum. o yüzden doktor 34+4'te almak zorunda kaldı çok şükür kilosu iyi olduğu için kuvoze girmedi, çabucak toparladı kendini.

sende bir an önce kendini toparlarsın inşallah, 2. hamilelikte ayrı bir heyecanmış her çocuk daha da olguınlaştırıyor sanki :KK16: Rabbim isteyen herkese nasip etsin, hayırlısıyla sağlıkla kucağımıza alalım yavrularımızı inşallah :KK68:
bu arada ikizlerden bir tanesinin cinsiyeti kız, diğerini öğrenemedik:emir_bebek:

güzel dileklerin için çok teşekkür ederim, haberdar ederim tabi görüşmek üzere:KK200::KK200:

çok teşekkür ederim :KK68: aminn inşallah :)
evet çok güzel günlerdi zaman ne kadar çabuk geçiyor, şimdi aynı heyecanı mayıs 2016 anneleri ile birlikte yaşıyoruz:anneadayı:
benim ilk doğumum mecburi sezeryan oldu, kızım 3 gün karnımda hiç hareket etmedi. kalp atışı vardı ama hareket yoktu ömrümden ömür gitti meğer son haftalarda dönmeye çalıştığı için kordonuna dolanıp sıkışmış hareket edememiş yavrum. o yüzden doktor 34+4'te almak zorunda kaldı çok şükür kilosu iyi olduğu için kuvoze girmedi, çabucak toparladı kendini.

sende bir an önce kendini toparlarsın inşallah, 2. hamilelikte ayrı bir heyecanmış her çocuk daha da olguınlaştırıyor sanki :KK16: Rabbim isteyen herkese nasip etsin, hayırlısıyla sağlıkla kucağımıza alalım yavrularımızı inşallah :KK68:
bu arada ikizlerden bir tanesinin cinsiyeti kız, diğerini öğrenemedik:emir_bebek:

güzel dileklerin için çok teşekkür ederim, haberdar ederim tabi görüşmek üzere:KK200::KK200:

Ocakn,cok sevindim haberlerine...simdi bizler bir tanesine zor yetisiyoruz derken sen masallah nazar degmesin, hem iki can karinda hem de bir minnos da disarida..

Ayyy eski günlerimizi cok arar oldum ama herkes facede....yine de az da olsa sizleri buralarda gormek yuzume tebessum getiriyor...

Diger minnosun da cinsiyetini yaz olur mu bana...cok merak ederim...

Opuyorum canim,saglik sihhatle...

X