2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
Ogluma hamileyken pek yazamasamda nadir katiliyordum burdaki sohbetler cok hosuma gidiyordu gunler cabucak gecmiste evlatlarimizin ikinci yaslarini kutluyorduk Rabbim hepimizin evlatlarina sglikli uzun hayirli omurler versin insallah
kızlar merhaba belki hatırlayanınız vardır ikinci bebeğime hamileydim ayın 19 un da spinal sezeryanla dünyaya geldi oğlum
Bir kader arkadasim daha varmis :-) bende agustosun 20sinde ikinci oglumu kucagima aldim zorluklari oluyor illaki ama yinede sukurler olsun Rabbime

Kızlar bende aralık annesiyim ve tekrar hamileyim 5 haftaM bitincek oğlum çok yaramaz 2.Side gelirse ev Cümbüş olcak ☺
Düşünen var mı 2.yi tekrardan

çok teşekkür ederim :KK68: aminn inşallah :)
evet çok güzel günlerdi zaman ne kadar çabuk geçiyor, şimdi aynı heyecanı mayıs 2016 anneleri ile birlikte yaşıyoruz:anneadayı:
benim ilk doğumum mecburi sezeryan oldu, kızım 3 gün karnımda hiç hareket etmedi. kalp atışı vardı ama hareket yoktu ömrümden ömür gitti meğer son haftalarda dönmeye çalıştığı için kordonuna dolanıp sıkışmış hareket edememiş yavrum. o yüzden doktor 34+4'te almak zorunda kaldı çok şükür kilosu iyi olduğu için kuvoze girmedi, çabucak toparladı kendini.

sende bir an önce kendini toparlarsın inşallah, 2. hamilelikte ayrı bir heyecanmış her çocuk daha da olguınlaştırıyor sanki :KK16: Rabbim isteyen herkese nasip etsin, hayırlısıyla sağlıkla kucağımıza alalım yavrularımızı inşallah :KK68:
bu arada ikizlerden bir tanesinin cinsiyeti kız, diğerini öğrenemedik:emir_bebek:

güzel dileklerin için çok teşekkür ederim, haberdar ederim tabi görüşmek üzere:KK200:
Canım ayrı yumurta ikizi tedaviyle mi oldu çok ender oluyor çünkü tedavisiz bu arada hayırlı olsun bhcg ilk kaç çıkmıştı sat göre. Bu arada bende 5 haftalık hamileyim tekrardan plansız oldu bizimki inşallah sağ salim doğar bebislerimiz

Kızlar bende aralık annesiyim ve tekrar hamileyim 5 haftaM bitincek oğlum çok yaramaz 2.Side gelirse ev Cümbüş olcak ☺
Düşünen var mı 2.yi tekrardan
Allah kolayligini veriyo canim. Buyugu aralik 2013 Su anda 2. Numara oglum var 7.ayini doldurdu bile abisinin aksine daha sakin. Beraber oynuyolar artik yavas yavas ek gidada yiyo bana fazla sıkntilari kalmadi. İlk cocukla hicbiyere gidemiyodum hrrseyi tecrube edinince 2. Olunca heryere gidiyorum geziyorum artik

Merhaba kızlar
Uzun zamandır girmiyordum. cok güzel bir hamilelik gecirdik. Sonra koptum ben burdan.. Simdi de hamileyim 8. haftam..

Bu arada ben kimmiyimmmm MTA :KK66:
tatlımmm benim nasılsın yaa napıyosun kuzumm benim maşallah size ikinci çoçuklarda geliyo ben daha birde sayıyorum :)

anıl bebeğim sen 2. yi mi bekliyorsun oyy aras abi oluyor demekki gizem nasıl benim telefonumun bütün rehberi gittiği için size mesaj atamıyorum ama burayı sohbetleri çok özledim sabaha kadar yazışmalarımızı anılarımızı değerli dostlar edindik ama malesef birer birer gitti anılar buranın sessizliği ile bu yakınmalarımız yanlış anlayp kavgaya sebebiyet veren bu topikte ismini bile hatırlamadığım insanların sanki grup kurulduğundan beri buradaymış gibi ahkam kesmeleri kaldı sadece... hepinizi çok seviyorum ve çok özledim :)

Gizo kuzucum memeyi en az 2 saatte bir ver sütün yağlansın eğere sürekli veriyorsan şekerli su gibi oluyor hem doyurmuyor hem besleici değeri olmuyor 3 saatte yağlanıyor süt benim dr öyle dedi Anılınkide öyle dedi..
Ben karamalz almıştım canım acayip süt yapıyor 4 tane almıştım 3 nü içtim 1 taneside bekletiyorum acil durumar için ..
Bizde bugün anasağlıgına gittik topuk kanı alındı oğlum çok ağladı miniğim..
Boyu 47 cm olmuş küççük herifimin kilosuda 3.400 olmuş bizim sarılık dönemi 150 gm kaybımız olmuştu 2650 di sonra 2400 dü şimdi 3400 maşallah sende öyle yap besleyici olsun sütün..Mama vr n-memeyi 3 saat beklesin bak nasıl kilo alıcak birde emzik dene..
İşe yarıyor mu acaba? Ben çok şey denedim kararsızım

Canim cok yere yazdın çare ariyorsun farkındayım nolur bu kadar takma sütun az yada cok ici antikor dolu ve yavrucaginin bagisikligi icin miktari degil varligi yeterli..
Yemeklerden cok careyi zor olsada 2 saate bir emzirmeye ek olarak sagmada bulabilirsin...madem artitmayi cok istiyorsun 10 cc bile ciksa mutlaka mutlaka sag arttigini göreceksin...mama takviyesi ile büyüttüm kizlarimi hem 2013 aralik annesiyim hemde 2019 nisan..
Meme ve mama birlikte gittim birini 18 ay emzirdim digeri bir yasina yaklasti hala emziriyorum... emmek cok onemli emsin ama doymuyorsa mama ver sende bi yandan sagarak artirmaya calis... icindeki antikorlari alsin ona yeter...
İşe yarıyor mu acaba? Ben çok şey denedim kararsızım

Canim cok yere yazdın çare ariyorsun farkındayım nolur bu kadar takma sütun az yada cok ici antikor dolu ve yavrucaginin bagisikligi icin miktari degil varligi yeterli..
Yemeklerden cok careyi zor olsada 2 saate bir emzirmeye ek olarak sagmada bulabilirsin...madem artitmayi cok istiyorsun 10 cc bile ciksa mutlaka mutlaka sag arttigini göreceksin...mama takviyesi ile büyüttüm kizlarimi hem 2013 aralik annesiyim hemde 2019 nisan..
Meme ve mama birlikte gittim birini 18 ay emzirdim digeri bir yasina yaklasti hala emziriyorum... emmek cok onemli emsin ama doymuyorsa mama ver sende bi yandan sagarak artirmaya calis... icindeki antikorlari alsin ona yeter...
Anladım ama... ama, hep ama dimi? Umudum bitse keşke de beklenmedik zamanda artsa... meme mama hep gitse razıyım diuorım yaa mamayı memeye tercih etmesin yeter bana. Mama ve meme gidenlerin çoğunun sonu mamaya dönüş. Sen az olan yüZdelik dilimdesin. Daha dün denedim. Saatte bir emziriyim dedim yok ben biliyorum bebeğimin huyunu. Boş memeyi emmez. Uyarılsın diye veriyim diyorım ama zorla olmuyo, bu sefer de gına gelir ona.. makina var ama hiç sağmıyorım desem . Ayda iki belki. Bugün sağmıştım. Saat başı beş dak diyolar öyle mi yapsam? 4 ncü ayda süt artar mı? Hayırlısı olsun 🙇🏻‍♀️🤲

Anladım ama... ama, hep ama dimi? Umudum bitse keşke de beklenmedik zamanda artsa... meme mama hep gitse razıyım diuorım yaa mamayı memeye tercih etmesin yeter bana. Mama ve meme gidenlerin çoğunun sonu mamaya dönüş. Sen az olan yüZdelik dilimdesin. Daha dün denedim. Saatte bir emziriyim dedim yok ben biliyorum bebeğimin huyunu. Boş memeyi emmez. Uyarılsın diye veriyim diyorım ama zorla olmuyo, bu sefer de gına gelir ona.. makina var ama hiç sağmıyorım desem . Ayda iki belki. Bugün sağmıştım. Saat başı beş dak diyolar öyle mi yapsam? 4 ncü ayda süt artar mı? Hayırlısı olsun 🙇🏻‍♀️🤲
Canim sagmazsan artmaz... bu grupta anıl emmeyen.bebeğini sadece sagarsk büyüttü ..gece kalkıp sagdi usenmedi...gezmye giderkn sagma makineisi ile gitti usenmedi.. bn 3 aylikken ise basladim sagacak yerim yoktu garip garip yerlerde sagdim...istersen olur meme mama gider...ama endise oksitosini kacirir ve emzirmeyi olumsuz etkileer...rahatla ve 3 ayda yalanci meme reddi var ona aldanma ...ihtiyac duydugunda ozelden yaz bana

Canim sagmazsan artmaz... bu grupta anıl emmeyen.bebeğini sadece sagarsk büyüttü ..gece kalkıp sagdi usenmedi...gezmye giderkn sagma makineisi ile gitti usenmedi.. bn 3 aylikken ise basladim sagacak yerim yoktu garip garip yerlerde sagdim...istersen olur meme mama gider...ama endise oksitosini kacirir ve emzirmeyi olumsuz etkileer...rahatla ve 3 ayda yalanci meme reddi var ona aldanma ...ihtiyac duydugunda ozelden yaz bana
Tamam çok sağol

X