2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
Cnm ben de 2 gün önce gittim dra 3haftadir kanamadan dolayı yatıyorum.gecen gittiğimde bnm de kese etrafında keseden daha büyük pihti var haftalık proluton iğneye dvm dedi doktorum moralim cok bozuktu daha yeni yeni kendime geldim ins sağlıklara alırız bebeklerimizi

merhaba herkese:)))

ben yine her zamanki gibi geçmişi fena biriktirmişim tek tek okuyamadım. umarım hepiniz iyisinizdir:)) önce oglum sonra ben grip olmustuk tam iyileştik derken ben bidaha kötü oldum ama bugun iyiyim:) şimdi oglumu uyuttum biraz bakıyım dedim.. perşembe günü teslim etmem gereken işlerim var. üstüne üstlük mayıs 27 sine de toplu sipariş aldım bittim ben nasıl yapıcam bilmiyorum:))) tabii bilmiyorsam niye kabul ediyorum dimi off offfff... neyseki annem dondü seyahatten gerçi bursada ama ona güvendim belki 3-5 gün gelir bakar torununa bende yaparım işlerimi yoksa bana yine uykusuz geceler:))))))) oglum uykuya ben masa basına..:)

Cnm ben de 2 gün önce gittim dra 3haftadir kanamadan dolayı yatıyorum.gecen gittiğimde bnm de kese etrafında keseden daha büyük pihti var haftalık proluton iğneye dvm dedi doktorum moralim cok bozuktu daha yeni yeni kendime geldim ins sağlıklara alırız bebeklerimizi

Benimde öyle canım 3 haftadır falan var. Bana progesterona devam et dedi başkada bişey vermedi. Bişey olmaz korkma dedi. inşallah olmaz canım Allah korusun meleklerimizi

ben dee kullanmak istiyorum :KK1:

Gülkurusu93 nasıl cinsiyetler belirlenmeye başlıyor? daha 4 hafta yok mu en azından? Çok güvenmeyin demişti doktorum benim, genelde hata oluyormuş bu haftalar..

bu arada benim de doğum tarihim 06 aralık görünüyor Allah kısmet ederse...:)))

Gülhann, ben de tam 22 gündür evdeyim, yatıyorum kanama yüzünden.psikolojim bile bozuldu evde; eşim temizlikte ve yemekte yardım etti. ama en sonunda sanırım temizlikçi alacağım eve. çünkü o da yetmiyor.

kanamaya çok üzülmüştüm. çok moralim bozulmuştu ama kanama geçti dinlenince. doktor zaten 12. haftayı bir geçirelim düşük riskin ortadan kalkacak demişti.şimdi bir hafta önce gittiğim doktorum da progynex'e devam dedi ve kanama duvarın var kesenin yanında, dikkatli olman gerek dedi. moralim bozuldu elbet..ama sen de müsterih ol..dinlenince mutlaka geçecektir..

şimdi sadece çok ağrım var, fazla ev içinde bile yürüyemiyorum. yarın da pazartesi ve işe başlamak gerek. benim tüm raporlarım bitti. ve yarın heyet peşinde koşacağım. bu şekilde çalışırrsam çok kötü :KK43:(

kızlarrr napıyosunuz bakalımm :KK3::KK3: Geçmiş çooook birikmiş okuyamadım tek tek :KK50: Herkes iyidir inşallah.Cinsiyetleri belli olan arkadaşlara hayırlı olsun umarım değişmezler erken çünkü henüz.Kızımı 15+ te öğrenmiştim :21: Yarın kontrolümüz var inşallah bizede fikrini söyler :21:

merhaba kızlar yarın okulların tatil olması süper:) pazartesi işe gitmek kadar iğrenç bir şey yok:KK1:

bu arada ben bebeğimi en son 22 gün önce görmüştüm ve randevuma daha 10 gün var meraktan çatlıyorum ve korkuyorum acaba bir şey olmuş mudur diye, kalbi duranları da okudukça moralim iyice bozuluyor, yarın bir bahaneyle başka bir doktora mı gitsem?sadece görmek için, ama 10 gün sonra da kendi doktoruma gideceğim sık ultrason zararlı olur mu?

Son düzenleme:
Kızlar ben de 9 haftalık hamileyim 6 haftalık öğrendiğimde tsh 5.1 çıktı doktor ilaç vermedi dün farkedin aradık dru bi problem yok dedi şimdi ne yapmamız lazim

mutlaka endokrine git derim, hamile olmayanlara bile 5 çıkınca ilaç veriyorlar, ben de 3 haftadır kullanıyorum maalesef

merhaba kızlar yarın okulların tatil olması süper:) pazartesi işe gitmek kadar iğrenç bir şey yok:KK1:

bu arada ben bebeğimi en son 22 gün önce görmüştüm ve randevuma daha 10 gün var meraktan çatlıyorum ve korkuyorum acaba bir şey olmuş mudur diye, kalbi duranları da okudukça moralim iyice bozuluyor, yarın bir bahaneyle başka bir doktora mı gitsem?sadece görmek için, ama 10 gün sonra da kendi doktoruma gideceğim sık ultrason zararlı olur mu?

bence sabretmelisin ben ayda iki kere ultrasona giriyorum içim hiç rahat değil zararlıdır diye :KK50:
zaten az kalmış korkma içini ferah tut yiyecek ekmeği varsa hiççç bişey olmaz sen görsende görmesende olacak olan olur inşallah sağlıcakla kucağına alırsın az kalmış yeniden görmene :KK49:

bence sabretmelisin ben ayda iki kere ultrasona giriyorum içim hiç rahat değil zararlıdır diye :KK50:
zaten az kalmış korkma içini ferah tut yiyecek ekmeği varsa hiççç bişey olmaz sen görsende görmesende olacak olan olur inşallah sağlıcakla kucağına alırsın az kalmış yeniden görmene :KK49:

sağol canım dediğin gibi burda da okudum sık ultrason zararlı diye, bir de bende tsh bayağı yüksek acaba zarar verdi mi diye merak ediyorum. ayrıca hiçbir belirtim olmadı şimdiye kadar, ilk zamanlar kasıklarım ağırıyordu artık o da yok, midem 1 kez bile bulanmadı, tek belirtim regl olmamak yani:)

Kızlar benim gibi midesi ağrıyan var mı ne iyi gelir acaba bugun gün boyu mîdem ağrıdı insanın neresi ağrırsa canı ordadır derler ya gerçekten öyleymiş

Kızlar benim gibi midesi ağrıyan var mı ne iyi gelir acaba bugun gün boyu mîdem ağrıdı insanın neresi ağrırsa canı ordadır derler ya gerçekten öyleymiş
Benimde daha coj geceleri agriyor sanki midemi biri kaziyomus gibi...onceku hamileligimde renni veya gaviskon surup vermisti dr...

kızlarrr napıyosunuz bakalımm :KK3::KK3: Geçmiş çooook birikmiş okuyamadım tek tek :KK50: Herkes iyidir inşallah.Cinsiyetleri belli olan arkadaşlara hayırlı olsun umarım değişmezler erken çünkü henüz.Kızımı 15+ te öğrenmiştim :21: Yarın kontrolümüz var inşallah bizede fikrini söyler :21:

Kizlar ben oglumu tam 10. Haftada ogrendimmn..

Benimde daha coj geceleri agriyor sanki midemi biri kaziyomus gibi...onceku hamileligimde renni veya gaviskon surup vermisti dr...

Renni kullanıyorum ama fayda etmedi benim de öyle oluyor kazıyorlarmış gibi midem ağrıdıkça bişeyler yiyorum daha çok ağrıyor

sağol canım dediğin gibi burda da okudum sık ultrason zararlı diye, bir de bende tsh bayağı yüksek acaba zarar verdi mi diye merak ediyorum. ayrıca hiçbir belirtim olmadı şimdiye kadar, ilk zamanlar kasıklarım ağırıyordu artık o da yok, midem 1 kez bile bulanmadı, tek belirtim regl olmamak yani:)

inşallah sağlıcakla büyüyordur meleğin :KK49:
bende bulantı kazınma hepsi var bulantı çok yoğun değil daha çok geceleri rahatsız ediyor
bende de çok belirti yok doktor ultrasonda bebeği anlatıyor sanki benim karnıma bakmıyorda başkasından bahsediyormuş gibi geliyor :KK9::KK9:
ilk hamileliğim kabus gibi geçince bundaki bulantılar falan bana hiçbişey gibi gelmiyor maşallah diyimde :KK17: :nazar::nazar:
boşver belirtileri burda hiçbir belirti yaşamayanları görüyoruz benimde arkadaşlarım var 9 ay kimseye muhtaç olmadan sağlıcakla neşeyle geçirdiler hamileliklerini inşallah bizimkilerde öyle geçer

geçmiş olsun mide ağrısı kötüdür :26:
burda bir arkadaşım (miamorem :KK16: ) bulantı için zencefil çayını önermişti faydası da oldu doktorumda içebilirsin demişti ama ağrıya ne iyi gelir bilmiyorum :44:

Renni kullanıyorum ama fayda etmedi benim de öyle oluyor kazıyorlarmış gibi midem ağrıdıkça bişeyler yiyorum daha çok ağrıyor

daha önceden bir rahatsızlığın varmıydı ülser falan
doktorun ne diyor
açlık midenin ağrımasına sebep olabiliyor ama yedikten sonra ağrıyorsa onu anşayamadım :26:

X